onulka
28.04.06, 15:25
Witam, przeglądając fora zauważyłam, że co druga osoba wybiera się na prawo.
Nie wróże im szczęścia skoro tylu chętnych jest... no ale każdy ma prawo
próbować. Kierunek, który mnie interesuje co prawda nie jest jedynym na który
będę się starała dostać, ale myślę o nim poważnie. Czy ktoś wybiera się
również na kognitywistykę?