Dodaj do ulubionych

kognitywistyka

28.04.06, 15:25
Witam, przeglądając fora zauważyłam, że co druga osoba wybiera się na prawo.
Nie wróże im szczęścia skoro tylu chętnych jest... no ale każdy ma prawo
próbować. Kierunek, który mnie interesuje co prawda nie jest jedynym na który
będę się starała dostać, ale myślę o nim poważnie. Czy ktoś wybiera się
również na kognitywistykę?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: kognitywistyka IP: 194.146.128.* 28.04.06, 21:36
      A dlaczego właśnie tam? Pytam z ciekawości, bo to nietypowy kierunek jest...
      • Gość: HellHax Re: kognitywistyka IP: *.ghnet.pl 28.04.06, 22:53
        kognico?
        • onulka Re: kognitywistyka 01.05.06, 15:19
          to nauka o działaniu umysłu, filozofii umysłu, sztucznej inteligencji... to tak
          w skrócie. Możesz sobie o tym poczytać jeśli chcesz więcej wiedzieć.
    • n_nicky Re: kognitywistyka 28.04.06, 23:23
      heh, a na kognitywistykę to niby mniej chętnych? w Poznaniu składa tam papiery
      95% osób, które wybierają się też na psychologię. a o popularności psychologii
      pisać nie trzeba
      • onulka Re: kognitywistyka 01.05.06, 15:22
        95% hah chyba ci się coś pomieszało z tymi procentami. Psychologia ogólna różni
        się od kognitywistyki. Jeśli ktoś składając papiery tu i tu myśli, że to to samo
        to chyba nie wie nic o jednym ani drugim.
        • n_nicky Re: kognitywistyka 01.05.06, 21:57
          nie, nie pomieszało mi się. mam koleżanki na psychologii, byłam na drzwiach
          otwartych, rozmawiałam z ludźmi. Nawet jeśli nie dokładnie 95%, to i tak mnóstwo
          kandydatów na psychologię traktuje kognitywistykę jako "koło ratunkowe", błędnie
          kierując się przekonaniem, że nie jest ona oblegana (coś na zasadzie
          prawo/administracja lub politologia/stosunki międzynarodowe).
          >Jeśli ktoś składając papiery tu i tu myśli, że to to sam
          > o to chyba nie wie nic o jednym ani drugim.
          o różnicach między jednym a drugim kierunkiem nie wspomniałam ani słowem, wiec
          nie wypowiadam się w kwestii wiedzy kandydatów
          • Gość: :) Re: kognitywistyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.06, 23:13
            niektórzy składaja na oba kierunki, ale maja świadomośc róznić miedzy nimi.
            Wyobraź sobie że niektórych interesuje zarówno kognitywistyka jak i psychologia :) tak jak i mnie.
    • Gość: krew Re: kognitywistyka IP: 87.204.100.* 29.04.06, 13:42
      ja sie wybieram. a co?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka