Dodaj do ulubionych

UMCS - psychologia

21.07.06, 23:27
no cóż dostałam się ;D
i zwalniam moje miejsce bo wybieram warszawę jednak:)
cieszy się ktoś?
Obserwuj wątek
    • Gość: Antosia Re: UMCS - psychologia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.06, 23:28
      Ja wole UAM-Poznan.
      • umbracara Re: UMCS - psychologia 21.07.06, 23:34
        dla mnie to trochę daleko:P
        wybieram to co bliżej i w stolicy:)
    • Gość: pik Re: UMCS - psychologia IP: 213.17.178.* 22.07.06, 00:08
      od ilu przyjmowali na dzienne?
      • umbracara Re: UMCS - psychologia 22.07.06, 00:25
        nie mam pojęcia ;I ja miałam 93.200 pkt.:]
    • Gość: mała Re: UMCS - psychologia IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.06, 00:37
      przyjmowali od 87 punktów, ja sie nie dostalam ale i tak nie bardzo mi zalezalo
      bo ide na medycyne,powodzenia wszystkim "odwolującym sie"!!
    • st-umcs umcs.net.pl 22.07.06, 02:37
      To ja przy okazji zaproszę na forum studentów umcs -> umcs.net.pl
      Niewątpliwie potrzebujemy psychologów! :-))

      Pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich, co się do nas dostali.
    • Gość: plolo Re: UMCS - psychologia IP: *.uninet.net.pl / *.unipol.net.pl 22.07.06, 14:20
      miło miło:P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka