Dodaj do ulubionych

dziennikarstwo UAM

29.04.08, 09:14
ktos sie wybiera moze ?? ;>
Obserwuj wątek
        • klaudia_matuszynska Re: dziennikarstwo UAM 02.05.08, 17:36
          Nie jest zle-matura, rekrutacja-jeszcze wszystko przed nami ;) Jak
          narazie mamy takie same sznse tam sie dostac, jak kazdy :) A z czego
          zdajesz mature i na jakim poziomie? Na co jeszcze skladasz papiery,
          poza dziennikarstwem? Pozdrawiam :)
          • Gość: magdzierx Re: dziennikarstwo UAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.08, 19:51
            No tak, ale wiesz...czuję się stracona jakoś. Nie mam opanowanej wiedzy, mam
            wiele braków, nie zdążę do poniedzialku powtórzyć wszystkiego. Zdaję wos, polski
            i geografię roz. oraz angielski podstawę. Skladam jeszcze na dziennikarstwo na
            UMK w Toruniu, na filologię angielską na UKW w Bdg. oraz na politologię na AP do
            Krakowa. Myślę jeszcze o filologii w Kielcach na AŚ. Dużo tego, ale cóż...trzeba
            probowac ;) A Ty? Dokąd sie jeszcze wybierasz? Pozdrawiam Cię serdecznie :)
            • klaudia_matuszynska Re: dziennikarstwo UAM 02.05.08, 22:56
              Nie przejmuj sie tak ;) Ja tez nie mam opanowanego materialu i nikla
              nadzieje, ze choc w polowie zdaze z czasem Ale na szczescie matura
              rozszerzona wymaga od nas mniej teoretycznej wiedzy a wiecej
              rozumienia pewnych zjawisk, a to moim zdaniem jest prostrze. Ja
              skladam jeszcze na politolofie, socjologie oraz filmoznawstwo, TV i
              kulture medialna-wszystko na UAM. Napewno nam sie uda. Licze na
              to ;) Tez Cie serdecznie pozdrawiam :) Jakbys chciala to odezwij sie
              na moje GG:5364113 Bede jutro tak od 17. I nie przejmuj sie tak ta
              matura. Stres moze tylko zaszkodzic.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka