karolina.kroliczek 20.06.08, 19:07 WItam,szukam osoby chętnej zamieszkać ze mną w akademiku wsb-nlu na pierwszym roku (2008/2009). karolina.kroliczek@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj