20.06.08, 19:07
WItam,szukam osoby chętnej zamieszkać ze mną w akademiku wsb-nlu
na pierwszym roku (2008/2009).
karolina.kroliczek@gmail.com
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka