Dodaj do ulubionych

News- Estee Lauder: Modern Muse

03.05.13, 11:40
Estee Lauder zapowiada swoja jesienna premiere majaca byc najwiekszym damskim debiutem od 2003, czyli czasow Beyond Paradise (hmm, wg mnie to nie byl wielki hit, a zapomniano o stosunkowo nowym Sensuous).
Modern Muse to dzielo nosa H. Fremonta , a struktura zapachu ma opierac sie na akordach "sily" i "miekkosci" laczac w sobie nuty kwiatowe oraz drzewne. Twarza kompozycji jest Arizona Muse.
Nuty:
www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2013/05/estee_lauder_modern_muse_is_on.html
Wiecej:
www.sassisamblog.com/2013/05/03/estee-lauder-launches-new-fragrance-modern-muse-with-arizona-muse-as-the-face-of-the-campaign/
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Modern Muse- kampania TV 17.08.13, 17:27
      Znalazlem juz spot reklamowy Modern Muse- z wpleciona muzyka Bruno Marsa:
      www.youtube.com/watch?v=74U5ZvLSIvk&feature=player_embedded
      Sam zapach juz zadebiutowal w USA i przepremierowo i w Harrodsie.
      www.harrods.com/product/modern-muse-edp-30ml-–-50ml/estee-lauder/b12-0806-051-EL-549?cat1=new-beauty&cat2=new-beauty-new-in
    • astronomiczna.ania Re: News- Estee Lauder: Modern Muse 26.08.13, 21:33
      hmm ... gdybym przed przystąpieniem do testowania Modern Muse nie wiedziała, że nosem, który wykreował najnowszą propozycję EL, był Fremont, na autora kompozycji typowałabym bez cienia watpliwości F. Kurkdjiana
      dla mnie Modern Muse to ewidentna kalka Elie Saab Le Parfum, który to zapach jest z kolei kalką NR For Her :)
      zapowiadanej "miękkości" w Modern Muse nie wyczuwam (podobnie jak i mandarynki, która rzekomo powinna pojawić się "na dzień dobry"),
      no ale może to tylko "wina" mojej percepcji: zapachy białokwiatowe nigdy, ale to nigdy-przenigdy, nie były w moim odbiorze "miękkie"; wprost przeciwnie - zawsze przytłaczają mnie siłą agresywnego jaśminu
      chyba tylko w przypadku Amelii Grossmith'a nie miałam tego wrażenia
      miłośniczkom białych kwiatów Modern Muse ma duże szanse przypaść do gustu, IMO jednak promowanie kompozycji jako olfaktorycznego wydarzenia jest nieporozumieniem
      faktycznie - zgodzę się tu z foreverem - bardziej oryginalnym pachnidłem było Sensuous :)
      • orchidea26 Re: Modern Muse juz w Polsce 15.02.14, 10:02
        Będę bronić tego zapachu :) Na mojej skórze źle rozwijają się zapachy, które w ogólnej opinii uzyskują bardzo wysokie noty. Podobnie jest z niszą; ile ja perfum przetestowałam w poszukiwaniach tych jedynych... W końcu najbliżej mi do Miss Dior- nawet po reformulacjach. Na mnie pachną inaczej niż na innych osobach. Podobnie jest z Modern Muse; oto jaśmin, który wibruje wokół mnie, zmienia co chwilę intensywność, raz jest bardziej liliowy za chwilę konwaliowy; puszcza do mnie mandarynkowe oko, którego w nucie końcowej nie powinno być....
        Polubiliśmy się bardzo szybko:) Nie wyczuwam w nim syntetyków; w perfumach M Korsa niestety tak- a przecież to ten sam "nos"...
    • forevermore79 Flanker- Modern Muse Chic 13.07.14, 10:14
      O nowej wersji Modern Muse- lacznie ze zdjeciami flakonu na:
      www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2014/07/estee_lauder_modern_muse_chic.html#more
      Jeszcze notka- bez zdjec:
      www.fragrantica.com/news/A-New-Muse-to-Inspire-Modern-Muse-Chic-5690.html
    • forevermore79 Flanker- Modern Muse Le Rouge 12.06.15, 10:37
      Bedzie popularny - przez K. Jenner:
      www.fragrantica.com/news/Est%C3%A9e-Lauder-Modern-Muse-Le-Rouge-6787.html
      www.nstperfume.com/2015/06/10/estee-lauder-modern-muse-le-rouge-new-perfume/
      Calosci towarzyszy mini kolekcja makijazu.
      moodiereport.com/document.php?c_id=29&doc_id=43841

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka