Dodaj do ulubionych

Dzis pachne

    • forevermore79 Fendi Life Essence 04.10.04, 10:52
    • sorbet CdG Palisander to chyba + 04.10.04, 12:21
      będzie jednak mój zapach jesienny :-) lekki i drzewny. Odkryłem, że zostawia na
      szaliku bardzo fajny drzewny zapaszek:-)
      • renia30 Rano Baby Doll, teraz Individuelle Mont Blanc 04.10.04, 17:15
    • klg777 CHopard Madness 04.10.04, 20:21
      wlasnie rozpakowalam i sie wypsiukalam :) calkiem moze byc jak na zimowa pore ;)
      • merolik Re: dziś był Kenzo słonik :)) 04.10.04, 20:54

    • taje Fleurs d'Oranger 04.10.04, 21:03
      Właśnie dziś przyszła paczka - doznałam objawienia zapachowego! I pomyśleć, że
      kiedyś skresliłam z góry wszystkie zapachy z tuberozą. FdO to rewelacja - mam
      ochotę zjeść własną rękę!
    • balbina_alexandra Re: Dzis pachne 04.10.04, 23:08
      Carolina - Caroliny Herrery. Bardzo piękny zapach, mam do niego olbrzymią
      słabość. I jaka trwałość... Fajnie że jest w moim posiadaniu :)))
      • sorbet CdG3 05.10.04, 12:59

        • stokrotka1977 Re: CdG3 05.10.04, 14:01
          Provocative Woman
    • solley Cinema YSL 05.10.04, 14:05
    • forevermore79 Duc De Vervins- Houbigant 05.10.04, 14:20
    • kurczak1976 Amor Amor Cacharel 05.10.04, 14:24

    • dziunia11 Re: Rive Gauche YSL 05.10.04, 15:21
      Kupilam w sobote ten zapaszek, zeby odswiezyc sobie moje cudowne mlode lata na
      paryskim bruku. Uwielbiam !
    • forevermore79 Sander For Men- Jil Sander 06.10.04, 10:24
    • taje FdO SL (Misscollins - macham do Ciebie :-) 06.10.04, 11:38
      • forevermore79 Ladnie- Lubie Fleur d'Oranger :-) 06.10.04, 11:39
        • sorbet CdG Tea, to impuls :-) po + 06.10.04, 13:14
          zobaczeniu pokazu CdG na przyszłe lato. Grube kurtki motocyklisty + spódnica
          baleniny:-)
    • renia30 Zielona herbata YR - na te ostatnie ciepłe dni 06.10.04, 19:40
    • balbina_alexandra Re: Dzis pachne 06.10.04, 21:09
      In Love Again YSL - być może już po raz ostatni tego roku :)
    • sorbet CdG3:-) 07.10.04, 12:17
    • elve optymistycznie 07.10.04, 17:09
      Que Vivą Escady upolowaną... ależ dobrze smakuje!
    • zettrzy Jardin du Nil - Maitre Parfumier et Gantier 07.10.04, 21:39
      drugi dzien pod rzad ...
      jutro powrot do Goldleaf
    • forevermore79 Rykiel Homme 08.10.04, 10:00
    • sorbet CdG Vettiveru 08.10.04, 14:16

    • balbina_alexandra Organza Indecence Sensual Body Cream 09.10.04, 12:27
      Po prostu boski. Tkwię w zachwycie. Pachnie bardzo intensywnie, ale inaczej niż
      perfumy...
      • elve Re: Organza Indecence Sensual Body Cream 09.10.04, 13:13
        jednak? :)
        • balbina_alexandra Re: Organza Indecence Sensual Body Cream 09.10.04, 13:17
          A jak! Nałóg to nałóg :))) i strrrrrrrrasznie się z tego powodu cieszę :)))
    • i2h2 Re: Winter Delice... 09.10.04, 12:35
      ... dzięki Lune: na dworze zimno i ponuro, a ja otulona w ten słodko- wytrawny
      zapach... Zakochałam się ;-)))
    • forevermore79 Dunhill Desire 09.10.04, 12:57
      • marla30 Lune de Miel Fragonarda 09.10.04, 17:27
        Podobny do Tresora, ale bez takiej przykurzonej nutki :)
    • zettrzy musk & mure, bo weekend 10.10.04, 01:30

      • sorbet CdG2, bo weekend:-) 10.10.04, 23:53

    • dori7 Les Belles de Ricci, na przekor pogodzie 11.10.04, 01:42
    • sorbet CdG Palisander 11.10.04, 12:24

      • dixi Emporio Gold 11.10.04, 15:18
        do cieplego swetra i zimnego pokoju w pracy pasuje znakomicie:)
        i ludziom sie podoba zapach w moim gabinecie (oooo, jak tu ladnie
        paaachnie... :))
    • forevermore79 Eau Dynamissante Clarinsa- z politrowej butli :-) 11.10.04, 20:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka