sorbet CdG Palisander to chyba + 04.10.04, 12:21 będzie jednak mój zapach jesienny :-) lekki i drzewny. Odkryłem, że zostawia na szaliku bardzo fajny drzewny zapaszek:-) Odpowiedz Link
klg777 CHopard Madness 04.10.04, 20:21 wlasnie rozpakowalam i sie wypsiukalam :) calkiem moze byc jak na zimowa pore ;) Odpowiedz Link
taje Fleurs d'Oranger 04.10.04, 21:03 Właśnie dziś przyszła paczka - doznałam objawienia zapachowego! I pomyśleć, że kiedyś skresliłam z góry wszystkie zapachy z tuberozą. FdO to rewelacja - mam ochotę zjeść własną rękę! Odpowiedz Link
balbina_alexandra Re: Dzis pachne 04.10.04, 23:08 Carolina - Caroliny Herrery. Bardzo piękny zapach, mam do niego olbrzymią słabość. I jaka trwałość... Fajnie że jest w moim posiadaniu :))) Odpowiedz Link
dziunia11 Re: Rive Gauche YSL 05.10.04, 15:21 Kupilam w sobote ten zapaszek, zeby odswiezyc sobie moje cudowne mlode lata na paryskim bruku. Uwielbiam ! Odpowiedz Link
sorbet CdG Tea, to impuls :-) po + 06.10.04, 13:14 zobaczeniu pokazu CdG na przyszłe lato. Grube kurtki motocyklisty + spódnica baleniny:-) Odpowiedz Link
balbina_alexandra Re: Dzis pachne 06.10.04, 21:09 In Love Again YSL - być może już po raz ostatni tego roku :) Odpowiedz Link
zettrzy Jardin du Nil - Maitre Parfumier et Gantier 07.10.04, 21:39 drugi dzien pod rzad ... jutro powrot do Goldleaf Odpowiedz Link
balbina_alexandra Organza Indecence Sensual Body Cream 09.10.04, 12:27 Po prostu boski. Tkwię w zachwycie. Pachnie bardzo intensywnie, ale inaczej niż perfumy... Odpowiedz Link
balbina_alexandra Re: Organza Indecence Sensual Body Cream 09.10.04, 13:17 A jak! Nałóg to nałóg :))) i strrrrrrrrasznie się z tego powodu cieszę :))) Odpowiedz Link
i2h2 Re: Winter Delice... 09.10.04, 12:35 ... dzięki Lune: na dworze zimno i ponuro, a ja otulona w ten słodko- wytrawny zapach... Zakochałam się ;-))) Odpowiedz Link
marla30 Lune de Miel Fragonarda 09.10.04, 17:27 Podobny do Tresora, ale bez takiej przykurzonej nutki :) Odpowiedz Link
dixi Emporio Gold 11.10.04, 15:18 do cieplego swetra i zimnego pokoju w pracy pasuje znakomicie:) i ludziom sie podoba zapach w moim gabinecie (oooo, jak tu ladnie paaachnie... :)) Odpowiedz Link