Dodaj do ulubionych

Powrot Les Belles Niny Ricci

18.10.04, 22:44
Dobra wiadomosc dla sympatykow tej linii Niny Ricci ( a tych na forum jest
sporo). Firma wznawia na stale do produkcji wszystkie 3 zapachy ( zielone
Liberte d'Acidule, niebieske L'Amour d'Amandier i zolte Delice D'Epices ).
Wznowienie nie obejmie limitowanej Belle De Minuir, za to kolejny dobry news-
pojawi sie czwarta, stala Les Belles- Cherry Fantasy.
Zapachy pozostaja bez zmian,jak i ksztalt flakonow- nowy jest tylko ich image
( przezroczyste butelki z barwionym plynem, czerwone korki, inne pudelko ).
Obserwuj wątek
    • balbina_alexandra Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 18.10.04, 22:48
      To chyba faktycznie bardzo dobry news :) ja mam osobiście zapasik, i zielonych
      Les Belles, udało mi się tez upolować Belle de Minuit :) żółta mi się
      niespecjalnie podoba, a niebieską chciałabym jeszcze kiedyś na zywo powąchać...

      Właśnie, jutro robię odstępstwo od Organzy i wyciagam Belle de Minuit!
    • elve Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 18.10.04, 22:49
      no to pięknie, tylko czemu akurat minuit nie wznowią? to mój ulubiony z serii!
      grrrrr!!!!!!!!!!
      • szczekuszka Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 19.10.04, 09:33
        elve napisała:

        > no to pięknie, tylko czemu akurat minuit nie wznowią? to mój ulubiony z
        serii!
        > grrrrr!!!!!!!!!!

        Tez zaluje:((!
        Chlip, chlip...
    • dori7 Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 18.10.04, 23:55
      Wielkie HURRAAA!!! :))))
      • marla30 Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 19.10.04, 17:56
        To cieszy, fakt, ciekawa jesem tych nowych. Za niebieską nie przepadam, kojarzy mi się z Britem z migdałami.
    • i2h2 Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 20.10.04, 09:45
      Suuper!!! Ciekawe, czy wznowią również "pochodne"- dezodorant i mleczko do
      ciała mi się marzą...
    • luloo1 Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 23.10.04, 09:57
      Nie jestem jakoś entuzjastką Les Belles, choć żółty rożek kiedyś mi się bardzo
      podobał.Ale wiem, że sporo kobiet się ucieszy!
    • szczekuszka Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 26.11.04, 12:07
      Jakby ktos chcial wiedziec jak wygladaja nowe buteleczki.
      Na razie w postaci miniaturek. Myslalam, ze wisienka bedzie bardziej krwista ;P

      i8.ebayimg.com/01/i/02/ce/7e/93_1_b.JPG
    • forevermore79 Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 26.11.04, 12:11
      Dzieki, widzialem je takze- dokladniejsze zdjecie jest na:
      parfum-echecs.chez.tiscali.fr/parfum/acquisitions2004E.html
      rubryka Octobre- fajny ten kofret.
    • forevermore79 Cherry Fantasy- dokladna fotka 02.12.04, 00:07
      Oto link do zdjecia:
      www.dacci.com/images/Fragrance/LEBELL5_l.jpg
      A tutaj- Lucky Charms- najnowszy zapach Givenchy- tylko na rynek japonski,
      niestety:
      www.dacci.com/images/Fragrance/LUCKY_C_l.jpg
      • myfa80 Re: Cherry Fantasy- dokladna fotka 02.12.04, 09:51
        są to wody toaletowe, wiec pewnie nie sa trwale? nigdy ich nie uzywalam wiec
        moze ktos mi powie cos wiecej na ten temat?
        pozdrawiam grono ekspertow :-)
        • elve Re: Cherry Fantasy- dokladna fotka 02.12.04, 15:10
          belle de minuit i żółte les belles były trwałe, przynajmniej na mnie :)
        • dori7 Re: Cherry Fantasy- dokladna fotka 03.12.04, 00:33
          Zielone Les Belels (Liberty Fizz) niestety nie grzesza zbytnia trwaloscia :((

          Polecam kupic sobie do kompletu z balsamem do ciala - balsam pachnie trwalej
          niz woda toaletowa!
      • szczekuszka Re: Cherry Fantasy- dokladna fotka 02.12.04, 10:54
        Oto link do zdjecia:
        > www.dacci.com/images/Fragrance/LEBELL5_l.jpg

        Tylko korek sie ostal chlip chlip :(


        www.aromat.ru/images/foto/p465.jpg
        • elve Re: Cherry Fantasy- dokladna fotka 02.12.04, 19:05
          ano... fuksjowy... :(
    • dori7 Cherry Fantasy 09.12.04, 00:29
      Widzialam... Jelsi tak maja wygaldac nowe flakoniki Les Belles, to ja dziekuje!
      Z lobuzerskeigo wdzieku zrobila sie tandeta :((

      ... i wachalam. Przyznaje, ze w dosc duzym stresie, bo to bylo pod koniec
      bardzo meczacego i nerwowego dnia z z apowiedzia ciagu dalszego przezyc tego
      rodzaju - ale uczciwie - na nadgarstku i kilka godzin.

      Zapach jest rzeczywiscie wisniowy :)) Ale nie cierpki ani kwaskowaty - to
      raczej takie cieple, przejrzale, bardzo slodkie wisnie. Najpierw pomyslalam, ze
      to nic specjalnego, taki bardzo prosty, zbyt ulepkowy jak na moj gust zapach,
      kto by chcial tak pachniec, ale potem jakos mnie zaintrygowaly. Musze powachac
      jeszcze raz :))
      • szczekuszka Re: Cherry Fantasy 09.12.04, 12:08
        >
        > ... i wachalam.

        Czy moze w Polsce?! :)
        • dori7 Re: Cherry Fantasy 09.12.04, 23:11
          Niestety nie, wachalam w Paryzewie :)
    • szczekuszka Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 03.02.05, 12:11
      Czy Chery Fantasy juz jest w Polsce?!
      Rzadko teraz zagladam do perfumerii, wiec pytam z ciekawosci?:)
      • eowyn Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 18.04.05, 11:20
        Odkopuje watek... Czy ktos wie cokolwiek o powrocie Les Belles do Polski...?
        Ja bardzo za nimi tesknie...
        • magdzie Re: Powrot Les Belles Niny Ricci 19.04.05, 20:58
          no wlasnie...po Waszych propozycjach do watku, ktory zalozylam notabene zapachu
          wisniowego, udalo mi sie u kolezanki znalezc flakonik...nakretka jeszcze
          pachniala!!! zapach po prostu 'moj'
          kocham truskawki i inne owoce a na wisnie zachorowalam po tygodniu obzerania sie
          takowym jogutem;)
    • nitulina Re: A ja właśnie mam od Charadki tralalala 19.04.05, 16:14
      Belle de minuit :)

      I pachę pierniczkami :)

      I marzy mi się tak migdałowa jeszcze...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka