Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę... edycja on ice :-)

    • a.g.n.i Królem Słońce:-) 14.02.07, 09:23
      ciekawe, wyjdę dziś z pracy przed pólnocą, czy raczej się nie uda...
    • wiolinka100 Celine Oriental Summer n/t 14.02.07, 09:27
    • kasiulek Shalimar n/t 14.02.07, 09:35
      .
    • plomyczek_ Douce Amere:) 14.02.07, 09:37
    • mangos La Perla Shiny Creation n/m 14.02.07, 09:46

      • orzeszek_solony Kroplą Fumerie Turque 14.02.07, 09:49
        tęsknię... za własnym, pełnym flakonikiem :(
    • icegirl Tea for Two 14.02.07, 11:16

    • elami3 Tam Dao Diptyque 14.02.07, 11:31
      • benita5 Le Baiser 14.02.07, 11:39
    • paulinaa Rose Absolue 14.02.07, 12:58
      mój drugi nowy nabytek:)
    • ewena Obsession Sheer 14.02.07, 12:58
      • chatka_ tym co zwykle :) Czarna Mania 14.02.07, 16:05
    • dragon_fruit Ciel Amouage 14.02.07, 16:32
      testuje z próbki
      • renia.renia NR edt n/m 14.02.07, 17:36

        • eau_de Nie sądziłam, że to kiedykolwiek nastąpi... 14.02.07, 18:18
          ALIEN :D To była jedna z moich największych traum, ale ostatnio wyszukałam w
          szufladzie próbkę i...to nawet nie jest takie złe ;) A może po prostu jestem
          teraz w innej fazie cyklu niż podczas pierwszego testu ;)
    • milena.rl Pampleluna 14.02.07, 18:28

    • balbina_alexandra Ambre Passion Laury Mercier! 14.02.07, 21:54
      Chatko dziękuję Ci baaaaaardzo :*
      • chatka_ Re: Ambre Passion Laury Mercier! 14.02.07, 22:30

        Ciesze sie mocno :))) Twoja paczuszka tez dotarla donosilam wczesniej, ale musi
        na swoj czas poczekac, na razie zbyt rynkowo zajezdza :))) mam na mysli rynek
        arabski :)))
    • suss_kind Alchmie 14.02.07, 22:22
      choć bardziej odpowiedni byłby Le Feu, ale to okazało się dopiero po południu ;-
      )
    • plomyczek_ wieczor z Fever:) 14.02.07, 22:25

    • vanilia72 Re: Dziś pachnę... edycja on ice :-) 14.02.07, 22:32
      Feminite du Bois ;)
    • elve Re: Dziś pachnę... edycja on ice :-) 14.02.07, 22:35
      było L LL, teraz skutecznie zagłuszone przez ogród śródziemnomorski - jak
      radośnie sobie przypomnieć, że wiosna przyjdzie i tak, i że są takie zapachy...
    • a.g.n.i Re: Dziś pachnę... edycja we mgle:-) 14.02.07, 23:31
      Chyba będę mało oryginalna mówiąc, że padam na nos... zdaje się, że wczoraj
      mówiłam to samo:-) ależ jestem zmęczona:-(
      Zaaplikuję sobie na dobranoc dwa małe psiki Sandalo, cudnie się w nich śpi i
      padam na nos:-D
    • m23p31 Coco Mademoiselle znów 15.02.07, 08:36
    • forevermore79 Kenzo Pour Homme 15.02.07, 08:42
    • olesiam Hesperide Patyka 15.02.07, 08:55

    • a.g.n.i Avignonem 15.02.07, 09:06
      miałam testować wynalazek Eli, ale wzrok mi zahaczył o czarne pudełeczko i
      stwierdziłam, że po prostu muszę Avignon, bo będę inaczej chora:-P
    • konasana OI:) 15.02.07, 09:07
    • jop Ambre Extreme 15.02.07, 09:50
      Od Mangos. :-D
      • jop Re: Ambre Extreme 15.02.07, 13:34
        I koleżanka, której składałam życzenia urodzinowe, powiedziała, "Ale ty ładnie
        pachniesz!", ha!
    • kasiulek EdM n/t 15.02.07, 09:58
      .
    • kenzoania Coco Mdm edp:-) 15.02.07, 10:03
      • ja_sylwia D&G Feminine 15.02.07, 10:11
        czyli lekko, łatwo i przyjemnie:))
        • benita5 Tygrysem, a nadgarstki Nemo :) 15.02.07, 10:30

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka