a.g.n.i Królem Słońce:-) 14.02.07, 09:23 ciekawe, wyjdę dziś z pracy przed pólnocą, czy raczej się nie uda... Odpowiedz Link
orzeszek_solony Kroplą Fumerie Turque 14.02.07, 09:49 tęsknię... za własnym, pełnym flakonikiem :( Odpowiedz Link
eau_de Nie sądziłam, że to kiedykolwiek nastąpi... 14.02.07, 18:18 ALIEN :D To była jedna z moich największych traum, ale ostatnio wyszukałam w szufladzie próbkę i...to nawet nie jest takie złe ;) A może po prostu jestem teraz w innej fazie cyklu niż podczas pierwszego testu ;) Odpowiedz Link
balbina_alexandra Ambre Passion Laury Mercier! 14.02.07, 21:54 Chatko dziękuję Ci baaaaaardzo :* Odpowiedz Link
chatka_ Re: Ambre Passion Laury Mercier! 14.02.07, 22:30 Ciesze sie mocno :))) Twoja paczuszka tez dotarla donosilam wczesniej, ale musi na swoj czas poczekac, na razie zbyt rynkowo zajezdza :))) mam na mysli rynek arabski :))) Odpowiedz Link
suss_kind Alchmie 14.02.07, 22:22 choć bardziej odpowiedni byłby Le Feu, ale to okazało się dopiero po południu ;- ) Odpowiedz Link
elve Re: Dziś pachnę... edycja on ice :-) 14.02.07, 22:35 było L LL, teraz skutecznie zagłuszone przez ogród śródziemnomorski - jak radośnie sobie przypomnieć, że wiosna przyjdzie i tak, i że są takie zapachy... Odpowiedz Link
a.g.n.i Re: Dziś pachnę... edycja we mgle:-) 14.02.07, 23:31 Chyba będę mało oryginalna mówiąc, że padam na nos... zdaje się, że wczoraj mówiłam to samo:-) ależ jestem zmęczona:-( Zaaplikuję sobie na dobranoc dwa małe psiki Sandalo, cudnie się w nich śpi i padam na nos:-D Odpowiedz Link
a.g.n.i Avignonem 15.02.07, 09:06 miałam testować wynalazek Eli, ale wzrok mi zahaczył o czarne pudełeczko i stwierdziłam, że po prostu muszę Avignon, bo będę inaczej chora:-P Odpowiedz Link
jop Re: Ambre Extreme 15.02.07, 13:34 I koleżanka, której składałam życzenia urodzinowe, powiedziała, "Ale ty ładnie pachniesz!", ha! Odpowiedz Link