a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 28.12.07, 00:23 Gwajakol podziałał:-) już się prawie czuję zdrowa i niemal nie kaszlę. Nawet mu wybaczyłam, że syrop obrzydliwy w smaku i z wdzięczności idę spać z kropelka Gaiaca na nadgarstku. Dobranoc. Odpowiedz Link
a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 29.12.07, 11:34 Etrą, stęskniłam się za tą nutą:-) a wieczorem będzie Le Feu:-) Odpowiedz Link
paulinaa Alien 29.12.07, 14:08 za każdym razem odkrywam w tym zapachu coś nowego... obawiam się, ze w 2008 roku jakis flakonik zagości na mojej półce....;) Odpowiedz Link
olesiam Rano Nu edp, na wieczor-Bois d'Encens Armani i... 31.12.07, 01:17 czekam z lękiem, az A. zauwazy zmniejszajaca sie w zastraszajacym tempie zawartosc testera...Uuuuu...dywanik...:) Odpowiedz Link