Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

    • a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 28.12.07, 00:23
      Gwajakol podziałał:-) już się prawie czuję zdrowa i niemal nie
      kaszlę. Nawet mu wybaczyłam, że syrop obrzydliwy w smaku i z
      wdzięczności idę spać z kropelka Gaiaca na nadgarstku.
      Dobranoc.
    • rene.p Stella 28.12.07, 08:34
    • a.g.n.i Aoud Micallef 28.12.07, 09:25

      • merolik Re: Loukhoum z próbki/nt 28.12.07, 10:42

    • mangos Image 28.12.07, 11:49

    • paulinaa EC 28.12.07, 12:18
      no przepiękny jest ten zapach....
    • plomyczek_ Padparadscha 28.12.07, 14:09

    • uka_m Chanel Coco edt 28.12.07, 15:12
    • kenzoania mieszanką Samsary i Kenzo Flower :) 28.12.07, 15:16

      • mettemarit Drugi dzień z Addictem 28.12.07, 15:40
    • olesiam Musc Ravageur FMalle 28.12.07, 17:11

    • heliamphora Shalimarem do pępka :) 28.12.07, 18:42
      • rawita7 Pradą 28.12.07, 18:53
    • a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 29.12.07, 11:34
      Etrą, stęskniłam się za tą nutą:-) a wieczorem będzie Le Feu:-)
    • rene.p Miracle 29.12.07, 12:21
    • forevermore79 Ormonde Jayne Man 29.12.07, 12:46
    • paulinaa Alien 29.12.07, 14:08
      za każdym razem odkrywam w tym zapachu coś nowego... obawiam się, ze
      w 2008 roku jakis flakonik zagości na mojej półce....;)
    • plomyczek_ Alchimie 29.12.07, 19:17

    • mettemarit Hot Couture edt 29.12.07, 22:25
    • joaasiak1 Re: Dziś pachnę...Angel n/txt 29.12.07, 23:27
    • ewena Kingdom 30.12.07, 00:23
    • olesiam Rano MR FM, na wieczor Bois d'Encense Armani 30.12.07, 01:20

    • forevermore79 CdG 2 30.12.07, 10:59
    • paulinaa Rose d'Amour Rosine 30.12.07, 12:50

    • a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 30.12.07, 14:07
      Dziś Gaiac:-)
    • rene.p Omnia Amethyste 30.12.07, 15:17
    • mettemarit Extravagance:) 30.12.07, 15:29
    • olesiam Rano Nu edp, na wieczor-Bois d'Encens Armani i... 31.12.07, 01:17
      czekam z lękiem, az A. zauwazy zmniejszajaca sie w zastraszajacym
      tempie zawartosc testera...Uuuuu...dywanik...:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka