iza_pyza1
13.09.09, 18:23
Od dłuższego czasu jestem sama, ale nie przeszkadza mi to specjalnie.
Jednak teraz znalazłam się w idiotycznej sytuacji.
Kręci sie koło mnie 2 facetow. Jeden, z kierownictwa firmy, wysoki,
świetnie ubrany, z pieknym samochodem i drugi, jest kurierem,
studiuje zaocznie. Ten pierwszy jest zachwycająco przystojny,
szarmancki, podoba mi sie bardzo. Drugi cichy, nieśmialy cyklista, w
rozciągniętym sfetrze.
Jestem zauroczona, ale dlaczego tym drugim?
Czy coś ze mną jest nie tak?
Sama nie wiem czego chcę. Zabawić się z pierwszym, do którego nic
nie czuje, czy zaryzykowac złamanie serca i wiązać się z drugim.