03.06.10, 15:43
kto walczy z sesja?:D ja wlasnie siedze i sie ucze i juz patrzec na
ksiezki nie moge, a jak wam idzie? duzo u was na uczelni wymagaja?
bo u mnie baardzo duzo i nie wiem jak to wszystko ogarnac
Obserwuj wątek
    • kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 17:39
      Też przez to przechodzę właśnie;(. Na dodatek mam nową pracę, której
      poświęcam duuuużo czasu, łącznie z delegacjami służbowymi. Wczoraj
      wyjechałam z domu po piątej rano, a wróciłam o pierwszej (więc już
      dziś) w nocy.
      Ale jakoś idzie, choć moją sztandarową oceną będzie 3,5 z większości
      przedmiotów.;(
      No i pewnie jeden egzamin przerzucę na wrzesień, no chyba, że zdarzy
      się cud;)
      • bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 17:55
        to trzymam kciuki zeby jednak wrzesnia nie było;) ale u mnie tez
        raczej bedzie, bo nie dam rady z tym wszystkim teraz w czerwcu;
        (jednak zycie studenta jest czasami ciezkie, ja o tylke dobrze mam,
        ze moj m mi pomaga, jest po tych samych studiach co ja wiec troche
        wytłumaczy, zrobi jakis deser zeby mi te nauke oslodzic ale mam juz
        doooosyc;)
        • niebieski_lisek Re: sesja 03.06.10, 18:14
          Ja wczoraj miałam egzamin ustny. Egzaminator powiedział, że mój projekt (oddany
          wcześniej) bardzo mu się podobał, egzamin zdany na cztery, ogólnie super.
          • niebieski_lisek Re: sesja 03.06.10, 18:15
            Teraz pracuję i studiuję dziennie, i muszę przyznać, że kiedy tylko studiowałam,
            to byłam bardziej ambitna, teraz chodzi mi tylko o zaliczenia :)
            • kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 18:31
              Mnie też chodzi głównie o zaliczenia, zwłaszcza, że to już moje
              drugie studia, więc niby nie ma takiej presji. Jednak moja ambicja
              bardzo cierpi za każdym razem jak dostaję 3+;).
              No nic, jeszcze jest nadzieja, że ktoś mnie bardziej doceni, więc
              nie tracę głowy.
              Ehh, ja tylko jeszcze musiałaby znaleźć kogoś, kto mi opracuje
              zagadnienia z literatury niemieckiej, oczywiście auf deutsch, wtedy
              może byłaby szansa zdania tego egzaminu;)
              • bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 18:40
                no ja tez byleby zdac na te 3:D to moje pierwsze studia, bede
                dentysta sadysta:D jak jeszcze dwa lata przejde, jak wam sie
                dziewczyny chce jeszcze drugi kierunek studiowac?mnie sie z roku na
                rok coraz mniej chce uczyc, wiec naprawde was podziwiam
                • karcia85 Re: sesja 03.06.10, 21:57
                  Heh, ja tez mam to samo, koncze wlasnie V rok tegoz kierunku, egzaminy dyplomowe w polowie zaliczone, na szczescie wrzesnia nie mialam od 4 lat;-). Fajny zawód potem będzie więc warte są każdego poświęcenia. Poza tym nauka na mojej uczelni trwa okrągły rok (plus zajęcia od 8-17,czasem 18) a nie tylko w czasie sesji więc człek przyzwyczajony. Powodzenia.
                  • bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 22:16
                    o ja od 4lat i zadnego wrzesnia:D to gratuluje:), mnie tam czasem
                    cos sie zdarzy. Nie no tez juz przyzwyczajona jestem zajecia dlugo,
                    zaliczenia itd widze mojego jak sie do ldep-u przygotowywuje wiec
                    tez nie mam wyjscia i sie ucze;) ale ciezko, taka ładna pogoda i
                    ogolnie mozna milon innych rzeczy robic byleby nie ksiazki xD
    • zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 18:43
      Czekam na wysyp obrazków w necie, np. tego z kolesiem z podbitym okiem i
      podpisem "kampania: wybierz łopatę" albo tego z kotem ze Shreka i "pan da te 3".

      Gorzej niż na walentynki.
      • dystansownik Re: sesja 03.06.10, 18:53
        Ja tych ludzi od obrazków nigdy nie rozumiałem. Wystarczyło, że się uczyłem i
        jakoś sobie dawałem radę. Nawet choćby na tą 3.
        • zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 19:30
          dystansownik napisał:

          > Ja tych ludzi od obrazków nigdy nie rozumiałem.

          Ja tam nie wiem, ale na Wykop już od dawna nie wchodzę, tam było zatrzęsienie,
          nieważne czy sesja czy walentynki czy inne juwenalia.
          • dystansownik Re: sesja 03.06.10, 19:42
            Na demotywarotach też bardzo często jest takie zjawisko. Jak tylko jakiś okres
            czy okazja się pojawi, to poczekalnia jest tak monotematyczna, że aż nie da się
            tego przeglądać.
            • zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 19:47
              Ooooo, właśnie. Demoty. Ale w zakładkach nawet nie mam, to też rzadko wchodzę.

              Ale teraz aż sobie wejdę.

              Niech mi ktoś kupi piwo i coś słodkiegooo! (proszę?) :)
              • dystansownik Re: sesja 03.06.10, 20:25
                > Ooooo, właśnie. Demoty. Ale w zakładkach nawet nie mam, to też rzadko wchodzę.

                Ja w zakładkach mam, ale jak kiedyś przeglądałem nawet poczekalnie, to ostatnio
                tylko raz na jakiś czas wchodzę na główną, żeby zobaczyć czy nie ma czegoś
                naprawdę ciekawego.

                > Niech mi ktoś kupi piwo i coś słodkiegooo! (proszę?) :)

                Tylko nie słodkie. Ja dziś miałem rodzinną wizytę, na którą jak to zwykle w
                mojej rodzince bywa, tradycyjnie kupuje się tyle słodkiego, że później je się to
                przez trzy kolejne dni, bo goście i tak ledwo skubną byle co i mają dość. :P
                A potem człowiek się martwi, bo ma słabą wolę, nażre się i nie wie jak zrzucić
                ta masę kalorii która mogła go wpędzić w cukrzycę. ;)
                • zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 20:34
                  Byś poczęstował na forum.
                  • dystansownik Re: sesja 03.06.10, 20:44
                    > Byś poczęstował na forum.

                    Już z kotem musiałem się podzielić. ;)
                    • zawszezabulinka Re: sesja 03.06.10, 21:51
                      ee tam. ja narazie walcze o zaliczenia. egzaminy w II polowie czerwca. kazdy
                      praktycznie przechodzil do tej pory, niektorzy poprawiali sie po 3-4 razy, ale
                      dalo rade :D
                      • zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 22:07
                        I podpięłaś się tutaj w związku z tym, że dystansownikowi kot opierniczył słodycze?
                        • kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 22:17
                          zawsze mnie to szalenie bawi, jak któreś jest śmiertelne oburzone,
                          że ktoś śmiał się podpiąć w dyskusji nie w tym miejscu co trzeba. Za
                          to jeszcze ani razu nie widziałam życzliwej podpowiedzi "stałego
                          bywalca" jak prawidłowo tworzyć drzewko, czy też jak dodawać zdjęcia.
                          No i nie wspominając o offtopach, które to koniecznie muszą się
                          pojawiać w wątkach i które są taaaaaaaakie zabawne.
    • calineczka2 Re: sesja 03.06.10, 22:51
      Ja walcze... Juz sie tu wczesniej zalilam, ze nie dosc ze jestem o
      kulach to terminy mnie gonia... ale jakos nawet mi idzie. Juz
      jestem po egzaminach, jeszcze jedna prace mam napisac na jutro i
      druga na za dwa tygodnie.
      • kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 23:08
        Będzie dobrze, no bo musi być:)
        Ja zajrzałam sobie dziś do usosa i się dowiedziałam, że moja praca z
        niemieckiej literatury została pozytywnie oceniona (no co prawda na
        stopień państwowy, czyli trzy). A kończyłam ją pisać ostatniej nocy
        przed terminem oddania. Co prawda miałam wcześniej napisany kawał
        pracy - tak 2/3, ale właśnie tej ostatniej nocy stwierdziłam, że nie
        ma siły, abym na ten temat napisała dobrą pracę.
        Więc zaczynałam od nowa;). Skończyłam ok. 4 nad ranem.

        Student to takie dziwne stworzenie, które da sobie radę ze
        wszystkim, jeżeli musi.
        I jeszcze jedna ciekawostka z życia sesyjnego - każda kserówka czy
        książka widziana w rękach koleżanek i kolegów, staje się natychmiast
        obiektem pożądania;).
        To tak jak w tym dowcipie: jeden student mówi do drugiego
        - ty, zobacz jakaś kartka tu leży na podłodze, nie wiesz co to?
        - nie wiem, ale bierz, kserujemy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka