bleble2ble 03.06.10, 15:43 kto walczy z sesja?:D ja wlasnie siedze i sie ucze i juz patrzec na ksiezki nie moge, a jak wam idzie? duzo u was na uczelni wymagaja? bo u mnie baardzo duzo i nie wiem jak to wszystko ogarnac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 17:39 Też przez to przechodzę właśnie;(. Na dodatek mam nową pracę, której poświęcam duuuużo czasu, łącznie z delegacjami służbowymi. Wczoraj wyjechałam z domu po piątej rano, a wróciłam o pierwszej (więc już dziś) w nocy. Ale jakoś idzie, choć moją sztandarową oceną będzie 3,5 z większości przedmiotów.;( No i pewnie jeden egzamin przerzucę na wrzesień, no chyba, że zdarzy się cud;) Odpowiedz Link Zgłoś
bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 17:55 to trzymam kciuki zeby jednak wrzesnia nie było;) ale u mnie tez raczej bedzie, bo nie dam rady z tym wszystkim teraz w czerwcu; (jednak zycie studenta jest czasami ciezkie, ja o tylke dobrze mam, ze moj m mi pomaga, jest po tych samych studiach co ja wiec troche wytłumaczy, zrobi jakis deser zeby mi te nauke oslodzic ale mam juz doooosyc;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski_lisek Re: sesja 03.06.10, 18:14 Ja wczoraj miałam egzamin ustny. Egzaminator powiedział, że mój projekt (oddany wcześniej) bardzo mu się podobał, egzamin zdany na cztery, ogólnie super. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieski_lisek Re: sesja 03.06.10, 18:15 Teraz pracuję i studiuję dziennie, i muszę przyznać, że kiedy tylko studiowałam, to byłam bardziej ambitna, teraz chodzi mi tylko o zaliczenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 18:31 Mnie też chodzi głównie o zaliczenia, zwłaszcza, że to już moje drugie studia, więc niby nie ma takiej presji. Jednak moja ambicja bardzo cierpi za każdym razem jak dostaję 3+;). No nic, jeszcze jest nadzieja, że ktoś mnie bardziej doceni, więc nie tracę głowy. Ehh, ja tylko jeszcze musiałaby znaleźć kogoś, kto mi opracuje zagadnienia z literatury niemieckiej, oczywiście auf deutsch, wtedy może byłaby szansa zdania tego egzaminu;) Odpowiedz Link Zgłoś
bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 18:40 no ja tez byleby zdac na te 3:D to moje pierwsze studia, bede dentysta sadysta:D jak jeszcze dwa lata przejde, jak wam sie dziewczyny chce jeszcze drugi kierunek studiowac?mnie sie z roku na rok coraz mniej chce uczyc, wiec naprawde was podziwiam Odpowiedz Link Zgłoś
karcia85 Re: sesja 03.06.10, 21:57 Heh, ja tez mam to samo, koncze wlasnie V rok tegoz kierunku, egzaminy dyplomowe w polowie zaliczone, na szczescie wrzesnia nie mialam od 4 lat;-). Fajny zawód potem będzie więc warte są każdego poświęcenia. Poza tym nauka na mojej uczelni trwa okrągły rok (plus zajęcia od 8-17,czasem 18) a nie tylko w czasie sesji więc człek przyzwyczajony. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
bleble2ble Re: sesja 03.06.10, 22:16 o ja od 4lat i zadnego wrzesnia:D to gratuluje:), mnie tam czasem cos sie zdarzy. Nie no tez juz przyzwyczajona jestem zajecia dlugo, zaliczenia itd widze mojego jak sie do ldep-u przygotowywuje wiec tez nie mam wyjscia i sie ucze;) ale ciezko, taka ładna pogoda i ogolnie mozna milon innych rzeczy robic byleby nie ksiazki xD Odpowiedz Link Zgłoś
zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 18:43 Czekam na wysyp obrazków w necie, np. tego z kolesiem z podbitym okiem i podpisem "kampania: wybierz łopatę" albo tego z kotem ze Shreka i "pan da te 3". Gorzej niż na walentynki. Odpowiedz Link Zgłoś
dystansownik Re: sesja 03.06.10, 18:53 Ja tych ludzi od obrazków nigdy nie rozumiałem. Wystarczyło, że się uczyłem i jakoś sobie dawałem radę. Nawet choćby na tą 3. Odpowiedz Link Zgłoś
zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 19:30 dystansownik napisał: > Ja tych ludzi od obrazków nigdy nie rozumiałem. Ja tam nie wiem, ale na Wykop już od dawna nie wchodzę, tam było zatrzęsienie, nieważne czy sesja czy walentynki czy inne juwenalia. Odpowiedz Link Zgłoś
dystansownik Re: sesja 03.06.10, 19:42 Na demotywarotach też bardzo często jest takie zjawisko. Jak tylko jakiś okres czy okazja się pojawi, to poczekalnia jest tak monotematyczna, że aż nie da się tego przeglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 19:47 Ooooo, właśnie. Demoty. Ale w zakładkach nawet nie mam, to też rzadko wchodzę. Ale teraz aż sobie wejdę. Niech mi ktoś kupi piwo i coś słodkiegooo! (proszę?) :) Odpowiedz Link Zgłoś
dystansownik Re: sesja 03.06.10, 20:25 > Ooooo, właśnie. Demoty. Ale w zakładkach nawet nie mam, to też rzadko wchodzę. Ja w zakładkach mam, ale jak kiedyś przeglądałem nawet poczekalnie, to ostatnio tylko raz na jakiś czas wchodzę na główną, żeby zobaczyć czy nie ma czegoś naprawdę ciekawego. > Niech mi ktoś kupi piwo i coś słodkiegooo! (proszę?) :) Tylko nie słodkie. Ja dziś miałem rodzinną wizytę, na którą jak to zwykle w mojej rodzince bywa, tradycyjnie kupuje się tyle słodkiego, że później je się to przez trzy kolejne dni, bo goście i tak ledwo skubną byle co i mają dość. :P A potem człowiek się martwi, bo ma słabą wolę, nażre się i nie wie jak zrzucić ta masę kalorii która mogła go wpędzić w cukrzycę. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dystansownik Re: sesja 03.06.10, 20:44 > Byś poczęstował na forum. Już z kotem musiałem się podzielić. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zawszezabulinka Re: sesja 03.06.10, 21:51 ee tam. ja narazie walcze o zaliczenia. egzaminy w II polowie czerwca. kazdy praktycznie przechodzil do tej pory, niektorzy poprawiali sie po 3-4 razy, ale dalo rade :D Odpowiedz Link Zgłoś
zloty.strzal Re: sesja 03.06.10, 22:07 I podpięłaś się tutaj w związku z tym, że dystansownikowi kot opierniczył słodycze? Odpowiedz Link Zgłoś
kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 22:17 zawsze mnie to szalenie bawi, jak któreś jest śmiertelne oburzone, że ktoś śmiał się podpiąć w dyskusji nie w tym miejscu co trzeba. Za to jeszcze ani razu nie widziałam życzliwej podpowiedzi "stałego bywalca" jak prawidłowo tworzyć drzewko, czy też jak dodawać zdjęcia. No i nie wspominając o offtopach, które to koniecznie muszą się pojawiać w wątkach i które są taaaaaaaakie zabawne. Odpowiedz Link Zgłoś
calineczka2 Re: sesja 03.06.10, 22:51 Ja walcze... Juz sie tu wczesniej zalilam, ze nie dosc ze jestem o kulach to terminy mnie gonia... ale jakos nawet mi idzie. Juz jestem po egzaminach, jeszcze jedna prace mam napisac na jutro i druga na za dwa tygodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kiira_korpi Re: sesja 03.06.10, 23:08 Będzie dobrze, no bo musi być:) Ja zajrzałam sobie dziś do usosa i się dowiedziałam, że moja praca z niemieckiej literatury została pozytywnie oceniona (no co prawda na stopień państwowy, czyli trzy). A kończyłam ją pisać ostatniej nocy przed terminem oddania. Co prawda miałam wcześniej napisany kawał pracy - tak 2/3, ale właśnie tej ostatniej nocy stwierdziłam, że nie ma siły, abym na ten temat napisała dobrą pracę. Więc zaczynałam od nowa;). Skończyłam ok. 4 nad ranem. Student to takie dziwne stworzenie, które da sobie radę ze wszystkim, jeżeli musi. I jeszcze jedna ciekawostka z życia sesyjnego - każda kserówka czy książka widziana w rękach koleżanek i kolegów, staje się natychmiast obiektem pożądania;). To tak jak w tym dowcipie: jeden student mówi do drugiego - ty, zobacz jakaś kartka tu leży na podłodze, nie wiesz co to? - nie wiem, ale bierz, kserujemy Odpowiedz Link Zgłoś