Dodaj do ulubionych

Chora zazdrość o przeszłość..

22.07.10, 14:40
Dziewczyny mam problem z facetem.. Jejju samej było mi źle a z
facetem jeszcze gorzej..

No więc on jest o mnie bardzo zazdrosy. W zeszłym roku we wrześniu
miałam innego chłopaka. Wtedty też dodałam na nk zdjęcie (stoję na
nim sama) a on był gdzieś niedaleko (nie widać go na tym zdjęciu).
Ktoś skomentował tą fotkę "Kasia...tam chyba kogoś brak" a ja
odpisałam komentarzem, że "brak i to jeszcze jak". Przypominam, że
miało to miejsce w tamtym roku we wrześniu, kiedy mojego obecnego
faceta jeszcze nie znałam. Zdjęcie oraz komentarze mam do dziś na
naszej-klasie. A mój obecny partner domaga się, a wręcz rząda abym
usunęła je z naszej klasy, bo to tak jakby mi ciągle tamtego chłopa
brakowało. Wkurzył mnie tym strasznie, więc powiedziałam mu, że nie
będzie decydował, jakie zdjęcia mogę mieć na nk. Pokłóciliśmy się i
zaszantażował mnie, że jeśli zdjęcie będę miała nadal, to on nie
wróci dzisiaj na noc do domu..

Uważacie, że powinnam usunąć? Ja mam rację czy on?



...baran...baran..buuuc!

Uwielbiam Baranki :)
Obserwuj wątek
    • yannika Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:43
      To o tym samym co fochy o wpis w telefonie sadzi?

      Toobiś, skąd wziąłeś ten obrazek z "ja pie..."?
      • sssyndyk Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:46
        Taaak, to ten saam :(

        Załamka..
      • devilyn Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:50

        https://img291.imageshack.us/img291/3381/46447242.jpg
        • yannika Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:53
          O tak, dokładnie ten.
          • devilyn Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:56
            Proszę bardzo. ;-)
    • ziereal Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:44
      sssyndyk napisała:


      >
      > Uważacie, że powinnam usunąć? Ja mam rację czy on?


      zapytaj o to jakichś innych rówieśników z gimnazjum..co?:)
      • sssyndyk Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:52
        Facet jest po trzydziestce.
    • menk.a Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:45
      Jak to dobrze, że w czasach moich nastoletnich nie było jeszcze nk.;)
      • ziereal Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:48
        o, proszę, 3 rózne kobiety, a odpowiedzi jakby podobne. :)
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 15:02
        menk.a napisała:

        > Jak to dobrze, że w czasach moich nastoletnich nie było jeszcze nk.;)

        Młoda, ale tu mowa o czasach po 30 - ciągle masz szansę załapać się na takiego
        zawodnika :)


        A swoją drogą to czytając forum wydaje mi się że goroc zdecydowanie zwiększył
        oporność przewodów mózgowych u niektórych zawodników.
        • menk.a Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 15:14
          Szanse to może i mam, ale ja za takich się nie łapię.:P

          Mówisz, że upał poprzepalał obwody?:D
    • alpepe Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:45
      Uważam, że powinnaś się zaprzyjaźnić ze słownikiem ortograficznym, a olać kolesia.
      Nie zadawaj się z gimnazjalistami, to dobrze na tym wyjdziesz.
    • szironna Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:46
      u mnie 36 stopni jest. nigdy bym nie powiedziała, że upał może mieć takie skutki

      wybacz - nic nie napiszę, gdyż jedyne co mi przychodzi do głowy to wpis ze
      zdjęcia toobisia
      • devilyn Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:54
        Wstawiłam, bo sama też się uzależniłam od tego jakże wymownego
        obrazeczka.
    • sssyndyk Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:53
      No to dzięki wielkie.
      • devilyn Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 14:58
        Proszę bardzo.
    • suomi6 Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 15:06
      30-letni facet, a zachowuje się jak dzieciak szantażysta. Jak nie usuniesz tego
      zdjęcia, to nie wrócę na noc, co za gość:/
    • varia1 Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 15:37
      obrażalski i chorobliwie zazdrosny
      może chociaż jest bogaty, bo inaczej to nie wiem, dlaczego się go
      trzymasz?
    • horpyna4 Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 15:47

      No to niech nie wraca, tylko zmień zamki.
    • potworski Moja propozycja 22.07.10, 16:11
      Ja bym na twoim miejscu pogroził mu, że jak dalej cię będzie szantażował to jest
      u mamy. Albo np nie pożyczysz mu więcej wrotek.
    • annataylor Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 17:56
      zablokuj mu wejscie na Twoje konto na NK :)
    • maniek_queen Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 22:05
      Nie naprawdę, nie rozumiem, dorośli ludzie mogą mieć takie problemy?(jesteście
      dorośli?)

      Skasuj NK, na co Ci to, na co komukolwiek to. Wszyscy skasujcie konto na NK.
      Ale kłócić się o profil na NK... kuźwa co się z tym światem dzieje.
    • lolcia-olcia Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 22:18
      Ojej masz konto na nk i pewnie 15 lat? to jeszcze bravo zostało...
    • fraje Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 22:26
      Stara, wiadomo, że Ty masz rację.
      Tamta historia była i już jej nie ma. Koniec kropka.
      Ale są ślady. I już.
      Tak sobie myślę, że jakby chcieć je czyścić to może trzeba byłoby
      się poddać jakiejść terapii pamieci... Pamiętasz film "zakochany bez
      pamięci>?
      • lonely.stoner Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 22.07.10, 23:10
        hehe a u mojego faceta tez mnie wpisy jego eks roznych wkurzaly :)
    • nothing.at.all Re: Chora zazdrość o przeszłość.. 23.07.10, 08:36
      Naprawdę nie masz innych problemów? Bo ten jest śmieszny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka