sssyndyk
22.07.10, 14:40
Dziewczyny mam problem z facetem.. Jejju samej było mi źle a z
facetem jeszcze gorzej..
No więc on jest o mnie bardzo zazdrosy. W zeszłym roku we wrześniu
miałam innego chłopaka. Wtedty też dodałam na nk zdjęcie (stoję na
nim sama) a on był gdzieś niedaleko (nie widać go na tym zdjęciu).
Ktoś skomentował tą fotkę "Kasia...tam chyba kogoś brak" a ja
odpisałam komentarzem, że "brak i to jeszcze jak". Przypominam, że
miało to miejsce w tamtym roku we wrześniu, kiedy mojego obecnego
faceta jeszcze nie znałam. Zdjęcie oraz komentarze mam do dziś na
naszej-klasie. A mój obecny partner domaga się, a wręcz rząda abym
usunęła je z naszej klasy, bo to tak jakby mi ciągle tamtego chłopa
brakowało. Wkurzył mnie tym strasznie, więc powiedziałam mu, że nie
będzie decydował, jakie zdjęcia mogę mieć na nk. Pokłóciliśmy się i
zaszantażował mnie, że jeśli zdjęcie będę miała nadal, to on nie
wróci dzisiaj na noc do domu..
Uważacie, że powinnam usunąć? Ja mam rację czy on?
...baran...baran..buuuc!
Uwielbiam Baranki :)