Dodaj do ulubionych

Dziwne zachowanie mojego narzeczonego...

01.08.10, 12:02
...sama własnie nie wiem co o tym myśleć. Zabrzmi to głupio ale nie
czuję się przy moim partnerze kobietą tylko dzieckiem(!). Nie wiem czy
to ja wyzwalam w nim takie opiekuńcze uczucia (całuje mnie w czoło,
przytula do snu, gdybym poprosiła pewnie zaśpiewałby kołysankę;)Jest
czuły i bardzo opiekuńczy. Powiedziałam mu( chyba się zapomniałam ), że
traktuje mnie jak córkę to się obruszył. Mam prawie 30 lat,on nieco po
30. Co innego takie traktowanie od święta- nawet lubię to, a co innego
bycie sexy dla swojego faceta. Brakuje mi czasem tego błysku w jego
oczach, eh kobiety pewnie wiedzą o co mi chodzi, mam nadzieję ;)

Uprzedzam pytania: mój luby nie jest pedofilem ;]
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Dziwne zachowanie mojego narzeczonego... 01.08.10, 12:03
      Zazdrościć braku problemów.
      Może ty wyczyścić buty dla rozrywki?
      • anna_nie_karenina Re: Dziwne zachowanie mojego narzeczonego... 01.08.10, 12:08
        Owszem moze to nie problem ale ciekawosc jak jest gdzie indziej
        zostaje...
    • anna_nie_karenina Re: Dziwne zachowanie mojego narzeczonego... 01.08.10, 12:07
      Pytanie: czy w waszych zwiazkach jest podobnie?
    • jan_hus_na_stosie typowe 01.08.10, 12:09
      facet ma być jasnowidzem i wiedzieć co kręci kobietę, w jaki sposób lubi być
      traktowana, dotykana bo sama kurde mu oczywiście tego nie powie...

      A może powiedz mu jak będziecie mieli zamiar się kochać szeptając do ucha, że
      masz ochotę aby się ostro przeleciał (już nie chciałem używać określenia
      "zerżnął" i pokaż swoją mową ciała że naprawdę tego chcesz :)
    • mumia_ramzesa Re: Dziwne zachowanie mojego narzeczonego... 01.08.10, 13:18
      W roznych zwiazkach bywa roznie i Ty z innych facetem tez byc moze bys miala in.
      relacje. Twoja osobowosc + jego osobowosc daja taki uklad. Moze jeszcze
      dodatkowo masz cechy fizyczne, ktore sklaniaja do takiego traktowania. Nie
      jestes wampem. Moze rzuc sie na niego z oskoma. ;-D
    • devilyn Re: Dziwne zachowanie mojego narzeczonego... 01.08.10, 15:19

      https://img291.imageshack.us/img291/3381/46447242.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka