14.03.11, 10:45
Czesc kobitki.Czy któraś z Was na to cierpi?jak sobie z tym radzicie?U mnie to prawdziwa tragedia,normalnie staje się potworem nie do zniesienia,tyle złosci i te tłukące mnie nerwy które dostaje z nie wiadomych przyczyn hmmm reaguje nerwowo na byle bzdure,już mnie to tak męczy i nie wiem jak sobie z tym radzić,może macie jakieś sposoby poza psychiatrą?pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • edyta.55 Re: PMS 14.03.11, 10:59
          Najgorsze że to mam od ok poł roku wcześniej sie nie złapałam na tym że to akurat przed miesiaczką mnie łapie ta palma,spróbuje z ty mięsem,moze za jakiś czas nie napisze pozdrowień z domu wariatów.
      • edyta.55 Re: PMS 14.03.11, 10:56
        Stwierdził że powinnam brać tabletki uspokajajace tydz przed miesiączką a ja mam wrazenie że moje pms od jakiegoś czasu trwa dłużej niz tydzień przed miesiaczką,tabletki usopokajajace przeciez moga uzaleznić.
        • fufugugu Re: PMS 14.03.11, 21:28
          edyta.55 napisała:

> Stwierdził że powinnam brać tabletki uspokajajace tydz przed miesiączką a ja ma
          > m wrazenie że moje pms od jakiegoś czasu trwa dłużej niz tydzień przed miesiacz
          > ką,tabletki usopokajajace przeciez moga uzaleznić.

Moje zaczyna się tydzień po miesiączce i trwa przez kilka dni miesiączki
      • irutxeta Re: PMS 14.03.11, 11:54
        z naturalnych pomaga jeszcze olej z wiesiołka
        brany codziennie - przez przynajmniej 3 mse

a jako ze działa fajnie na cały organizm to można brać dłużej:)
    • merda Re: PMS 14.03.11, 15:54
      Ostrzegam wszystkich ,na ktorych mi zalezy aby sie do mnie nie zblizali ;-)
      Pozatym mozna sprobowac wytlumaczyc sobie, ze przeciez nic takiego sie nie dzieje,oddychac spokojnie,ewnentualnie walnac glowa w mur, ale uwaga, sa skutki uboczne.
    • repsss Re: PMS 14.03.11, 16:44
      Musisz wzorem wielu mądrych kobiet znaleźć cierpliwego mężczyznę, na którym skupisz całą złość ( on Ci wybaczy, a Ty nie narobisz sobie kłopotów).
    • mallwia Re: PMS 14.03.11, 21:23
      Zalecam i polecam nieskończoną ilość seksu:))Przed,w trakcie i po.Napięcie zniknie, ból podbrzusza i kręgosłupa w odcinku krzyżowym z pewnością odejdzie w zapomnienie.
    • bazyli_15 Re: PMS 14.03.11, 21:47
      po co psychiatra? ginekolog może przepisać pastylki - znajomej przepisał. bierze przed miesiączką i jest bardziej znośna :)
    • sienmuza Re: PMS 16.03.11, 11:26
      Wiem, co przeżywasz, bo ja od niedawna mam to samo. Nie mogę wytrzymać sama ze sobą, więc jaka mogę być dla otoczenia? Odsyłam do mojego wątku ze stycznia pt. "Zraniłam jego... duszę". Jeden z interlokutorów podesłał mi link:
      poznaj swoj pms:
      babyonline.pl/mamo_to_ja_strefa_mamy_artykul,4791.html
      Dzięki temu dowiedziałam się ciekawych rzeczy a przede wszystkim jak z tym walczyć. Pozdrawiam.
    • noemi123 Re: PMS 16.03.11, 14:06
      Nie odczuwam czegoś takiego PMS poza dość silnymi bòlami w podbrzuszu. Czasem nerw mnie łapie ale wtedy hamuję się bo już potrafię sobie wytłumaczyć, że mojà złość nie ma podstaw i nikomu w moim otoczeniu dobrze nie służy.
      Wczoraj wieczorem mòj m miał chyba PMS gdy wròcił z turnieju, tak, tak, to było PMS;-)

------------------------------------------------------------------
      Staram się, staram ale dużo stron mam do obskoczenia;-)
    • triismegistos Re: PMS 12.05.11, 13:14
      Do psychiatry? Niekoniecznie, raczej do endokrynologa, lub ostatecznie do gina. Często tabletki antykoncepcyjne załatwiają sprawę. Pomaga też sama świadomość, że to co się z Tobą dzieje to PMS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka