07.05.11, 21:26
najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)
ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac
co mozna robic w Warszawie ?
Obserwuj wątek
    • mocno.zdziwiona Re: co robic? 07.05.11, 21:34
      Możesz zacząć się udzielać charytatywnie albo chodzić na darmowe koncerty i wystawy. Możesz jeździć na rowerze, rolkach albo biegać. Możesz wyjechać korzystając z CouchSurfingu albo odwiedzić znajomych. Możesz przeczytać 30 zaległych książek albo przejechać się wszystkimi liniami autobusów w Warszawie. Możliwości jest wiele, jedynym ograniczeniem są Twoje chęci i preferencje.
    • raohszana Re: co robic? 07.05.11, 21:35
      takatam34 napisała:

      > najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)
      *
      To już i na to dają zwolnienie?

      > ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac
      > co mozna robic w Warszawie ?
      *
      Mieszkasz i nie wiesz?
      • jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 21:39
        raohszana napisał:

        > To już i na to dają zwolnienie?

        to jest jeden z bardziej bagatelizowanych społecznie problemów ludzi, a może doprowadzić do poważnej choroby psychicznej, a problem jest coraz poważniejszy www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/spoleczenstwo/polacy-najbardziej-zestresowanymi-pracownikami-na-swiecie,76186,1
    • nie.do.zdobycia Re: co robic? 07.05.11, 21:36
      Zwolnienie lekarskie jest wynikiem wypalenia zawodowego???
    • jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 21:37
      spacery po parkach warszawskich, wyjazdy za miasto, np. do Kampinosu, do zamku w Czersku etc.

      a po powrocie czytanie jakichś fajnych książek dla relaksu :)
      • rach.ell Re: co robic? 07.05.11, 21:42
        rob cokolwiek z tego co Ci tu podpowiadaja tylko nie siedz juz w internecie bo juz calkiem pograzysz sie w jakiejs depresji...albo idz do lekarza po jakies prochy i odprez sie.
        • jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 22:24
          ja dla odstresowania oglądam dobre kabarety :)
          www.youtube.com/watch?v=Z3DhhjnND-A
          • timetotime Re: co robic? 07.05.11, 22:56
            Boszz... Kamol jaki młody!
            To były dobre czasy.
    • rzeka.chaosu Re: co robic? 07.05.11, 22:07
      Omg sezon imprezowy rozpoczęty, a ty pytasz co robić?! :)
      Zacznij od nocy muzeów. :D
      Jakbym miała tyle wolnego to spałabym do popołudnia a wieczory i noce spędzałabym z ludźmi w knajpach. A w weekend na żagle albo linki. :P
    • moonogamistka Re: co robic? 07.05.11, 22:28
      alezeco placa Ci a ty se robisz cokcesz? aaa!! jezyk, jeden drugi, trzeci, joga, i inne takie rozwijaj sie , ogolnie zawiszcze:)))
    • berta-death Re: co robic? 07.05.11, 22:31
      Spać do południa i gapić się w sufit. Inaczej nawet nie poczujesz, że masz wolne i nie odczujesz braku obowiązków i potrzeby powrotu do aktywności zawodowej.
    • timetotime Re: co robic? 07.05.11, 22:58
      Wow, co zrobić żeby się wypalić??
    • grassant Re: co robic? 07.05.11, 23:00
      sport, dragi, rock
      • timetotime Re: co robic? 07.05.11, 23:01
        grassant napisał:

        > sport, dragi, rock

        A love?
        • grassant Re: co robic? 07.05.11, 23:04
          love to oczywiste. tak jak karmienie się i oddychanie
    • rannie.kirsted Re: co robic? 07.05.11, 23:24
      dziwki i szampan
    • miau_weglowy Re: co robic? 07.05.11, 23:58
      jesli nie wiesz, co ze soba zrobic, to brzmi jak wypalenie 'zyciowe', a nie zawodowe...
      jak widac net masz, wnioski co z tym zrobic w kontekscie Warszawy wyciagnij sama
    • lateksowyludzik Re: co robic? 08.05.11, 02:32
      Zapisz się na jogę nago i naucz swoje koty robić na drutach.
    • anais_66 Re: co robic? 08.05.11, 03:02
      takatam34 napisała:

      > najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe)

      I jeszcze płacą Ci za to? Szczęściara!
    • staly_repetent Re: co robic? 08.05.11, 03:29
      takatam34 napisała:

      > ale nie wiem co mam wtedy robic

      Mozesz sprobowac myslec.
    • gr.eenka a ja głupia zmieniłam pracę 08.05.11, 06:52
      a mogłam leżeć przez miesiące na zwolnieniu lekarskim
    • triismegistos Re: co robic? 08.05.11, 12:02
      Yy, nie rozumiem pytania...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka