takatam34 07.05.11, 21:26 najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe) ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac co mozna robic w Warszawie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mocno.zdziwiona Re: co robic? 07.05.11, 21:34 Możesz zacząć się udzielać charytatywnie albo chodzić na darmowe koncerty i wystawy. Możesz jeździć na rowerze, rolkach albo biegać. Możesz wyjechać korzystając z CouchSurfingu albo odwiedzić znajomych. Możesz przeczytać 30 zaległych książek albo przejechać się wszystkimi liniami autobusów w Warszawie. Możliwości jest wiele, jedynym ograniczeniem są Twoje chęci i preferencje. Odpowiedz Link Zgłoś
raohszana Re: co robic? 07.05.11, 21:35 takatam34 napisała: > najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe) * To już i na to dają zwolnienie? > ale nie wiem co mam wtedy robic wyjechac nie moge co mnie nie stac > co mozna robic w Warszawie ? * Mieszkasz i nie wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 21:39 raohszana napisał: > To już i na to dają zwolnienie? to jest jeden z bardziej bagatelizowanych społecznie problemów ludzi, a może doprowadzić do poważnej choroby psychicznej, a problem jest coraz poważniejszy www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/spoleczenstwo/polacy-najbardziej-zestresowanymi-pracownikami-na-swiecie,76186,1 Odpowiedz Link Zgłoś
nie.do.zdobycia Re: co robic? 07.05.11, 21:36 Zwolnienie lekarskie jest wynikiem wypalenia zawodowego??? Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 21:37 spacery po parkach warszawskich, wyjazdy za miasto, np. do Kampinosu, do zamku w Czersku etc. a po powrocie czytanie jakichś fajnych książek dla relaksu :) Odpowiedz Link Zgłoś
rach.ell Re: co robic? 07.05.11, 21:42 rob cokolwiek z tego co Ci tu podpowiadaja tylko nie siedz juz w internecie bo juz calkiem pograzysz sie w jakiejs depresji...albo idz do lekarza po jakies prochy i odprez sie. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: co robic? 07.05.11, 22:24 ja dla odstresowania oglądam dobre kabarety :) www.youtube.com/watch?v=Z3DhhjnND-A Odpowiedz Link Zgłoś
timetotime Re: co robic? 07.05.11, 22:56 Boszz... Kamol jaki młody! To były dobre czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
rzeka.chaosu Re: co robic? 07.05.11, 22:07 Omg sezon imprezowy rozpoczęty, a ty pytasz co robić?! :) Zacznij od nocy muzeów. :D Jakbym miała tyle wolnego to spałabym do popołudnia a wieczory i noce spędzałabym z ludźmi w knajpach. A w weekend na żagle albo linki. :P Odpowiedz Link Zgłoś
moonogamistka Re: co robic? 07.05.11, 22:28 alezeco placa Ci a ty se robisz cokcesz? aaa!! jezyk, jeden drugi, trzeci, joga, i inne takie rozwijaj sie , ogolnie zawiszcze:))) Odpowiedz Link Zgłoś
berta-death Re: co robic? 07.05.11, 22:31 Spać do południa i gapić się w sufit. Inaczej nawet nie poczujesz, że masz wolne i nie odczujesz braku obowiązków i potrzeby powrotu do aktywności zawodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
timetotime Re: co robic? 07.05.11, 23:01 grassant napisał: > sport, dragi, rock A love? Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: co robic? 07.05.11, 23:04 love to oczywiste. tak jak karmienie się i oddychanie Odpowiedz Link Zgłoś
miau_weglowy Re: co robic? 07.05.11, 23:58 jesli nie wiesz, co ze soba zrobic, to brzmi jak wypalenie 'zyciowe', a nie zawodowe... jak widac net masz, wnioski co z tym zrobic w kontekscie Warszawy wyciagnij sama Odpowiedz Link Zgłoś
lateksowyludzik Re: co robic? 08.05.11, 02:32 Zapisz się na jogę nago i naucz swoje koty robić na drutach. Odpowiedz Link Zgłoś
anais_66 Re: co robic? 08.05.11, 03:02 takatam34 napisała: > najblizsze kilka miesiecy bede na zwolnieniu lekarskim (wypalenie zawodowe) I jeszcze płacą Ci za to? Szczęściara! Odpowiedz Link Zgłoś
staly_repetent Re: co robic? 08.05.11, 03:29 takatam34 napisała: > ale nie wiem co mam wtedy robic Mozesz sprobowac myslec. Odpowiedz Link Zgłoś
gr.eenka a ja głupia zmieniłam pracę 08.05.11, 06:52 a mogłam leżeć przez miesiące na zwolnieniu lekarskim Odpowiedz Link Zgłoś