Gość: samirina
IP: 10.120.22.*
28.02.02, 09:08
Jak to się dzieje, że niektóre dziewczyny wiążą się z podstarzałymi i na
dodatek mało atrakcyjnymi mężczyznami (najczęściej z kasą). Zauważyłam coraz
więcej takich przypadków, wychodzą nawet za mąż. Nie wiem co nimi kieruje, ale
mnie bierze obrzydzenie na samą myśl o kochaniu się z takim pruchnem. To nie ma
już na świecie prawdziwych , młodych i sympatycznych chłopców. Pieniądze
przecież nie są najważniejsze - przynajmniej dla mnie. Wolę faceta w moim wieku
a nawet może być troche młodszy niż partner, przy którym wyglądam jak jego
córka.