12.07.11, 17:37
img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/96/57/96/1696579696
Obserwuj wątek
    • tygrysio_misio Re: fajna? 12.07.11, 17:48
      a ta?

      Tekst linka
      • empeczy ale katujesz glowe 12.07.11, 17:52
        tym linkiem.
        • tygrysio_misio Re: ale katujesz glowe 12.07.11, 17:58
          ;]
          jestem mistrzem martektingu ;]
          • wez_sie Re: ale katujesz glowe 12.07.11, 18:22
            straszne g0wno
            • tygrysio_misio Re: ale katujesz glowe 12.07.11, 18:24
              wez na to xenne
    • kolor_purpury Re: fajna? 12.07.11, 18:19
      fason tak, kolory nie.
    • krwawa_orlica Re: fajna? 12.07.11, 18:20
      Fajna, ale te falbanki nie w moim stylu.
    • wez_sie na wiejskie wesele? 12.07.11, 18:23
      jesli tak, to idealna :-)
    • mireckieasy Re: fajna? 13.07.11, 11:13
      super kolor i model

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka