Dodaj do ulubionych

Pożądanie

05.06.12, 19:19
Mam wielki problem....wydawałoby się, że wszystko jest okey.Mam cudownego partnera, nawet się zaręczylismy, ale jak tylko jakiś przystojniak pojawi się na horyzoncie i trochę z nim poprzebywam to zaraz mam ochotę pójść z nim do łóżka. Jak do tej pory trzymam się jakoś i nie zdradzam ukochanego, ale tylko dlatego,że nie stwarzam okazji tzn.nie chodzę sama na imprezki, zwłaszcza domówki.W przeciwnym razie boję się, że się skuszę i wylądujęz kimś w łóżku. Ja juz nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale nie chcę stracić narzeczonego, a czasem kogos tak pragnę, że nie mogę wytrzymać. Mam jakiś niepochamowany popęd seksualny. Kobietki czy wy czasem też tak macie????
Obserwuj wątek
    • leniwy_pierog Re: Pożądanie 05.06.12, 19:20
      To się owulacja nazywa:)
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Pożądanie 05.06.12, 19:21
      Kobietki niekoniecznie, ale faceciki mają tak często...
    • georgia241 Re: Pożądanie 05.06.12, 19:24
      Nie mam. Mało kto jest dla mnie zwyczajnie przystojny a już niezwykle rzadko uważam kogoś za zabójczo przystojnego.
    • khadroma Re: Pożądanie 05.06.12, 19:26
      Trolle tak mają.
    • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 19:26
      no przeleciałabym wszystkich panów z forum :D
      • khadroma Re: Pożądanie 05.06.12, 19:31
        I ich koty? :D
        • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 19:33
          no, te między nogami :D
      • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 19:42
        zetka50 napisała:

        > no przeleciałabym wszystkich panów z forum :D

        a myślisz, że to przystojniacy? :P
        • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 19:47
          wyobrażam ich sobie, że są ;)
          • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 19:58
            zetka50 napisała:

            > wyobrażam ich sobie, że są ;)

            grunt to mieć wyobraźnię :P a nawet jeśli nie są, to mają interesujące umysły, nie? :P
            • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:02
              no jasne, że tak :))))
    • khadroma Re: Pożądanie 05.06.12, 19:44
      Kastracyjne skłonności adminki wyraźnie wskazują na niezaspokojony popęd seksualny. :P
      • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 19:46
        a ja Ci sie tam wpisałam, ale wyleciało :P
        • khadroma Re: Pożądanie 05.06.12, 19:49
          Adminka nie docenia zaszczytu, jaki ją spotkał, że chcemy na FK czasami coś napisać. ;)
    • wicehrabia.julian Re: Pożądanie 05.06.12, 19:50
      saja.22 napisał(a):

      > Ja juz nie wiem c
      > zy coś ze mną jest nie tak

      nic, jesteś po prostu kobietą potocznie określaną jako zdzira, po prostu pewien typ natury, dobrze, że istniejecie (zdziry) bo faceci mieliby znacznie utrudnione zadanie, a tak zawsze możne coś na ząbek wpaść nieoczekiwanie
      • my_favourite_axe Re: Pożądanie 05.06.12, 20:03
        nie faceci, tylko zdziry męskie
        • wicehrabia.julian Re: Pożądanie 05.06.12, 20:13
          my_favourite_axe napisała:

          > nie faceci, tylko zdziry męskie

          hola hola, zakładamy, że facet nie jest z nikim związany, autorka natomiast jasno napisała, że ma narzeczonego
          • my_favourite_axe Re: Pożądanie 05.06.12, 20:20
            wicehrabia.julian napisał:

            > my_favourite_axe napisała:
            >
            > > nie faceci, tylko zdziry męskie
            >
            > hola hola, zakładamy, że facet nie jest z nikim związany, autorka natomiast jas
            > no napisała, że ma narzeczonego
            >

            to założenie powstało w tym momencie
          • six_a Re: Pożądanie 05.06.12, 20:39
            jak to z nikim? a zdzira to co?
            • wicehrabia.julian Re: Pożądanie 05.06.12, 20:46
              six_a napisała:

              > jak to z nikim? a zdzira to co?

              w którymś z dzisiejszych wątków obalono mit, że pójście do łóżka rozpoczyna związek
    • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 19:59
      ta... raz w miesiącu gwałciłabym wszystko co się rusza. tydzień później już nikogo :P
      • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:02
        :D
        • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 20:11
          kurcze serio, u mnie pożądanie = owulacja a PMS = spadaj facet na drzewo :P
          • zetka50 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:14
            ja mam inaczej, ale nie będę opisywać :)
            • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 20:15
              zetka50 napisała:

              > ja mam inaczej, ale nie będę opisywać :)

              też bym chciała cały czas :P
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Pożądanie 05.06.12, 21:14
            headvig napisała:

            > kurcze serio, u mnie pożądanie = owulacja a PMS = spadaj facet na drzewo :P

            Dlatego faceci powinni wiązać się z dwoma kobietami. Tylko muszą mieć przesunięcie fazowe o pi/4. :D
            • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 21:58
              g.r.a.f.z.e.r.o napisał:

              > headvig napisała:
              >
              > > kurcze serio, u mnie pożądanie = owulacja a PMS = spadaj facet na drzewo
              > :P
              >
              > Dlatego faceci powinni wiązać się z dwoma kobietami. Tylko muszą mieć przesunię
              > cie fazowe o pi/4. :D

              Byłoby to jakieś rozwiązanie ale dla was a nie dla nas :D
      • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:35
        daj mi swoją rozpiskę na priva...spróbuję się zsynhronizować...chociaż...w zasadzie....ja tam moge gwałcić wszystko co sie rusza (nawet lodówkę i jej zamrażalnik) o każdej porze dnia i nocy
        • headvig Re: Pożądanie 05.06.12, 22:01
          mariuszg2 napisał:

          > daj mi swoją rozpiskę na priva...spróbuję się zsynhronizować...chociaż...w zasa
          > dzie....ja tam moge gwałcić wszystko co sie rusza (nawet lodówkę i jej zamrażal
          > nik) o każdej porze dnia i nocy

          To uważaj żebyś sobie nie odmrozil bo będziesz juz do niczego :P
    • moonogamistka Re: Pożądanie 05.06.12, 20:08
      Mamy, ale na szczescie lepiej dobralysmy partnera i z nim realizujemy swoje potrzeby;-)
      • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:42
        ile was tam jest z tym partnerem?
        • moonogamistka Re: Pożądanie 05.06.12, 20:44
          Wiem o dwoch:-) ale cholera wie;-)
          A co, zazdroscisz? ;-)))
          • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:52
            wiesz jesli o o Cie chodzi to ...potwornie...plonę cały normalnie...a propos...znalazł się już chętny na te pól tony śniegu co to w zime chcialas oddać w zamian za odsnieżanie?
            • moonogamistka Re: Pożądanie 05.06.12, 20:55
              Nie pamietam watku:-) Milo, ze Ty wciaz o tym mylisz:-)))
              • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 21:04
                no masz ...kobiety...sama mi proponowałas w naturze a teraz udaje że nie pamięta.... proszszsz nie karz mi zwalać to na karb sklerozy....;)
                • moonogamistka Re: Pożądanie 05.06.12, 21:05
                  slownik ort Ci kupie na pierwsza randke:-)))
                  • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 21:16
                    oooo... i wspólnie przerobimy wszytskie wyjątki ? podoba misie...
                    • moonogamistka Re: Pożądanie 05.06.12, 22:06
                      Te najbardziej skomplikowane przetlumacze Ci wlasnorecznie;_))
    • wyzuta Re: Pożądanie 05.06.12, 20:26
      czy wy czasem też tak macie????

      czasem? mam 24x7 :P
      • mariuszg2 Re: Pożądanie 05.06.12, 20:40
        podaje swój numer...18987349992 czynny 24h/7...emergency call...opłata za minutę 26,89 plus VAT...sms 77798.... opłat wg taryfy operatora........
        jak dzwonisz w sprawie naglej pomocy naciśnij 1
        jak dzwonisz w sprawie pomocy dorażnej nacisnij 2
        jak dzwonisz w innej sprawie naciśnij 3
        połączenie z konsulotantem naciśnij inną cyferkę

        dziękujemy za korzystanie z naszych usług....prosze czekac na polączenie z konsultantemmm wszystkie linie sa w tej chwili zajęte....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka