Dodaj do ulubionych

Która forumowiczka jest najładniejsza?

16.09.12, 22:17
=zostało to kiedyś powiedziane?
Obserwuj wątek
    • mariuszg2 Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:20
      dopoki nie zobaczysz jej w realu?
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:23
        mariusz, albo odpowiadasz na pytanie albo wynocha na forum "wędkarstwo".
        • mariuszg2 Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:27
          mam tam isć jako przynęta czy gruba ryba....?
    • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:22
      psitek_mały :)
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:23
        A miło mi=potworski jestem.
        • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:43
          jak bys nie zar tyle sera pierzaku to bys sie domyslił ze chodzi o kitka
          • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:53
            Serio? Ty to jesteś....
      • kitek_maly Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:57

        O, dziękuję za pamięć. Co prawda nie wiem skąd Ty możesz to wiedzieć, ale zgadzam się z Tobą. ;)
        Jak się zrobię to wręcz jestem śliczna. A nogi mam jedne z lepszych jakie widziałam w życiu.
        Zatem nie narzekam.
        • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:03
          nawet jakbys nie była to mam wrazenie ze arkany flirtu masz w małym paluszku:)
          a facet potrzebny Ci jest jak tlen
          • kitek_maly Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:16
            > nawet jakbys nie była to mam wrazenie ze arkany flirtu masz w małym paluszku:)

            Czy my się skądś nie znamy? ;)
            • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:24
              nie sądze
        • senseiek Szkoda ze nie widzialas moich nog.. :P 30.10.12, 20:50
          > A nogi mam jedne z lepszych jakie widziałam w życiu. Zatem nie narzekam.

          Szkoda ze nie widzialas moich nog.. :P

          W lecie nie ma dnia, zeby jakas dziewczyna nie zaczela sie nad nimi zachwycac jak ide w krotkich spodenkach.. :P
    • dziewczyna_rzeznika Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:23
      Ponoć piękna.i.wyrafinowana.
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:24
        Tak obstawiałem kiedyś, ale dzisiaj to cofam.
    • berta-death Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:25
      Ja jestem najładniejsza. A o co chodzi?
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:28
        Poczekamy jeszcze godzinkę=jak wszystkie to potwierdzą i żadna się nie przyzna, że jest najładniejsza to wtedy ci uwierzę. Na razie więc nie rozkładaj wersalki.
      • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:47
        no nie wiem dla mnie jestes za bardzo akademicka
        :) ale faktycznie randka z toba mogłaby byc ciekawa
        • berta-death Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:51
          Sugerujesz, że wyglądam jak klasyczna nauczycielka-polonistka, czyli kraciasta spódnica, biała bluzka z żabotem, włosy w kok a na nosie okulary z grubymi szkłami w rogowej oprawce?
          • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:59
            no nie az tak- choc okulary pewnie nosisz:)
            podejrzewam równiez ze masz mniejsza chcice od kitka - czy inaczej nie sprawiasz wrazania fanki seksu (takie mam odczucie choc moze jest inaczej :)
            • kitek_maly Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 09:07
              > podejrzewam równiez ze masz mniejsza chcice od kitka - czy inaczej nie sprawias
              > z wrazania fanki seksu (takie mam odczucie choc moze jest inaczej :)

              :D O nieeee, to Ty o takim flircie mówiłeś? :P A ja sądziłam, że masz na myśli coś subtelniejszego.
              • kochanic.a.francuza Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 15:44
                Tak sie koncza komlementy od gburow...he, he:)
                • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 16:30
                  dlatego z toba nie gadam bo zasciankowe paniusie mnie nie interesuja hehe
              • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 16:29
                teraz mowie o czym innym
                i wtedy mowiłem o czyms innym

                nie kazda dziewczyna ktora opanowała sztuke flirtu uwielbia seks
                • kitek_maly Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 21:38
                  Wszystko rozumiem. Chcesz powiedzieć, że pod pewnym względem przypominam Renatę Beger. :P
    • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:32
      a po co Ci to wiedzieć?
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:33
        lacido napisała:

        > a po co Ci to wiedzieć?


        A po co ci wiedzieć po co mi wiedzieć?
        • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:39
          jesteś jezuitą?
          • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:41
            Nie, ale kiedyś podwiozłem jezuitę Żukiem do Zgierza. Liczy się?
            • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:43
              mogło CI się udzielić w takim razie
              • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:44
                Spoko. Lubię jak coś mi się udziela.
                • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:47
                  np pierwsza pomoc
                  • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:47
                    =dobrze kombinujesz.
                    • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:49
                      a dobre rady?
                      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:52
                        Jeśli dobre=jak najbardziej.
                        A masz jakieś?
                        • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:54
                          a potrzebujesz?
                          • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:58
                            Być może. Czasem ktoś potrzebuje porady, choć niekoniecznie może zdawać sobie z tego sprawę.
                            • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:00
                              w konkretnej sprawie czy mam mądrością ogólną sypnąć?
                              • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:04
                                lacido napisała:

                                > w konkretnej sprawie czy mam mądrością ogólną sypnąć?


                                Na razie ogólną=zobaczmy co potrafisz.
                                • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:08
                                  podpuszczasz
                                  • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:10
                                    Oooooczywiście.
                                    • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:12
                                      masz jakiś kajecik?
                                      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:13
                                        Brulion stukartkowy z Czarodziejkami z Księżyca. Może być?
                                        • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:14
                                          to jeszcze ładnie podpisz na pierwszej stronie :)
                                          • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:17
                                            No jest. Czarnym mazakiem.
                                            • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:20
                                              to jeszcze musisz mieszkanie posprzątać zęby Cię bałagan nie rozpraszał ;)))
                                              • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:31
                                                lacido gdybyś w takim tempie doradzała Hitlerowi to do dzisiaj zająłby dopiero Gorzów Wielkopolski.
                                                • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:34
                                                  i może wyszłoby to na dobre ;)
                                                  jakieś wnioski?
    • georgia241 Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:34
      O miano czcigodnej tobym powalczyła. Najładniejsza nieistotnym wszak jest mianem skorom nie ładną lecz piękną się mienię.
      • dziewczyna_rzeznika Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:36
        georgia241 napisała:

        > O miano czcigodnej tobym powalczyła. Najładniejsza nieistotnym wszak jest miane
        > m skorom nie ładną lecz piękną się mienię.

        To zostają jeszcze do obsadzenia: najśliczniejsza oraz najnadobniejsza (niczym Paskwalina)
      • nolus Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:39
        piękna.i.wyrafinowana podobno byla piekna,ale nie wiem,czy fotki,ktore wstawiala na pewno byly jej, no jak nie,to pewnie tylko wyrafionowana
        • dziewczyna_rzeznika Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:43
          Ja fotek niestety nie widziałam, czytałam tylko, że uchodziła swego czasu za forumową piękność. A może i dobrze, że zdążyłam jej obczaić, po co sobie nerwy psuć :D
          • dziewczyna_rzeznika EDIT 16.09.12, 22:44
            dziewczyna_rzeznika napisała:

            > Ja fotek niestety nie widziałam, czytałam tylko, że uchodziła swego czasu za fo
            > rumową piękność. A może i dobrze, że NIE zdążyłam jej obczaić, po co sobie nerwy ps
            > uć :D
        • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:45
          nolus napisała:

          > piękna.i.wyrafinowana podobno byla piekna,ale nie wiem,czy fotki,ktore wstawial
          > a na pewno byly jej, no jak nie,to pewnie tylko wyrafionowana


          Nie=wstawiała fotki Natalii Siwiec.
    • lazy.eye Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:39
      Kiedyś tu pisały niezłe laski monika pierożek, mamba30, edka-schizofredka, dziś zostały chyba tylko feministki. Nie byłoby z kogo wybrać;)
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:41
        Ale skąd wiesz, że najładniejsze były?
    • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:51
      tfojabogini oczywiście, a kto? tu mam fotku:

      https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Bust_of_Zeus.jpg/220px-Bust_of_Zeus.jpg
      • potworski Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:54
        six_a autentycznie potrafisz mnie rozpier#dolić=hahaha.
      • lacido Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 22:56
        e to by ta bez rąk pasowała z Milo czy skądś ;)
      • dziewczyna_rzeznika Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:00
        Się śmiejesz, a spójrz, co mi wyskoczyło, jak w wujka "siksa" wpisałam:

        https://static1.blip.pl/user_generated/update_pictures/1666203.jpg

        Zostałaś zdemaskowana
        • minasz Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:05
          to nie w wujku tylko trzeba było szukac na czerwonych stronach
        • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:09
          tak, to ja. jakieś siedemdziesiąt lat temu.
          ;)
        • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:11
          wogle to ja tu byłam, ale mnie wzięli i zdjęli;)
          jestem niepocieszona

          sixa.net.au/home.html
          • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:13
            za to znalazłam potworskiego, niestety jest poza kadrem, w tej kępie trawy po prawej, bo zwiał z miejsca kolizji.

            https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSsWMVKaG75sS-4OhNTCaRr6nVKsznk8lu1x4ROFI59Ghu3M3sr2Q
    • bijatyka Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:00
      Po oddzieleniu tych urodzonych między 17 i 18 czerwca oraz tych bez loków i z lokami oraz tych z krzywymi i prostymi zęby, wyszło, że jestem najładniejsza.
      • berta-death Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:29
        Twierdzisz, że jesteś najładniejsza? Oj, bo będziemy się musiały na pojedynek w kiślu spotkać.
    • kbjsht Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 16.09.12, 23:12
      jestem modelkom wienc na pewno ja.
    • eat.clitoristwood Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:17
      :)
      • bijatyka Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:29
        A ja mam w sobie coś takiegą co nie daje spać kolegą. I co ? Łyso ?
        • six_a Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:30
          ja chciałam napisać, że eat jest najładniejsza, ale teraz to już nie napiszę. wogle takiego ooooo:)
          • eat.clitoristwood Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:37
            six_a napisała:
            > ja chciałam napisać, że eat jest najładniejsza, ale teraz to już nie napiszę. w
            > ogle takiego ooooo:)

            Wy mnie to tak mieszacie.
            Bo bogiem a prawdą, miłuję Was wszystkich trzech. Wiecie doskonale, których.
            Tylko się nie pozabijajcie.
            • bijatyka Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:42
              To ja tylko DODA, że widzę siebie w dyplomacji i w Lądynie na kolacji.
              • maly.jasio A co Cie, dziewcze, w angielskiej kuchni pociaga ? 16.09.12, 23:47
                bijatyka napisała:
                > To ja tylko DODA, że widzę siebie w dyplomacji i w Lądynie na kolacji.

                Bo bude z fish & chips - to ja mam tuz za oknem.
            • nolus Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:42
              ja może nie bede najpiekniejsza,ale na pewno zgrabna i powabna :P
              • bijatyka Re: Czersąka jest najładniejsza, 16.09.12, 23:43
                nolus napisała:

                > ja może nie bede najpiekniejsza,ale na pewno zgrabna i powabna :P

                Podłożę ci nogę na wybiegu. Niechcący.
      • wez_sie ale ma zylaki 17.09.12, 11:44
        ale ma zylaki
    • josef_to_ja Oczywiście, że ja. :) 17.09.12, 00:36
      Tak mało męski jestem, że w sumie można mnie uznać za kobietę. :)
      • hetman.polny Re: Oczywiście, że ja. :) 17.09.12, 18:13
        fajnie
    • lled Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 01:29
      moj glos oddaje na konwalie lub sixe :)
      zadnej z nich nie widzialem, nawet na zdjeciu :)
    • wez_sie moja babcia 17.09.12, 08:25
      moja babcia jest najladniejsza forumowiczka
      • hetman.polny Re: moja babcia 17.09.12, 11:29
        Twoja babcia jest super.
        • wez_sie Re: moja babcia 17.09.12, 11:32
          nie znasz, wiec sie nie wypowiadaj
          • hetman.polny Re: moja babcia 17.09.12, 18:12
            Ja zawsze z twoja babcia robie zakupy w biedronce o 7.25
    • a_nonima Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 08:44
      Mój syn twierdzi, że jestem najładniejsza na światu całym więc już wszystko wiadomo ;)
      • mariuszg2 Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 09:59
        jaki Twj szn ma nick i cyz jest na tzm forum lub forum mcyzyna...dodam go do ynajomzch :)
      • kseniainc Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:18
        Ja się nie wyścigowywuję-syna nie mam, ale inni synowie stawiają mnie na 1miejscu i to nie od końca, czyli dobrze jest;-)
    • oposka Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 09:27
      menka jest najładniejsza dawno jest tu nie było reszta to ... zwykłe dziewczyny :D
      • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 10:03
        zgadzam sie
        menka nie dosc ze jest najpiekniejsza, to jest rowniez najmadrzejsza
    • volupte Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 10:36
      Polujesz tu na coś świeżego ?;-)
      • swinka_finka Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 10:39
        świeże to tylko prosiaczki "mogom" być :D
        • volupte Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 15:26
          Mniam, mniam....oby wiecej niż 18 latek. ;-)
    • lonely.stoner Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 10:51
      kiedys widzialam zdjecia Selmy/ Salmy? i mysle ze ona jest nr 1 jesli idzie o urode.
      • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:04
        hahahahahahahaha
    • przeciez.wiem Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:09
      potworski napisał:

      > =zostało to kiedyś powiedziane?
      >

      Nie, ale zostanie teraz. Uwaga, proszę zapamiętać - JA.
      • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:11
        tak
        masz piekne usta
        • przeciez.wiem Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:22
          wez_sie napisał:

          > tak
          > masz piekne usta


          Ugh, za to ty jesteś wyjątkowo paskudny, zemdliło mnie. Zrób coś z tym.

          • hetman.polny Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:28
            Ale jego piekno wewnetrzne jest za to wyjatkowe wspaniale.
          • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:31
            od tyłu wygląda lepiej, widziałam.
            • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:32
              i nagolasa
              • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:34
                tak, potwierdzam. jak 99,9% ludzkości.
                • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:41
                  99,9% ludzkosc potwierdzilo juz?
                  • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:46
                    jak się obudzisz, to daj znać.
                    • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:56
                      dżemię
          • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 11:31
            Zrób coś z tym.
            jedyne co moge zrobic, to umrzec :(
    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 12:09
      Najładniejsza jest zawsze aktualna, czyli ta z którą się budzę :D
      • wez_sie Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 12:19
        podaj nick
        • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 12:32
          wez_sie napisał:

          > podaj nick

          A z którego dnia? :D
          • hetman.polny Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 18:10
            25 may 2048 to bedzie poniedzialek
            chcialem 21 czerwca 2078 ale kalendarz mam tylko do 2050 ale tak glupio dac 2050
      • dzidzia_bojowa Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 12:35
        Graf, to Ty z forumowiczką się budzisz? Bo jak nie to post nie na temat:)
        • kseniainc Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 12:44
          co nie na temat? Zawsze wstajemy o tej samej porze;-p
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 16:01
            :* :)
      • volupte Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 15:27
        Szczególnie po pijackiej imprezie ;-)
    • wicehrabia.julian Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 19:57
      nie mogę powiedzieć, bo zazdrosne babony od razu wydrapałyby jej oczy, ale jest tu jedna taka, która ma wszystkie atuty

      widziałem w różnej formie kilkanaście forumowiczek, ale żadna z nich nie dorasta jej do pięt :)
      • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 21:38
        julian, nie wydrapiemy ci oczu, pooooooowiec.
        • wicehrabia.julian Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 21:42
          six_a napisała:

          > julian, nie wydrapiemy ci oczu, pooooooowiec.

          nie mnie, tylko jej :) zzieleniałybyście z zazdrości i zaszczuły dziewuchę :)
          • six_a Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 21:43
            orany, wszyscy wiedzą, w kim się kochasz. weeeś no.
            • wicehrabia.julian Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 21:58
              six_a napisała:

              > orany, wszyscy wiedzą, w kim się kochasz

              buhah a niby skąd? trochę mnie śmieszy takie gadanie, bo żadna z was niema choćby mglistego o moim życiu
              • hetman.polny Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 17.09.12, 22:35
                wszycy wiemy, ze to six_a
    • lospecchio Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 21:00
      na forum?

      • ursyda Re: Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 21:34
        Potwór jak Tomek Kruz!:)
        • lospecchio Re: Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 23:05
          ursyda napisała:

          > Potwór jak Tomek Kruz!:)

          Starch się bać ;)
      • six_a Re: Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 21:43
        stary gawron idzie w odstawkę.
        • lospecchio Re: Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 23:06
          six_a napisała:

          > stary gawron idzie w odstawkę.

          Hehehehe :)
          • lospecchio Re: Potworski casting na żonę przeprowadza 17.09.12, 23:07
            Lepiej późno niż wcale. ;)
    • mohitto Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 21.10.12, 21:43
      Konwalia55
      • josef_to_ja Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 21.10.12, 22:37
        Widziałeś? ;)
        • mohitto Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 27.10.12, 15:12
          josef_to_ja napisał:

          > Widziałeś? ;)

          a jak myslisz?
          • josef_to_ja Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 27.10.12, 19:08
            Nie wydawała mi się ona osobą, która prowadziła na forum specjalnie towarzyskie życie. Dużo uczestniczek forum łatwo swojego zdjęcia nie rozsyła. ;)
            • mohitto Re: Która forumowiczka jest najładniejsza? 30.10.12, 19:57
              josef_to_ja napisał:

              > Nie wydawała mi się ona osobą, która prowadziła na forum specjalnie towarzyskie
              > życie. Dużo uczestniczek forum łatwo swojego zdjęcia nie rozsyła. ;)

              forum ;)
    • kbjsht jak szukasz modelki na zone 21.10.12, 22:48
      To oto jestem, Panie
      • josef_to_ja Re: jak szukasz modelki na zone 22.10.12, 00:26
        Sprawdzone i potwierdzone. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka