solaris_1971 29.05.13, 17:57 Nie udaje mi sie wkleic linka ale chyba wszyscy wiedza o co chodzi. Podobala sie Wam ta kreacja ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
solaris_1971 Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 18:07 tu jest link : www.plotek.pl/plotek/56,79592,13983838,47_letnia_zona_Polanskiego_z_dekoltem_do_pepka__Suknia.html#Cuk Odpowiedz Link Zgłoś
wersja_robocza Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:53 Suknia ładna, ale co tam suknia. ES ma ładną skórę. Bez przebarwień, piegów i pieprzyków. Taką arystokratyczną.:> Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:55 piegi i pieprzyki znamionują plebs? Odpowiedz Link Zgłoś
wersja_robocza Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:03 Chcesz się czepiać to się czepiaj, na zdrowie. Pieprzyki czy znamiona to często efekt opalania. Pomijam nawet szybsze starzenie się skóry. A swego czasu arystokratki unikały słońca za wszelką cenę, by odróżnić się tym samym od prostego, pracującego w słońcu ludu. I ES ma właśnie piękną, jasną skórę. Iście arystokratyczną. Odpowiedz Link Zgłoś
pomidorkoktajlowy Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 14:35 Już na pierwszym zdjęciu widać dwa pieprzyki na szyi, na zbliżeniach widać, że ma również na dekolcie i piersiach. Mimo tego skóra (poza twarzą) faktycznie ładna, jak na ten wiek. Zgadzam się natomiast w temacie opalania i przebarwień, dlatego sama też unikam słońca i zaprzyjaźniłam się z filtrami. Odpowiedz Link Zgłoś
rekreativa Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 18:48 Kolor ładny, ale całość wygląda na bardzo niekomfortową. Nie lubię kiecek, w których trzeba stać, siedzieć, chodzić w specjalny sposób, bo inaczej wyjdzie cycek, albo coś trzaśnie w szwach. Odpowiedz Link Zgłoś
gree.nka Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 20:18 na jednym zdjęciu widać, jakby suknia do piersi była przyklejona jakąś taśmą dwustronną?:) Odpowiedz Link Zgłoś
rekreativa Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 21:44 No tak, bo inaczej przecież te poły by sie rozchylały na oścież. Odpowiedz Link Zgłoś
triismegistos Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 19:04 Tfy, przez was po plotkach latam... Kiecka niczego sobie, rzeczona żona niczego sobie, ale czemu ja nie wiem, że "Venus in furs" zekranizowano? Ojjj, będę żądać randki w kinie :D Odpowiedz Link Zgłoś
rekreativa Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 19:07 A to fajne jest? Ta "Wenus w futrze"? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 22:05 Nie znasz klasyki? Jeden to Sade, drugi to Masoch. Odpowiedz Link Zgłoś
rekreativa Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 22:36 Z tej klasyki czytałam tylko "Justynę czyli niedole cnoty". Nie moje klimaty. Odpowiedz Link Zgłoś
triismegistos Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 09:15 no to " wenus" to zupelnie inne klimaty ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jantoni.jajcorz Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 21:12 Co tam udo!! Polański nie pasuje ani do uda, ani do kiecki. Dziadek Romek wygląda jak złośliwy skrzat z bajki:O Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio piekna suknia, piekna kobieta. 29.05.13, 21:40 piekny mezczyzna. any questions more ? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 22:03 współczuję tej pani, piękna kobieta, która swoją poczucie własnej wartości opierała na własnej fizyczności. I teraz ta fizyczność się sypie. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio bzdety 29.05.13, 22:22 alpepe napisała: > współczuję tej pani, piękna kobieta, która swoją poczucie własnej wartości opie > rała na własnej fizyczności. I teraz ta fizyczność się sypie. duchowosc (idee) sypia sie tesz. widza i wiedza to jusz "Starozytni Grecy" - tylko sypie sie to nieco WOLNIEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: bzdety 29.05.13, 22:24 koszmarnie piszesz, poderwij jaką polonistkę na korki z ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio belkot... 29.05.13, 22:42 Swiat jest troche wiecej wart , niz Slunsk. to tak dla przypomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: belkot... 29.05.13, 23:53 nie wiem, o co cho z tym Śluńskiem, o moją awersję? Odpowiedz Link Zgłoś
maly.jasio Re: belkot... 30.05.13, 14:32 alpepe napisała: > nie wiem, o co cho z tym Śluńskiem, o moją awersję? gdzieszby tam. a i sa srodki anty-alergiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 08:57 alpepe napisała: > współczuję tej pani, piękna kobieta, która swoją poczucie własnej wartości opie > rała na własnej fizyczności. I teraz ta fizyczność się sypie. Aż tyle o niej wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 08:59 Aż tyle, nie zazdrość, tylko ucz się ode mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 09:04 Jestem ostrożna z uczeniem się niesprawdzonych rzeczy, ale jestem pod wrażeniem twojej wiedzy. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus tez nie wiem, co daje alpepe prawo do 30.05.13, 10:27 oceny zony Polanskiego (uff, co za konstrukcja). Jak sie pobrali, bylo gadanie - stary dziad, rezyser wzial sobie za zona mloda, jedrna laseczke. A to jest dobra aktorka, wystarczy obejrzec Frantic czy Grorzkie gody, gra w zespole rockowym. Wyglada ladnie, jest apetyczna, to jest taki typ kobiet i cyc i pic, mozna pozazdroscic. No ale wiadomo ona ona wyszla dla niego dla kariery i teraz sie sypie, hehe, a on wyglada jak stary, zlosliwy karzel.Tyle zazdrosci. Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: tez nie wiem, co daje alpepe prawo do 30.05.13, 10:31 wystarczy obejrzec Frantic czy Grorzkie gody, kto reżyserował te filmy? kto był producentem? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: tez nie wiem, co daje alpepe prawo do 30.05.13, 10:33 leptosom napisał: > kto reżyserował te filmy? kto był producentem? A co to ma wspólnego z oceną jej aktorstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus oba filmy rezyserowal Polanski 30.05.13, 10:43 ktory jest dobrym rezyserem. Dobry rezyser nie zrobi gwiazdy ze slabej aktorki. Pierwsza zona Polanskiego byla Barbara Kwiatkowska-Lass, ktora byla zla aktorka. Ten fakt braku zdolnosci u swojej zony Polanski b. dyskretnie opisal w swojej autobiografii. Na casting do Frantica ktos przyprowadzil/zaprosil Emanuelle Seigner i tak to sie zaczelo. Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: oba filmy rezyserowal Polanski 30.05.13, 12:11 Na casting do Frantica ktos przyprowadzil/zaprosil Emanuelle Seigner i tak to sie zaczelo. no tak, reżyser ma nosa. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus czemu nie? Seigner ma warunki 30.05.13, 14:41 to rzadki typ kobiety cyc i pic, ma na czym siedziec i czym oddychac, ma charyzme - Frantic czy Gorzkie gody to udowadniaja. Innych filmow nie wspominam, bo ich nie lubie:) To jest takie irytujace, ze jakas ladna aktorka o jedrnym ciele byla na wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie? Ze poznala rezysera, obdarzonego charyzma i inteligencja, ze poznala rezysera zdolnego rozpoznac talent? Poczytaj sobie autobiografie Polanskiego, poczytaj JAK on pisze o swoich bylych zonach, jak dyskretnie pisze o braku talentu u Kwiatkowskiej -Lass), a jednoczesnie jak on pisze o jej uderzajacej, zapierajacej dech w piersiach urodzie (swoja droga niesprawiedliwa mieszanka od losu, b. niesprawiedliwa). Tak, Seigner miala szczescie, bo mogla z tym swoim wspanialym cialem nie zrobic kariery, a zrobila, bo jak juz napisalam, byla na walsciwym miejscu o wlasciwym czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 22:22 Nie powiem, co sądzę, bo zaraz mi napiszą, że jestem zazdrosna. :-P Jak wiadomo, można mieć wszelkie poglądy, pod warunkiem, że zgadzają się z aktualnym myśleniem. :-P Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 22:39 jest doskonała, albowiem, odwraca uwagę od twarzy, która, że tak to ujmę, koliduje z resztą. dziękuję i dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
sl13 Re: suknia zony Polanskiego 29.05.13, 23:25 Nie. Ani ogromny dekolt z wychylającym się plasterkiem, ani tym bardziej majtki na wierzchu, kiedy wiatr niesprzyjający. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 01:22 Wedlug mnie podjela duze ryzyko i wiele na tym stracila. Nie powinna byla pokazywac gornej czesci uda, ktore swiezoscia juz nie grzeszy i biernie poddaje sie sile przyciagania ziemskiego. Chwalac sie wciaz zgrabna sylwetka niepotrzebnie podkreslila naprawde widoczne, glebokie zmarszczki wokol oczu. Swoja droga, ciekawe dlaczego ich nie zlikwidowala, no chocby w czesci. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 08:53 Z tą nieświeżością górnej częsci uda to przesadzasz, a poza tym dlaczego tylko świeżość właściwa młodym ludziom ma być pokazywana? Starsze kobiety powinny się szczelnie zakrywać, bo ktoś poczuje niesmak? Bez przesady. A zmarszczki też ma niczego sobie i na jej plus przemawia fakt, że ich nie próbuje ukryć. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 09:53 > a poza tym dlaczego tylko > świeżość właściwa młodym ludziom ma być pokazywana? Starsze kobiety powinny się > szczelnie zakrywać, bo ktoś poczuje niesmak? Bez przesady. Wybacz, ale jest roznica miedzy szczelnym zakrywaniem sie a prezentowaniem wyciecia do samego krocza i swiecenia majtkami. Mloda czy stara, taki stroj jest wg mnie oznaka braku klasy. Szczegolnie w przypadku tego rodzaju imprez. Na mlodej wygladalby po prostu wulgarnie. Nie, no, wygladala wrecz wspaniale. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gree.nka Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:00 te majtki są częścią sukienki: ten sam kolor, mocno zabudowane z dość grubego materiału, który się nie dopasowuje do ciała zbytnio, są jak w kostiumie akrobatycznym czy dla cyrkówek. Nie przesadzajmy, poza tym to element promocji, zwrócenia uwagi. Jedni biegają w stroju banana czy innej maskotki, ona ma suknię. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:13 Majtki, to majtki - z klasa i szykiem za wiele wspolnego nie maja. Wolalam juz ogladac Bjork w stroju labedzia. Element promocji na pewno. Szkoda tylko, ze akurat w tak zalosny sposob. Nie ona jedna zreszta, przeswitujace brodawki tez byly. Brakuje tylko nagiej bulki. Czekam z niecierpliwoscia. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:31 fuzja.jadrowa napisała: > Majtki, to majtki - z klasa i szykiem za wiele wspolnego nie maja. Doprawdy? Dla ciebie majtki to taka ohyda, które ukrywać trzeba? > Element promocji na pewno. Szkoda tylko, ze akurat w tak zalosny sposob. Nie on > a jedna zreszta, przeswitujace brodawki tez byly. Brakuje tylko nagiej bulki. C > zekam z niecierpliwoscia. Ale to jej decyzja i jej wygląd. Przecież ty nie musisz patrzeć. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:44 > Doprawdy? Dla ciebie majtki to taka ohyda, które ukrywać trzeba? Nie napisalam "ohyda". Dla mnie nie kazda kreacja, ktora nie jest ohydna, bedzie od razu strojem z klasa. > Ale to jej decyzja i jej wygląd. Przecież ty nie musisz patrzeć. ;-) Ten watek jest wlasnie o wygladzie Seigner w Cannes. Wyrazam swoja opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:15 fuzja.jadrowa napisała: > Nie napisalam "ohyda". Dla mnie nie kazda kreacja, ktora nie jest ohydna, bedzi > e od razu strojem z klasa. No dobrze, dla ciebie to nie jest strój z klasą, więc nie patrz. Proste, prawda? ;-) > Ten watek jest wlasnie o wygladzie Seigner w Cannes. Wyrazam swoja opinie. A ja wyrażam swoje. ;-) I wcale nie twierdzę, że ty nie możesz wyrażać swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:35 > No dobrze, dla ciebie to nie jest strój z klasą, więc nie patrz. Proste, prawda > ? ;-) Jak ogladam relacje, to widze. Nie da sie nie zauwazyc. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:42 fuzja.jadrowa napisała: > Jak ogladam relacje, to widze. Nie da sie nie zauwazyc. Jaką relację? Fotoreporterów plotka? Jeśli oglądałabyś to na żywo albo w telewizji, to śmiem przypuszczać, że nie zauważyłabyś szczegółów, które uchwycili i wyeksponowali wścibscy ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:56 Ogladalam relacje tv. Majtki bylo widac (dziwne, zeby nie - przeciez mialo byc je widac). Jeszcze chcesz cos wiedziec, bo coraz bardziej oddalamy sie od tematu, a zdania na temat wyczucia smaku tej pani, podczas tej uroczystosci i tak nie zmienie? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:11 fuzja.jadrowa napisała: > Ogladalam relacje tv. Majtki bylo widac (dziwne, zeby nie - przeciez mialo byc > je widac). OK, masz pewnie rację, bo ja relacji w tv nie oglądałam, ale nie wiem jakim cudem dojrzałaś tam "majtasy", bo ja "majtasów" to nawet na zdjęciach nie widzę. ;-) Oglądałaś pewnie niejedną relację z takiej imprezy, to wiesz, że niemal pewne jest, że któraś kobieta zaświeci tam "majtasami" lub pokaże kawałek sutka. Po co więc narażasz się na ten dyskomfort? > Jeszcze chcesz cos wiedziec, bo coraz bardziej oddalamy sie od temat > u, a zdania na temat wyczucia smaku tej pani, podczas tej uroczystosci i tak ni > e zmienie? Temat oceny wyglądu tej aktorki to rzecz prosta - albo komuś się podoba, albo nie, albo jest to obojętne. Tu nie ma o czym dyskutować. Natomiast ciekawe są reakcje oglądających i sposób (zawartość merytoryczna i emocjonalna) oceny wyglądu tej kobiety. Dlatego dyskusja poboczna jest ciekawa. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:16 >Tu nie ma o czym dyskutować. dlaczego nie ma o czym? zawsze można podyskutować o tym, czy ten strój pasuje do okazji. moim zdaniem pasuje do sypialni. dziwne, że polański nie przyszedł w seksinegliżu, tylko wbił się JEDNAK w strój wizytowy. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:22 Twoim zdaniem pasuje do sypialni, zdaniem innych do filmu pornograficznego, a według innych do imprezy takiej jak ta. Nie wiem, czy zauważyłaś, ale mężczyźni jeszcze nie chodzą w sukienkach. ;-) Ciekawe są ludzkie reakcje (szczególnie te zdegustowane) na coś, co tak naprawdę ma małe znaczenie i jest elementem wolności osoby wybierającej strój. Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:29 >Nie wiem, czy zauważyłaś, ale mężczyźni jeszcze nie chodzą w sukienkach. ;-) co to ma do rzeczy? a czy chodzą w koszulkach bez rękawów, żeby bicepsy pokazać? po prostu ciało męskie nie jest AŻ takim towarem wystawowym i na zwykłych imprezach, takich jak festiwale filmowe panowie reżyserzy i panowie aktorzy nie świecą ciałem, bo po jaki uj wogle mieliby to robić? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:36 Po prostu ciało męskie nie jest tak piękne jak kobiece (zazwyczaj), więc myślę, że gdyby Polański ubrał się podobnie do swojej żony, to blado by przy niej wypadł. ;-) A żona Polańskiego w jakim celu świeciła ciałem? W celu komercyjnym czy może w poszukiwaniu samca? Nie sądzę, że miała cel komercyjny, a jeśli szukała samca do uzytku własnego, to jej prywatna sprawa. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:45 > Po prostu ciało męskie nie jest tak piękne jak kobiece (zazwyczaj) eeeeee, a dlaczego miałoby nie być piękne? co w nim brzydkiego, jeśli jest zadbane? > A żona Polańskiego w jakim celu świeciła ciałem? w celu znalezienia się na zdjęciach wszystkich serwisów na świecie. chyba nie sądzisz, że to jej standardowy strój codzienny, który wyjmuje z szafy i idzie odprowadzić dzieciaki do szkoły oraz po mleko do sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 13:38 six_a napisała: > eeeeee, a dlaczego miałoby nie być piękne? co w nim brzydkiego, jeśli jest zadb > ane? Nie napisałam, że nie jest piękne, tylko że nie tak piękne jak kobiece. Faceci też pokazują swoje ciała, ale śmiem przypuszczać, że w tym przypadku Polański nie wypadłby zadowalająco przy swojej żonie. ;-) > w celu znalezienia się na zdjęciach wszystkich serwisów na świecie. chyba nie s > ądzisz, że to jej standardowy strój codzienny, który wyjmuje z szafy i idzie od > prowadzić dzieciaki do szkoły oraz po mleko do sklepu. Jeśli to jej jedyny cel i dała skuteczną pożywkę głodnym sensacji mediom i publice, to moim zdaniem zrobiła dobry uczynek. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rekreativa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 13:53 " Nie napisałam, że nie jest piękne, tylko że nie tak piękne jak kobiece." Jesteś stronnicza ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:28 fuzja.jadrowa napisała: > Wybacz, ale jest roznica miedzy szczelnym zakrywaniem sie a prezentowaniem wyci > ecia do samego krocza i swiecenia majtkami. > > Mloda czy stara, taki stroj jest wg mnie oznaka braku klasy. Szczegolnie w przy > padku tego rodzaju imprez. Na mlodej wygladalby po prostu wulgarnie. > > Nie, no, wygladala wrecz wspaniale. ;) Ale to przecież jej brak klasy, a nie twój, więc o co chodzi? Ktoś został skrzywdzony jej strojem? To jej majtki (czyste i niepodarte), jej świecenie i szlus. Po co w ogóle tym się zajmować? Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:33 Po co w ogóle tym się zajmować? No włąśnie! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus no wlassnie, czemu ludzi obchodza 30.05.13, 10:46 majtki jednej aktorki Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: no wlassnie, czemu ludzi obchodza 30.05.13, 11:04 Dlatego, ze swiat stanal na glowie? Ze dzis nie ma gali, podczas ktorej kobiety nie walcza "na ciala"? Ze ze wszystkich stron, przy okazji kazdej imprezy, kazdej mozliwej rangi, wiekszosc swieci po oczach, czym sie tylko da? Ze tylko nieliczne do tej pory zachowaly klase i nie czuja, ze musza wycietym do granic mozliwosci strojem cokolwiek udowadniac? Ze filmy, muzyke, wszystko wlasciwie, sprzedaje sie gola du.pa? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: no wlassnie, czemu ludzi obchodza 30.05.13, 11:08 fuzja.jadrowa napisała: > Dlatego, ze swiat stanal na glowie? Ze dzis nie ma gali, podczas ktorej kobiety > nie walcza "na ciala"? Doprawdy? A kiedyś, w tych lepszych i stojących na nogach czasach ciało się nie liczyło? > Ze ze wszystkich stron, przy okazji kazdej imprezy, kaz > dej mozliwej rangi, wiekszosc swieci po oczach, czym sie tylko da? A niech sobie świecą. Bóg nas stworzył nagimi, a pokazanie kawałka ciała to taka okropność? > Ze tylko nie > liczne do tej pory zachowaly klase i nie czuja, ze musza wycietym do granic moz > liwosci strojem cokolwiek udowadniac? Ze filmy, muzyke, wszystko wlasciwie, spr > zedaje sie gola du.pa? Masz rację, nagość i podetksty seksualne wykorzystywane są w marketingu, ale co w tym przypadku sprzedawała ta konkretna kobieta? Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus ale E. Seigner NIE jest jakas gwiazdka 30.05.13, 14:42 rozbierajaca sie, a aktorka z dorobkiem, talentem, uroda i pieknym cialem. Dlaczego ma go nie pokazywac? To jej sprawa, co ubiera. Czy ktos cie krytykuje za to, jak panciowato/wyzywajaco/niebdale/glupio wygladalas wcuoraj? Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: ale E. Seigner NIE jest jakas gwiazdka 30.05.13, 15:41 > rozbierajaca sie, a aktorka z dorobkiem, talentem, uroda i pieknym cialem. Dlac > zego ma go nie pokazywac? Czy ja gdzies napisalam, ze ma go nie pokazywac, a na co dzien chodzic zapieta pod szyje? Niech sobie robi, co chce. Wyrazilam swoja opinie - WG MNIE, stroj nie pasuje do tej imprezy. WG MNIE, brak mu klasy. O tym jest watek, pytaja, to odpowiadam. Seigner jest osoba publiczna, pojawila sie na miedzynarodowej gali, filmowanej i fotografowanej. W suknie, w ktora sie wcisnela, wcisnela sie z zamyslem, wiedziala, ze bedzie sie o niej mowic, zaloze sie wrecz, ze chciala, aby o niej mowiono - wiec mowimy. Nie obchodzi mnie, czy ktos krytykuje moj wyglad. Ona zapewne tez ma to w glebokim powazaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:42 fuzja.jadrowa napisała: > Nie, no, wygladala wrecz wspaniale. ;) > > Myślę, że jako osoba dorosła (tak zakładam) powinnaś mieć świadomość, że nie ma takiej kobiety, która zawsze, wszędzie i w każdym ujęciu wyglądałby wspaniale lub przynajmniej dobrze. Świat rzeczywisty wygląda inaczej niż ten wykreowany w kolorowych czasopismach. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:55 > Świat rzeczywisty wygląda inaczej niż ten wykreowany w > kolorowych czasopismach. ;-) Aha, rozumiem, ze w swiecie rzeczywistym, majtki i plastry na biuscie wcale jej nie wyszly. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:12 fuzja.jadrowa napisała: > Aha, rozumiem, ze w swiecie rzeczywistym, majtki i plastry na biuscie wcale jej > nie wyszly. Nie rozumiesz. ;-) W świecie rzeczywistym normalną jest rzeczą, że coś komuś wyjdzie w nieodpowiednim momencie, że pójdzie oczko w pończosze, spódnicę podwieje wiatr, a przerażony świat strażników czystości ujrzy ohydne majtki, które ani brudne, ani podarte nie są. W świecie rzeczywistym takie rzeczy zdarzają się ludziom przeciętnym i tym ze świecznika, ale świat ani moralność nie upadają z tego powodu. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 11:50 Jezeli nie widzisz roznicy miedzy oczkiem w ponczosze czy podwiana przez wiatr spodnica a celowym zabiegiem swiecenia majtasami, to nie mamy o czym rozmawiac. Tej pani tez sutki wyszly niechcacy i gdyby nie te okropne, niekorzystne zdjecia ze szmatlawcow, nikt by sie nie zorientowal, ze bylo je widac, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:03 fuzja.jadrowa napisała: > Jezeli nie widzisz roznicy miedzy oczkiem w ponczosze czy podwiana przez wiatr > spodnica a celowym zabiegiem swiecenia majtasami, to nie mamy o czym rozmawiac. No tak, żona Polańskiego celowo świeciła "majtasami", żeby wywołać u ciebie i innych osób uczucie zdegustowania. Jeśli tak to widzisz, to rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. > Tej pani tez sutki wyszly niechcacy i gdyby nie te okropne, niekorzystne zdjeci > a ze szmatlawcow, nikt by sie nie zorientowal, ze bylo je widac, nie? > > [img]https://nigeriacamera.net/wp-content/uploads/2013/05/strnude1-212x300.jpg[/ > img] Wyszły jej? Na wierzch? ;-) Wyjaśnij mi, proszę, co takiego złego jest w tym, że komuś prześwitują sutki? Moralność cierpi, dzieci schodzą na złą drogę, dziewczyny zostają prostytutkami z tego powodu? Staram się zrozumieć to zło i za cholerę nie mogę. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzja.jadrowa Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:06 > Wyjaśnij mi, proszę, co takiego złego jest w tym, ż > e komuś prześwitują sutki? Moralność cierpi, dzieci schodzą na złą drogę, dziew > czyny zostają prostytutkami z tego powodu? Staram się zrozumieć to zło i za cho > lerę nie mogę. Nie kaz mi sie powtarzac, dla mnie - brak klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:13 fuzja.jadrowa napisała: > Nie kaz mi sie powtarzac, dla mnie - brak klasy. Ja to doskonale rozumiem, ale próbuję dociec, czy w subiektywnym braku klasy jest coś złego. Odpowiedz Link Zgłoś
ingeborg Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 14:27 To tak jak pytanie czy w puszczaniu bąków w towarzystwie jest coś złego. Albo w klepnięciu w tyłek kelnerki. W końcu to subiektywne, nie? Jeśli lubisz klepać kelnerki po tyłkach i puszczać bąki to spoko, nikt ci nie zabroni, ale mogą cię przestać zapraszać na imprezy. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 14:52 ingeborg napisała: > To tak jak pytanie czy w puszczaniu bąków w towarzystwie jest coś złego. Albo w > klepnięciu w tyłek kelnerki. W końcu to subiektywne, nie? Jeśli lubisz klepać > kelnerki po tyłkach i puszczać bąki to spoko, nikt ci nie zabroni, ale mogą cię > przestać zapraszać na imprezy. Porównanie jest niezbyt właściwe, bo umyślne puszczenie bąka to rzecz naganna z tego wględu, że szkodliwe gazy dostają się do dróg oddechowych innych ludzi wbrew ich woli. O mimowolnym puszczeniu bąka nawet nie chcę wpsominać, bo każdemu się może zdarzyć, a towarzystwo z klasą z takiego bąka nie zrobi afery międzynarodowej. ;-) Klepanie po tyłku to już zupełnie inna kategoria, bo wiąże się z naruszeniem nietykalności cielesnej innej osoby, więc nie powinno się tych rzeczy porównywać. Ubranie się w sposób niepodobający się części widzów to sprawa indywidulanego wyboru. Wiadomo przecież, że zawsze będą krytykujący i doszukujący się braku klasy. Ci, którym się taki strój nie podoba, mogą odwrócić wzrok w kierunku osób ubranych z klasą. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus osoby zdegustowane klasa u innych osob 30.05.13, 15:57 zawsze moga rzucic spojrzenie w lustro i potwierdzic swoja, niezaprzeczalna klase. Jak mawia bowiem przyslowie chinskie: najgorsza ze wszystkich jest cnota srodkowa. Ta, ktora o sobie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 13:50 stokrotko, wiem o czym mowie, bo jestem starsza od niej i, choc daleka jestem od obowiazkowego chodzenia po 40 roku zycia w djellabie, to po prostu uwazam, ze udowadnianie sobie i swiatu, ze jestem jeszcze "taka sliczna i pociagajaca" jest zalosna walka o przetrwanie, a do tego zeby byc w tym wieku ladna i pociagajaca kobieta robienie publicznego striptizu nie jest konieczne. A propos zmarszczek to gdybym bedac w jej wieku byla tak pomarszczona nigdy nie pozwolilabym sobie na granie seksbomby. Potwierdzila powiedzonko: z tylu liceum, z przodu muzeum. I po co jej to bylo potrzebne? Gdyby ubrala sie mniej wyzywajaco i z klasa wszyscy pialiby z zachwytu nad tym jak doskonale wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus ale skad wiesz z jakich powodow ubrala 30.05.13, 15:24 te sukienke? Czy Seigner radzila sie Cieboe, albo skarzyla Tobie, ze jest taka stara i ze musi udowodnic swiatu i Romkowi, ze jeszcze w niej drzemie semom seksu? Zanim pojechala do Cannes, spotkalyscie sie w Paryzu, albo ona na szybko sfrunela do Polski, pokazala ci kiecke, pokrecilas glowa, no ale Emanuelle, uparciuch, pokazala siwatu cycki i majtki i jeszcze sie nie wstydzila. Szczerze pytam. Bo moze ona nie ma takich rozdrapow, jak walka o przetrwanie, moze mysli innymi kategoriami niz Ty? Wiesz, ona zrobila kariere, ma meza rezysera, dwojke dzieci, gra babina w zespole rockowym, i moze wali wszystkie te panciowate opinie, ze w pewnym wieku to jednak trzeba zejsc w kierunku smugi cienia. Jest takie fajne powiedzienie: albo jestes normalna albo szczesliwa. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: ale skad wiesz z jakich powodow ubrala 30.05.13, 15:58 No popatrz! Nie, nie prosila mnie o porade i zobacz jak na tym wyszla! znana.jako.ggigus napisała: moze wali wszystkie te panciowate opinie, z > e w pewnym wieku to jednak trzeba zejsc w kierunku smugi cienia. > Jest takie fajne powiedzienie: albo jestes normalna albo szczesliwa. Uparlas sie, ze ktos kto ma poczucie rzeczywistosci musi koniecznie "zejsc w smuge cienia". W moim przypadku mylisz sie, i to bardzo. To co caly czas wam tlumacze to znajomosc wlasnego ciala i tego co mozna pokazac a co schowac. I to niezaleznie od wieku! Gdy mialam 15 lat moja, wowczas 80-letnia babcia wybrala sie ze mna na zakupy. Dokladniej po minispodniczke. Jakiez bylo zdziwienie sprzedawczyni gdy po pierwszej przymiarce babcia zawyrokowala: Poprosze o spodniczke o 10 cm krotsza, w tej wyglada fatalnie. I tak sie stalo, i miala racje. W spodniczce ledwo nad kolano wygladam fatalnie, w krociotkiej fajnie. Co do aktywnosci zawodowej oraz poczucia smaku oraz swiadomosci wlasnych limitow, to nie wystarczy sam fakt urodzenia sie w aktorskiej rodzinie. Dowodem na to sa wypowiedzi Emanuelle oraz jej siostr. Mozna przy nich smialo otworzyc okno, nie orly, nie wyleca! Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: ale skad wiesz z jakich powodow ubrala 30.05.13, 16:12 Marguy, chyba zdajesz sobie sprawę, że nawet bardzo zgrabnej 20-latce można zrobić takie ujęcie, na którym wyjdzie, że ma coś obwisłego albo w inny sposób nieatrakcyjnego. Nie ma ludzi idealnych, a niedostatki w wyglądzie są rzeczą naturalną. Dla mnie to jest zdjęcie pokazujące rzeczywistość, która przecież nie jest taka jak świat wykreowany w czasopismach o modzie i urodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanic.a.francuza Re: ale skad wiesz z jakich powodow ubrala 30.05.13, 17:32 Mnie Wrecz sie podoba ten obwisy poldopek Emanuelle. Moze to bylo celem Emanuelle? Pokazac kobietom, ze gwiazda moze miec grube uda a i tak internauci napisza "mi tam staje"? Sukienka nie podoba mi sie, ale lubie jak gwiazdy szokuja. Pancie beda jazgotac co wypada a co nie, gwiazda jest w centrum uwagi, zarobi na wywiadach na waciki na 5 lat i tak do kolejnego festiwalu, na ktory znowu zdarzy cos wymyslec. Az zaluje, ze taka gwiazda nie jestem. Sprawialoby mi to ogromna przyjenosc poszokowac jakims cyckiem czy udem, a tak to co mi zostalo do szokowania? Smutne FK i jego matrony...Ech zycie:/ Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus no widzis, tobie babcia 30.05.13, 16:12 kazala nosic krotka spodniczke ww wieku lat 15, a Emanuelle S. nosi odwazne rzeczy w iwkeu lat 47 bodajze. Jej sprawa. widocznie macie inne babcie, inaczej zostalyscie wychowane, zdarza sie. Jedna z najgroszych rzeczy jest przekonanie, ze inni mysla jak ja, albo ze. co gorsza, powinni robic to samo, co ja. Nie wiem, czy przy czyjejkolwiek wypowiedzi wylatuja orly. Swoja dorga ciekawa metafora, normalnie uzywana w nieco innym kontekscie. No i nie ma to jak ocena czyjegos intelektu, jak przypuszczam, znasz E. S. od lat, razem robilyscie test IQ i pare innych rzeczy. Podziwiam tez Twoj upor w sledzeniu linkow z niekorzystnymi forkami E.S. w tej kreacji. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: no widzis, tobie babcia 30.05.13, 16:42 ggigus, nie kazala tylko zrobila mi przyjemnosc. Co do: - orlow, to jest doslowne tlumaczenie z francuskiego, - poziomu wypowiedzi siostr Seigner, to zyjemy w czasach programow tv, ktore czasami bardzo skutecznie obnazaja osobowosc i mozliwosci osob bioracych w nich udzial. Polecam archiwa France2 i program Tout le monde en parle prowadzony w latach 98-06 przez Thierry Ardisson, poludniowe i wieczorne programy Canal+ czy chocby o wiele mniej "niebezpieczne" dla zaproszonych Les enfants de la télé. Dodaj do tego wywiady i info, a wyrobisz sobie zdanie. ps. nie uparlam sie, nie sledze z zapartym tchem jej fotek bo niby z jakiego powodu? Media zapomnialy o niej do tego stopnia, ze nie slyszalam o niej juz od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus orly 30.05.13, 16:47 jest taka anegdotka o egzaminach do PWSTiTV. ktorys z egzaminatorow chcial otworzyc okno i ktos inny, jakis znany aktor odparl, ze mozna, bo orly nie wyleca. O tym myslalam, sorry. Powinnac uprzedzic, kiedy wprowadzasz elementy obcojezyczne. Programow nie znam, ale moze sobie zajrze. Wywiadow pare czytalam i mowic szczerze, nie mam zdania. Co mozna powiedziec ciekawego o budowaniu roli, itepe, zeby nie brzmialo jak banal/bylo nadete. Ale dzieki serdeczne za obszerne wskazowki. Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: orly 30.05.13, 21:27 ggigus, znany aktor znal francuski :) Tout le monde en parle polecam, z tym, ze spedzisz sporo czasu przed ekranem bo kazdy cotygodniowy program trwal +/- 3,5 godziny. Ale warto, bo choc za Ardissonem nie przepadam to zawsze umial doskonale i kontrowersyjnie wybrac swoich rozmowcow. To plus komentarze Laurent'a Baffiego i robi sie doskonala emisja. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 16:05 marguy napisała: > stokrotko, > wiem o czym mowie, bo jestem starsza od niej i, choc daleka jestem od obowiazk > owego chodzenia po 40 roku zycia w djellabie, to po prostu uwazam, ze udowadnia > nie sobie i swiatu, ze jestem jeszcze "taka sliczna i pociagajaca" jest zalosna > walka o przetrwanie, a do tego zeby byc w tym wieku ladna i pociagajaca kobiet > a robienie publicznego striptizu nie jest konieczne. Przypisujesz jej intencje, które są jedynie domniemaniem. Przecież ona jest ładna i pociągająca, i sądzę, że nie msui nikomu nic udowadniać. A ta nowa definicja striptizu to ciekawa rzecz. ;-) > A propos zmarszczek to gdybym bedac w jej wieku byla tak pomarszczona nigdy nie > pozwolilabym sobie na granie seksbomby. > Potwierdzila powiedzonko: z tylu liceum, z przodu muzeum. I po co jej to bylo p > otrzebne? Jest rzeczą naturalną, że szybkość starzenia się jest zróżnicowana, ale z tą pomarszczoną twarzą i z przodu muzeum to przesadzasz. ;-) Zmarsczki ma wokół oczu tylko, co jest rzeczą naturalną u osób, które się dużo uśmiechają i nie stosują wypełniaczy. ;-) > Gdyby ubrala sie mniej wyzywajaco i z klasa wszyscy pialiby z zachwytu nad tym > jak doskonale wyglada. A może ona nie dba o to, by wszczyscy piali z zachwytu? Moża ona poczucia własnej wartości nie uzależnia od piania publiki? Odpowiedz Link Zgłoś
marguy Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 21:33 stokrotko, elegancka kobieta nie szczuje publicznosci pokazywaniem krocza! Madra takze nie! Jej sukienka ma sie do wolnosci wyboru tak jak osiol do rumaka. Jesli zas jedynym dostepnym dla niej srodkiem podkreslenia swej silnej indywidualnosci jest wlasnie ta sukienka, to mi po prostu jej zal. Koniec i kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 31.05.13, 08:55 marguy napisała: > stokrotko, > elegancka kobieta nie szczuje publicznosci pokazywaniem krocza! Madra takze nie! Oj, ale ostro poleciałaś. ;-) Przecież ona nie pokazała krocza, a co do związku pokazywania krocza z elegancją i mądrością, to nie masz ani odrobiny racji. > Jej sukienka ma sie do wolnosci wyboru tak jak osiol do rumaka. Nie, nie ma się. To był jej wybór i twoja ocena tego nie zmieni. > Jesli zas jedynym dostepnym dla niej srodkiem podkreslenia swej silnej indywidu > alnosci jest wlasnie ta sukienka, to mi po prostu jej zal. > Koniec i kropka. Jeśli jest, ale przecież nie masz zadnych przesłanek, by sądzić, że to jej jedyny środek. Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: suknia zony Polanskiego 31.05.13, 09:58 swoją drogą ciekawie wyglądałaby ona na osiołku, wjeżdżając po tym czerwonym dywanie. Odpowiedz Link Zgłoś
gree.nka Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 09:38 może to pewien rodzaju przekaz, akceptacji upływającego czasu, starości i pokazanie seksualności wieku dojrzałego. czy tylko sixy maja prawo do pokazywania swojego ciała i sztucznie odmłodzone kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 08:56 sl13 napisała: > Nie. Ani ogromny dekolt z wychylającym się plasterkiem, ani tym bardziej majtki > na wierzchu, kiedy wiatr niesprzyjający. Przypuszczam, że ten plasterek to tylko wścibski fotograf dostrzegł, a majtki większość kobiet nosi, więc nie widzę problemu, tym bardziej że ani brudne, ani podarte, ani zbyt skąpe. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sl13 Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 15:05 Fakt, większość kobiet nosi majtki, większość pod ubraniem, ale czasami widać również takie, które uważają bieliznę za element garderoby wierzchniej. Domyślam się, że to z ich strony przejaw odwagi, indywidualizmu i bezkompromisowości.:P Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 16:52 sl13 napisała: > Fakt, większość kobiet nosi majtki, większość pod ubraniem, ale czasami widać r > ównież takie, które uważają bieliznę za element garderoby wierzchniej. Domyślam > się, że to z ich strony przejaw odwagi, indywidualizmu i bezkompromisowości.:P Dla mnie to tylko przejaw ich indywidualnego wyboru (pomijając oczywicie przypadki kobiet zmuszanych przez facetów do noszenia majtek w ten czy inny sposób). Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 09:02 Podobała, ale to mało ważne. Ważniejsze jest, czy jej się podobała. Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:27 o co hałas? kolejna przyjdzie w samych majtach z penisem w dłoni. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 10:34 Swoim? Bo jeśli nie swoim, to dość makabryczne. ;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
leptosom Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:14 suknia, jak suknia. dekoltu do pępka nie ma. natomiast ciało przedwcześnie ca o 20 lat postarzałe. widać dba tylko o twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:24 leptosom napisał: > natomiast ciało przedwcześnie ca o 20 lat postarzałe. No to mnie rozbawiłeś! ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:24 które ty zdjęcia oglądasz? właśnie jest dekolt do pępka, a twarz jest pełna zmarszczek i stara w porównaniu do ciała. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:27 six_a napisała: > a twarz jest pełna zmarszczek i stara w porównaniu do ciała. A to źle czy dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:32 > A to źle czy dobrze? bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 12:37 No, nareszcie coś pozytywnego! Emmanuelle pewnie byłaby cała szczęśliwa, że to bardzo dobrze. ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 14:49 ( ta z Sex and the City): nie orbie operacji, to plotkuja, ze wygladam, jak zombie. Operuje sie, to za plecami obdaguja moja twarz. I tak zle, i tak niedobrze. Seigner bylaby gladka jak 220latka, tez by bylo gadanie, ze przesadza. Bo najgorsze jest jak kobieta sie nie daje wtloczyc w role i w tym wieku (oooh!) pokazuje i matki i zarys biustu. A przecie powinna sie od stop do glow otoczyc w grube lno i zostac w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 14:57 znana.jako.ggigus napisała: > Bo najgorsze jest jak kobieta sie nie daje wtloczyc w role i w tym wieku (oooh! > ) pokazuje i matki i zarys biustu. A przecie powinna sie od stop do glow otoczy > c w grube lno i zostac w domu. No właśnie, strażniczki dobrego smaku, klasy i moralności zawsze są w pogotowiu, by ściągnąć wychylającą się kobietę do "normalnego" poziomu. ;-) Ale ten temat to pryszcz, bo na forum można poczytać o tym, jak to nie przystoi kobietom w pewnym wieku mieć długich włosów. Nie wolno się wychylać, bo gilotyna przycina zawsze do standardowych rozmiarów. ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
sl13 Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 15:02 A ty zawsze widzisz tylko czarne i białe? Z resztą koleżanka przedmówczyni tez. Albo strój muzułmanki, albo cyc na wierzchu - paradoksalnie jako oznaka kobiecego wyzwolenia. Że z roli kuchty do roli zaspokajaczki męskich fantazji, to już inna sprawa. Och, przepraszam, kobietom z cyckami na wierzchu wydaje się, że taki wygląd to są ich faktyczne potrzeby, a nie odpowiedź na męskie tudzież społeczne zapotrzebowanie.:) A jak myślisz inaczej, toś dewota. Faktycznie, bardzo szerokie horyzonty.:) Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus nie mysle tak, jak przypuszczacz 30.05.13, 15:17 jest mo OBOJETNE czy ktos ma na wierzchu cycki czy kaftan. Stroj sluzy do wyrazania swej osobowosci i moim zdaniem na czerwony dywan pasuje taka odwazna sukienka. Gdyby Seigner poszla tak po mleko rano, to bylaby smieszna. A tak poszla na gale. A ze przy okazji ma piekne cialo, to trzeba dolozyc, ze za stara, ze zmarszczki. Jakby nie miala zmarszczek, tylko gladka od botoku gebe, to tez by bylo zle. Strazniczki patriarchatu - w pwenym wieku ma taqk byc, jak sie nalezy, stare baby (czyli te po 40) zostaja w domu i pokutuja za swoj wiek. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 15:20 sl13 napisała: > A ty zawsze widzisz tylko czarne i białe? Z resztą koleżanka przedmówczyni tez. > Albo strój muzułmanki, albo cyc na wierzchu A skąd wysnułaś taki wniosek? Ja widzę możliwość ubierania się w habit, w spodnie, sukienkę i strój kąpielowy odsłanaijący prawie wszystko. Możliwości jest mnóstwo. > - paradoksalnie jako oznaka kobiec > ego wyzwolenia. Że z roli kuchty do roli zaspokajaczki męskich fantazji, to już > inna sprawa. Och, przepraszam, kobietom z cyckami na wierzchu wydaje się, że t > aki wygląd to są ich faktyczne potrzeby, a nie odpowiedź na męskie tudzież społ > eczne zapotrzebowanie.:) A nie dopuszczasz myśli, że niektóre kobiety mogą mieć takie potrzeby i cieszyć się takim a nie innym strojem? No i wytłumacz mi, co jest złego w tym cycku na wierzchu? Rozumiem, że może być coś złego w zalezności od okoliczności, ale co jest złego w tym przypadku? (choć nota bene cycki tu na wierzchu nie są). ;-) > A jak myślisz inaczej, toś dewota. Faktycznie, bardzo szerokie horyzonty.:) Inaczej można i trzeba myśleć, ale jest różnica pomiędzy myśleniem, a społecznym naciskiem kobiet mającym na celu zrównanie z ziemią tych, ktore się wychylają. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 15:26 mozesz sie cieszyc, ale do pewnego wieku. a potem ci patriarchalne strazniczki powiedza, co masz ubrac i schowac cycki. i do domu, tivi ogladac, na drutach dzgac moherowy berecik. Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 15:37 watek zdaje sie dotyczy de gustibusa- madame segnier, a nie oceny moralnej- strazniczek mohairu? Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus jestem zdania, ze o 30.05.13, 15:46 gustach sie nie dyksutuje. A tutaj sie non stop pojawia zdanie, ze w tym wieku nie wypada. wwiec jednak strazniczki siebie i innych. Odpowiedz Link Zgłoś
sl13 Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 18:14 No właśnie - krytykowanie Emanueli to przejaw moheryzmu, ale krytykować krytykujące i zarzucać im owe przymioty można bez zająknięcia. Czy naprawdę trzeba dorabiać ideologię do tego, że komuś nie podobają się majtki wystające spod sukienki? Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 15:47 znana.jako.ggigus napisała: > mozesz sie cieszyc, ale do pewnego wieku. Gdyby to przynajmiej było prawdą, ale strażniczki traktują z buta nawet młode kobiety, nazywając je dziwkami, szmatami albo jeszcze gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus ano prawda, tutejsze strazniczki 30.05.13, 15:54 albo sa te b. na luzie, albo na potrzeby dyskusji przybraly liberalne szatki:) Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 16:12 strazniczki nosza jakis specjalny, zastrzezony tylko dla nich- stytrucia, ze je bez pudla, srod tlumu femi-szubrawczyn rozpoznajesz? ps bo wisz co szanowna- daisy, w watku ponizej, a dotyczacym moralnosci en masse-biskupiej, dalas juz dowod swej .. nie dojrzalosci szczegolow( dosc jednka istotnych w tworzeniu standardu ocen- osob publicznych) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: jak powiedziala Kim Cattrall 30.05.13, 16:30 >A przecie powinna sie od stop do glow otoczyc w grube lno i zostac w domu. no biedna naprawdę, w szafie same dekolty do kolan albo grube lno. chodzi ci o to, że pani z z braku wyboru założyła taką akurat kieckę? bo druga opcja to było zostać w domu i nakryć się kocem? no chyba sama nie wierzysz w to, co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus nie sadze ze z barku wyboru 30.05.13, 16:35 w ogole malo mnie obchodzi motywacja E.S., jej inteligencja i kwestia tego, czy jest materacem znanego rezysera i dzieki temu zrobila kariere. Milo mi sie patrzy na fajna kobiete, fajnie ubrana, kroczaca po czerwonym dywanie w czerwonej sukience. Sama bym sie tak nie ubrala, ale ze jestem tolerancyjna, to mi zwisa i powiewa, w czym wystepuja inni na czerwonym dywanie i korytarzu w firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
pochodnia_nerona Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 13:37 Mnie się nie podoba, bo jest zbyt dosłowna. Kolor piękny, do cery pasuje, ale inny projekt lepiej ubrałby Emmanuelle. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_1971 Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 15:06 Ja sie zgadzam z Marguy. Jak dla mnie trafila w sedno. Kobieta w kazdym wieku ma prawo ubrac sie sexy, ale po prostu zrobila striptiz. I mnie nie chodzi, ze to cialo, ktore pokazala, ma 47 lat. Gdyby miala 20 lat mniej, tez by mnie to razilo - bo to jednak gala w Cannes a nie striptiz. Co do zmarszczek - to ma ich tyle ile przecietna kobieta w jej wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 15:22 I oto mamy nową definicję striptizu. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 16:29 Uwielbiam takie watki. Szczegolnie Stokrotka jest wzruszajaca. Pytanie - podoba sie kreacja? Odpowiedz - nie. Stokrotka - jak sie nie podoba to po co patrzycie. Coz za bystrosc i przenikliwosc umyslu, celna riposta i ciety jezyk ze strony forumki o nicku kreatywnym i skomplikowanym jak budowa klocka lego. Jasna cera i kolor sukienki mi sie podobaja, ale za pozno o 20 lat na takie polaczenie. Tutaj macie jak sie nosi i dobiera. Prezentuje ksiezniczka Czartoryska - moja zona. Az sie oblizalem, 7 razy. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus no iesz, nie kazdy ma taka fantazje jak ty 30.05.13, 16:33 w tworzeniu nickow. w koncu nie jestesmy w klasie kreatywne tworzenie nickow A tu mniej chodzi o to, co sie komu podoba, a raczej o to, co wypada w pewnym wieku i kto o tym decyduje. Co wypada generalnie i kto o tym decyduje - czujne spojrzenia dadza ci znac. ladna ta zona, mozesz die dalej oblizywac. Odpowiedz Link Zgłoś
kombinerki.pinocheta Re: no iesz, nie kazdy ma taka fantazje jak ty 30.05.13, 16:46 > w tworzeniu nickow. w koncu nie jestesmy w klasie kreatywne tworzenie nickow Widze po tobie. > A tu mniej chodzi o to, co sie komu podoba, a raczej o to, co wypada w pewnym w > ieku i kto o tym decyduje. Co wypada generalnie i kto o tym decyduje - czujne s > pojrzenia dadza ci znac. Wiek ma tutaj kluczowe znaczenie. Sam napisalem, ze o 20 lat za pozno na takie przebieranki, ale jakby znalazla sie goraca czterdziestka piatka z fajnym cialek i zadbana twarza to nie widze przeszkod. Tej ze zdjecia nie pasuje i wyglada zle. Moim zdaniem. Jednego forumowe lasie nie rozumiecie. Chcialybyscie zabronic ludziom oceniac, a to dlatego, ze same boicie sie byc oceniane, ale z kolei nie przeszkadza wam to samym oceniac ludzi, ktorzy sa wdziecznym tematem do punktowania np. na tym forum mohery, katolicy, inne kobiety, ktore nie moga sie bronic. Myslisz, ze ona nie brala pod uwage, ze bedzie oceniana? Myslisz, ze chcialaby zamknac japy wszystkim dziennikarzom i krytykom? Jezeli tak myslisz to bylby to pierwszy taki przypadek w historii. Zaryzykowala, jej sprawa, ale ludzie maja prawo oceniac. Podsumowujac: Stroj w sam raz na balety dla prochniejacych panienek by przyciagnac wzrok napalencow, ale kobiecosci w tym tyle co wody na Betelgezie. Odpowiedz Link Zgłoś
znana.jako.ggigus sorry ale nie na tym poziomie 30.05.13, 16:48 musisz sobie podyskutowac z kims innym, nie podoba mi sie twoj ton Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: no iesz, nie kazdy ma taka fantazje jak ty 30.05.13, 17:00 kombinerki.pinocheta napisał: > Wiek ma tutaj kluczowe znaczenie. Sam napisalem, ze o 20 lat za pozno na takie > przebieranki, ale jakby znalazla sie goraca czterdziestka piatka z fajnym ciale > k i zadbana twarza to nie widze przeszkod. Tej ze zdjecia nie pasuje i wyglada > zle. Moim zdaniem. Dla ciebie o 20 lat za późno? Ale co ztego? I tak młodszej o 20 lat nie dostaniesz? ;-) > Jednego forumowe lasie nie rozumiecie. Chcialybyscie zabronic ludziom oceniac, > a to dlatego, ze same boicie sie byc oceniane, ale z kolei nie przeszkadza wam > to samym oceniac ludzi, ktorzy sa wdziecznym tematem do punktowania np. na tym > forum mohery, katolicy, inne kobiety, ktore nie moga sie bronic. Ale w czym problem? Forumowe moherki, kompbinerki itp. oceniają jak chcą, a forumowe lasie oceniają oceniających i same poddawane są ocenie. Każdy ma prawo oceniać, prawda? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
stokrotka_a Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 16:43 Jestem pod wrażeniem twojej opinii, szczególnie że pochodzi od człowieka o nicku, który jest wyrafinowany niczym narzędzie ślusarskie i dyktator tudzież tyran i morderca rodem z Chile w jednym. ;-) No i twoja opinia o ES jest powalająca z powodu tego 20-letniego spóźnienia. Oblizuj się dalej, tylko nie zapominaj o higienie osobistej, bo zdegustowane Polki będą musiały lecieć na obcokrajowców, zamiast na kwiat polskiego męstwa w twojej osobie. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
maga827 Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 18:42 Księżniczka Czartoryska jest prześliczna i ma klasę. Na tych ujęciach widać, jak można zrobić wielkie wrażenie małym kosztem. Wyrafinowane piękno. Elegancko i sexy. Podoba mi się. A co do ES to nie podoba mi się. Ale ani mnie jej strój ziębi ani grzeje. Z niecierpliwością czekam na jej kreację aktorską. Festiwal w Cannes ma wielką klasę, dlatego dopóki będą tam wyświetlane i nagradzane tak dobre filmy (już się nie mogę doczekać "Życia Adeli" to gwiazdy mogą po czerwonym dywanie paradować nawet nago ;) ... "Moje życie...- Powiedziała Maga. - Nie umiałabym mówić o nim nawet po pijanemu." Julio Cortazar :Gra w klasy" Odpowiedz Link Zgłoś
ba-7 Re: suknia zony Polanskiego 30.05.13, 19:35 :D;)Ile to można własnego czasu zmarnować kłócąc się o cudzą kieckę......no, podziwiam lekkość trwonienia. Odpowiedz Link Zgłoś
pochodnia_nerona Re: suknia zony Polanskiego 31.05.13, 23:50 A mnie się jej kiecka tez nie podoba ;-) Pani może ma klasę, ale kiecka sama - nie. Jest za krótka i kojarzy mi się z "wioską" na ciziach z dyski z lat 80. Odpowiedz Link Zgłoś
izabella1991 Re: suknia zony Polanskiego 01.06.13, 12:11 Nie ,nie i jeszcze raz nie! Pani Seigner -owszem,wygląda ładnie,ma niezłą figurę,nogi,dekolt w porządku.Sukienka-kolor bardzo ładny,a co do kroju-gdyby to dekolt miał jakieś frymuśne guziki,agrafki i całego hmmm...,,bogactwa" pani Emmanuelle nie ukazywał-byłoby w porządku. Co do części dolnej,gdyby tak rozporek u dołu kiecki kończył się na wysokości połowy uda max-byłoby w porządku.Byłoby---ale nie jest.Jest wulgarnie i po prostu brzydko i tutaj Marguy ma rację ,że elegancka kobieta zawartości krocza ani pachwin publicznie nie pokazuje... Odpowiedz Link Zgłoś
stephanie.plum Re: suknia zony Polanskiego 01.06.13, 12:27 nie podoba mi się. za dużo tych rozchełstań na górze i na dole, gdyby był tylko ten dekolt a do tego gładki i prosty dół, może byłoby to nawet intrygujące, ale tak, całość wygląda jak niestarannie włożony szlafrok. Emmmanuelle chyba ma podobne zdanie, bo z min, jakie robi, wynika wyraźnie, że czuje się w tej kreacji fatalnie. tym natomiast, co poważnie mnie gorszy, są włosy ściągnięte gumą-recepturą. (czy zasłużyłam na miano moherki, czy coś jeszcze powinnam dodać?) Odpowiedz Link Zgłoś