Gość: Ania:) IP: *.krasman.pl / 195.205.227.* 02.08.04, 15:08 Hehe, ile miałyście lat jak pierwszy raz pocałowałyscie sie z chłopakiem i jak wspominacie ten pierwszy pocałunek? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blanchet Re: KiSs 02.08.04, 15:12 tych pierwszych i późniejszych nie pamiętam specjalnie bo raczej nieważne były za to ten z miłości zrobiony pamiętam do dziś- jezuuuuuu jak ja go kocham (od wielu lat ha!!), pierwszy z nim był od razu z jęzorkami i długaśny, pamietam nawet zapach tej nocy Odpowiedz Link Zgłoś