IP: *.krasman.pl / 195.205.227.* 02.08.04, 15:08
Hehe, ile miałyście lat jak pierwszy raz pocałowałyscie sie z chłopakiem i
jak wspominacie ten pierwszy pocałunek? :)
Obserwuj wątek
    • blanchet Re: KiSs 02.08.04, 15:12
      tych pierwszych i późniejszych nie pamiętam specjalnie bo raczej nieważne były
      za to ten z miłości zrobiony pamiętam do dziś- jezuuuuuu jak ja go kocham (od
      wielu lat ha!!), pierwszy z nim był od razu z jęzorkami i długaśny, pamietam
      nawet zapach tej nocy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka