Dodaj do ulubionych

Antidral!!!!!!!

IP: *.238.79.85.adsl.inetia.pl 16.08.04, 10:48
Kiedy sie uzywa antidral`u?Na noc czy na dzien?
Takiej informacji nie bylo na buteleczce.
Obserwuj wątek
    • Gość: X Re: Antidral!!!!!!! IP: 217.153.79.* 16.08.04, 11:20
      Na noc. Tylko uwaga!Nie stosuj na swiezo wydepilowane pachy, najlepiej oczekac
      z 24 h. Inaczej bedzie Cie koszmarnie swedziec i szczypac. Nie nakladaj tez
      zbyt duzo preparatu.
      • Gość: gość Re: Antidral!!!!!!! IP: *.238.65.94.adsl.inetia.pl 16.08.04, 15:15
        dziekuje uprzejmie za odpowiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka