Gość: gość IP: *.238.79.85.adsl.inetia.pl 16.08.04, 10:48 Kiedy sie uzywa antidral`u?Na noc czy na dzien? Takiej informacji nie bylo na buteleczce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: X Re: Antidral!!!!!!! IP: 217.153.79.* 16.08.04, 11:20 Na noc. Tylko uwaga!Nie stosuj na swiezo wydepilowane pachy, najlepiej oczekac z 24 h. Inaczej bedzie Cie koszmarnie swedziec i szczypac. Nie nakladaj tez zbyt duzo preparatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Antidral!!!!!!! IP: *.238.65.94.adsl.inetia.pl 16.08.04, 15:15 dziekuje uprzejmie za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś