Dodaj do ulubionych

co wy na to ?

27.03.15, 13:53
łapię się na tym że chce zacząć wątek i zastanawiam się czy mi go administacja nie wytnie.
A pytanie jest proste. Kto z tego forum miałby ochotę spotkać się w tym istniejącym jeszcze ciągle realu. Były juz takich kilka . Byłem na dwóch w Bazyliszku w Warszawie. Co wy na to ?
Obserwuj wątek
    • mendigo Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:03
      Ja bym miała. Ale w Łodzi, bo niemobilna jestem.
      • ursyda Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:09
        A Polsku Bus to xuj?:)
      • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:13
        Rzut kamieniem to nawet pekaesem dotrzesz.:cool:
        • mendigo Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:17
          Odnosząc się do wysuniętego przed dwie szanowne prelegentki montypajtonowskiego pomysłu wykorzystania transportu publicznego w celu dotarcia do stolycy, odpowiadam uprzejmie, że przykro mi, ale pier#$lę podróże na tej trasie.
          Mnie się nie spieszy, ja poczekam, aż wszyscy będziecie błagać o spotkanie w moim pięknym mieście. A że przyjdzie taki dzień, to pewne.
          • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:18
            Juz ja Ci taką trasę znajdę, ze nie odmówisz. Przez Częstochowę będziesz szła. Na kolanach. :P
            • mendigo Re: co wy na to ? 27.03.15, 15:00
              Pielgrzymki nie zniesę. Nie mogę się cały czas chichrać, bo mnie w końcu zamkną.
              • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 15:19
                Egzorcyzmują Cię.
                • mendigo Re: co wy na to ? 27.03.15, 15:44
                  Już to przechodziłam. Chyba jestem odporna.
          • facettt mosze i przyjdzie, ale nieprendko. 27.03.15, 14:51
            mendigo napisało:
            > A że przyjdzie taki dzień, to pewne.

            mosze i przyndzie, ale nieprendko.
            - bo sa problemy z ta autostradowa obwodnica Lodzi i dalej nie ma jak dojechac.

            juz nie mowiac o przejezdzie przez samo miasto.
            pare miesiecy temu postanowilem zobaczyc te Lodz (po 25-ciu latach niebytnosci)
            ale nic nie zbaczylem, bo jak wjechalem, to nie moglem wyjechac, a widzialem tylko korki.
            • mendigo Re: mosze i przyjdzie, ale nieprendko. 27.03.15, 14:56
              Też wiele mówią o mieście. Jak ja ostatnio przebywałam 20-metrową przecznicę w pół godziny, to widziałam na własne oczy, jak opanowani i spokojni ludzie zamieszkują Łódź. Tak, mój drogi, w Warszawie to już by się prali po pyskach, a u nas luzik.
      • paco_lopez Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:28
        zrzucimy się na nocleg w ibisie.
        • mendigo Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:58
          A zboczeńce jedne. Nocleg składkowy? To ja już wiem, co to za spotkania i dlaczego muszą się odbywać w tym mieście rozpusty.
          Tym bardziej nie mogę - jestem przyzwoitą panienką.
          • mariuszg2 Re: co wy na to ? 30.03.15, 21:55
            mendigo napisał:

            > A zboczeńce jedne. Nocleg składkowy? To ja już wiem, co to za spotkania i dlacz
            > ego muszą się odbywać w tym mieście rozpusty.
            > Tym bardziej nie mogę - jestem przyzwoitą panienką.

            ale Paco chodziło o ibis Stare Miasto a nie Ostrobramska.... to bardzo porządny francuski hotel zacisze jest... i pomnik zesłańców masz z okna i na Poloni już kiboli nie ma... pelna kultura....
    • ursyda Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:09
      mła
    • six_a Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:13
      tytuł pierwsza klasa. zdechnie, zanim się zacznie.
      • paco_lopez Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:29
        zarażasz optymizmem
    • lled Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:15
      zrobcie gdzie indziej a nie tylko w stolycy i w stolycy
      • aqua48 Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:16
        Macie teraz wygodny dojazd pendolino do Krakowa. Zapraszam.
        • six_a Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:17
          > Macie teraz wygodny dojazd pendolino do Krakowa.
          a co on tylko w jedną stronę jeździ?
          noi bez urazy, w ten smog?
        • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:17
          Ja na Krak mówię tak, tak, tak. :cool:
        • paco_lopez Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:23
          maski gazowe zabierać ?
          • aqua48 Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:42
            paco_lopez napisał:

            > maski gazowe zabierać ?

            Masek nie trzeba. Smog jest, czasami większy czasami mniejszy - najbardziej daje się we znaki jesienią, ale i smoka mamy.
      • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:17
        Paco mieszka w warszawie i zaproponuje spotkanie w Kołobrzegu. Logiczne.
        • lled Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:19
          wersja_robocza napisała:

          > Paco mieszka w warszawie i zaproponuje spotkanie w Kołobrzegu. Logiczne.

          w kolobrzegu nie bylem juz z 15cie lat. nawet lepiej
          • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:20
            To weź się za organizację spotkania forumowego. Po 15 latach należy sie coś temu miastu.
            • lled Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:21
              juz organizowalem w innym prowincjonalnym miescie spotkanie z forum. i bylo bardzo fajnie
              • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:22
                No to dlaczego narzekasz na stolicznych forumowiczów? Skorzystaj z zaproszenia.
                • lled Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:26
                  bo praktycznie wszystkie te spotkania teraz sa w stolycy. a nie lepiej bylo by np. w gorach?
                  • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:29
                    <jaki uparty>
                    • lled Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:37
                      to moze nad morzem jednak?
          • sid-15 Re: co wy na to ? 30.03.15, 20:58
            Ja chyba z 10. Ale do stolicy miałabym bliżej.:>
            • lled Re: co wy na to ? 03.04.15, 14:26
              > Ja chyba z 10. Ale do stolicy miałabym bliżej.:>

              ja tez. tylko nie do tej co potrzeba
    • piataziuta Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:18
      dodaj, że nie tylko fajne i znajome forumowiczki mogą przyjść
      obce i głupie też

      ja np. idę
    • paco_lopez Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:26
      żeby nie było....najdalej w poniedziałek zaproponuję termin. na razie widzę 5-6 chętnych osób. Jak widzicie więcej to mnie poprawcie, ale to i tak wystarczająco - mnie się wydaje.
      • piataziuta Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:36
        ostatnio niewielu jest aktywnych forumowiczów
        z tego co kojarzę, molly chętnie się udziela
        może przyjdzie?
        • paco_lopez Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:42
          no niech przyjdzie . Zaobaczymy co to takie ?
          • koszmarna.baba Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:47
            Do Kraka to i ja bym się wybrała. :)
            • wersja_robocza Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:48
              To czekamy aż ktoś odważny z Kraka się znajdzie.
            • piataziuta Re: co wy na to ? 27.03.15, 14:49
              molly?
    • wez_sie juz tyle razy proponowalem 27.03.15, 15:13
      juz tyle razy proponowalem i zawsze usuwaja moj watek a ten napisal i wisi
      ja oczywiscie bede jak sie uda a jak sie nie uda to mnie nie bedzie
      to zalezy od mojego zachowania czy bede grzeczny i czy nie bede mial kary od babci
      jakby co moge przenocowac jakies dwie modelki
      • ursyda Re: juz tyle razy proponowalem 28.03.15, 16:51
        a jesteś arabskim szejkiem?
        • sid-15 Re: juz tyle razy proponowalem 28.03.15, 16:54
          Arabskim??? Taka obelga!:P
    • anna_sla Re: co wy na to ? 27.03.15, 16:05
      drugi raz już mi się nie chce zaiwaniać pół Polski po to by wpaść na 3 godzinki i wracać z powrotem :P. nieco zmęczeni byliśmy :D
      • engine8 Re: co wy na to ? 27.03.15, 16:34
        wolalabys nie wracac z powrotem albo tez przynajmniej pozostac do sniadania?
        • anna_sla Re: co wy na to ? 07.04.15, 22:00
          wiesz jakby nie patrzeć to ja mam do Warszawy 500km, dla mnie wpaść na godzinkę na herbatkę to trochę męczące.. no i wypić czegoś mocniejszego się nie dało ani mi ani mężowi, bo w trasie musieliśmy się zmieniać.
      • kino.mockba Re: co wy na to ? 27.03.15, 21:12
        Ale zajebiście, że wtedy przyjechaliście :)
        • anna_sla Re: co wy na to ? 07.04.15, 22:01
          ja też miło to wspominam :)
    • coffei.na Śląsk? 27.03.15, 16:25
      urokliwa leśna polanka?
      namioty?
      ognicho?
      co tam knajpy...na łonie najprzyjemniej!
      Natura wzywa :D

      co Wy na to mieszczuszki??
    • bialeem Re: co wy na to ? 29.03.15, 16:36
      Jak powiecie gdzie i kiedy, to zawitam bardzo chętnie:)
    • paco_lopez termin 30.03.15, 18:43
      proponuję 22 lub 23 Maja 2015
      • piataziuta Re: termin 30.03.15, 19:35
        ło jesu
        do tego czasu zdążę umrzeć i odrodzić się 19 razy
        obudźcie mnie dzień przed
        • paco_lopez Re: termin 30.03.15, 19:48
          chcciałem, żebys z głymi nogami mogla przyjść
          • piataziuta Re: termin 30.03.15, 20:09
            w kwietniu to też możliwe :)
            • mariuszg2 Re: termin 30.03.15, 21:57
              a kiedy bez majtek możliwe? grudzień?
              • piataziuta Re: termin 31.03.15, 10:26
                przypomnę ci ten wieśniacki komentarz, jak się zobaczymy
                • mariuszg2 Re: termin 02.04.15, 22:44
                  i nie myśl sobie, żeci to daruję...do zobaczenia po przerwie...
        • sid-15 Re: termin 30.03.15, 20:59
          :D
      • wersja_robocza Re: termin 30.03.15, 19:42
        A miesiąc wcześniej? 24.04?
        • paco_lopez Re: termin 30.03.15, 19:44
          Myśłałem, że lepiej dać trochę później niż za wcześnie. Dla mnie może być i 24.04
          • wersja_robocza Re: termin 30.03.15, 19:49
            A daj spokój. Im dłuższy czas na zastanawianie się, tym więcej niezdecydowania. A tak to raz raz. No i PiątaZiuta dożyje.
            • mariuszg2 Re: termin 30.03.15, 22:00
              no jak raz raz to chodź do mnie teraz natychmiast....

              ale 24.04. jestem za.... będę.... zresztą 22 też mogę być...
    • dziala_nawalony Re: co wy na to ? 30.03.15, 19:56
      szkoda,bo w polsce bede niebawem, 14-18 .04.br i potem,gdzies okolice polowy czerwca..
    • wez_sie moze? 31.03.15, 09:13
      moze concept 13 na brackiej?
      • paco_lopez Re: moze? 31.03.15, 09:53
        może to może to może tamto. Może do świąt niech wszyscy wypiszą wszystkie możleiwe może, a po świętach niech będzie jakaś decyzja co do miejsca i czasu. Może tak być ?
      • bialeem Re: moze? 02.04.15, 08:45
        Ale to chyba po matki buskiej pieniężnej:)
    • paco_lopez halo 02.04.15, 09:43
      Czy mamy coś ustalone ? Może chociaż date ? Czy 24.04 pasuje ?
      • paco_lopez Re: halo 08.04.15, 10:23
        dziękuję za odpowiedzi.........
        • wez_sie Re: halo 08.04.15, 11:55
          ja bede
          • molly_wither Re: halo 10.04.15, 20:20
            Ja nie,bo znowu warszawa rzadzi. A moze tak na molo w Sopocie?
            wez_sie napisał:

            > ja bede
      • paco_lopez Re: halo 17.04.15, 09:08
        No i dupa. Okazuje się, ze to mi 24.04 nie pasuje. Jestem natomiast w stanie bronić do upadłego 22.05. Czy gogoś to w ogóle obchodzi ?
        • piataziuta Re: halo 17.04.15, 10:20
          Czemu akurat 22?
        • six_a Re: halo 18.04.15, 19:39
          ustal datę, tydzień przed zrób rezerwację, potem przypomnij i tyle.
          jak zwykle.
          • mariuszg2 Re: halo 22.04.15, 10:23
            a ja już znam dokładną datę i mniej więcej miejsce ale nie chcę uprzedzać faktów....taki jestem podniecony
            • wez_sie Re: halo 22.04.15, 15:30
              Jak moge byc z babcia to bede a jak nie moge to musze najpierw jej spytać czy moge
              Tak czy inaczej musze spytać albo was albo jej albo ją
              Do ktorej bedziemy sie bawić?
    • paco_lopez a więc tak: 05.05.15, 09:48
      piątek 15.05 Warszwa, Bazyliszek, tam gdzie wtedy od 19:00.
      • mariuszg2 Re: a więc tak: 05.05.15, 12:39
        będę
      • kitek_maly Re: a więc tak: 05.05.15, 13:54
        15.05 to jakaś taka głupia data. :P
        Może 18.05? :P
        • mariuszg2 Re: a więc tak: 05.05.15, 14:15
          hahaha....wiesz jak trudno zorganizować takie spotkanie? a co dopiero jakby znać kalendarzyki wszystkich forumek...masakra!
          ....no i jeszcze trzeba to zgrać z kalendarzykiem Krystyny.....hahahah
      • kitek_maly Re: a więc tak: 05.05.15, 15:11
        > piątek 15.05 Warszwa, Bazyliszek, tam gdzie wtedy od 19:00.

        https://images.onesite.com/profnetconnect.com/user/evelyntipacti/d66798e73c1b3aee2aca5ea5e8dc4c9b.jpg?v=121500

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka