paco_lopez
27.03.15, 13:53
łapię się na tym że chce zacząć wątek i zastanawiam się czy mi go administacja nie wytnie.
A pytanie jest proste. Kto z tego forum miałby ochotę spotkać się w tym istniejącym jeszcze ciągle realu. Były juz takich kilka . Byłem na dwóch w Bazyliszku w Warszawie. Co wy na to ?