Dodaj do ulubionych

folia na kanapę pilne

21.09.04, 10:20
kupiłem sobie nowa kanapę, jest taka sliczna, że boje sie ja poplamić.
Chciałbym załozyć na moja kanapę taka gruba przezroczysta folię, żeby było
widać piekne obicie ( w motyle) a jednocześnie, żeby ta folia chroniła kanape
przed zabrudzeniem.
Czy wiecie gdzie mozna to zrobić? i z ile?
Obserwuj wątek
    • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:21
      oszukali Cie! Nowa dostalbyś w folii. Będziesz miał niechlujne motyle:))
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:29
        nie oszukali, była taka bąbelkowa luźna, a ja chcę taką naciągnietą,
        boje się, ze muchy będą siadały na motyle:(
        • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:49
          wez taka do pokawonia żywności.
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:53
            za cienka, pozatym jak kopov wskoczy to moze porwać pazurami:(
            • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:18
              to moze folia w motyle zamiast kanapy?
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:20
                kanapa juz jest, ale pomysł przedni:) moze na hamak?
                • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:24
                  Albo namiot na lato?
                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:28
                    albo na biust?:)
                    • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:36
                      za bardzo by szeleściło...
                      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:40
                        jak się dobrze sledzie wbije to nic ne bedzie szeleściło:)
                        • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:50
                          Chyba że wiEchura będzie:)
                          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:59
                            to sie przyłoży z wierzchu kamieniami:)
                            • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:05
                              Byle kamienie czegoś nie zdusiły:))
                              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:13
                                najwyżej coś się poleje, byle nie zsiadłe:)
                                • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:16
                                  Ze zsiadłym juz nic nie zrobisz, to fakt:)
                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:19
                                    ew. placki z jabłkami:)
                                    • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:22
                                      bo o jajecznicy mowy byc nie moze (nie ten gatunek).
                                      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:28
                                        no nie co najwyżej może serwatka?
                                        • listek_a Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:34
                                          czyli blisko jogurtu z owocami (jak juz o jabłuszkach wczesniej mówiłeś:)
                                          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:43
                                            no to folia ochroni przed zalaniem jogurtem:)))))))))
          • Gość: ela Re: folia na kanapę pilne IP: 82.160.18.* 23.09.04, 11:54
            facet ty sie naprawde lecz
        • bzz_bzz Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:00
          Kondona se załóż na tę kanapę, powinien dobrze przylegać.
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:06
            gdzie takie duze sprzedaja?:)
            • bzz_bzz Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:08
              W Afryce są chyba spore, a jak się jeszcze rozciągnie...
    • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:29
      Ty to masz glowe kopov! i serce niesamowicie wrazliwe na los pieknej kanapy...
      ech!:)
      czy taka folia nie obrazi Twoich uczuc estetycznych?:)
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:31
        wole taka folię, niż np. plamę z majonezu na czułkach motyli:)
        • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:42
          kopov napisała:

          > wole taka folię, niż np. plamę z majonezu na czułkach motyli:)

          to nie majonez kopov prawda?;))))
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:52
            raz majonez a raz kieczup moze sie trafić:)
            • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:54
              kopov napisała:

              > raz majonez a raz kieczup moze sie trafić:)
              i musztarda po obiedzie;)
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:05
                i jak ktos wczoraj pisał, moze się nadać na rozdziewiczanie panienek:) łatwo
                sie sprzatnie:)
                • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:10
                  kopov napisała:

                  > i jak ktos wczoraj pisał, moze się nadać na rozdziewiczanie panienek:) łatwo
                  > sie sprzatnie:)
                  tylko, ze rozdziewiczanie na foliowej kanapie to tak jak jazda samochodem po
                  lodzie:D
                  tylek lasce zjedzie z kanapy i po ptakacjh!:DDDDDD
                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:13
                    bierzesz dwa kawałki gumy do żucia i przyklejasz do posladków, laska się nie
                    zsuwa, a jak waży > 50 kg to ośmiorniczka albo kropelka
                    • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:16
                      kopov napisała:

                      > bierzesz dwa kawałki gumy do żucia i przyklejasz do posladków, laska się nie
                      > zsuwa, a jak waży > 50 kg to ośmiorniczka albo kropelka
                      heheheh co kropelska sklei zadna sila nie rozklei.... a jak skapnie Ci kropelka
                      na przyzad do rozdziewiczania?:)))))) i co? polaczysz sie na wieki z ta laska:)
                      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:22
                        będę w takim razie dobierał te < 50 kg:)
                        • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:24
                          kopov napisała:

                          > będę w takim razie dobierał te < 50 kg:)
                          moim zdaniem na folii to nawet slon sie wypiepszy hmmmm tzn wywali albo
                          spadnie;)
                          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:30
                            niiiiiiieeeeeeeeeee lżjesze będę wybierał żeby na gume do zucia je
                            przyklejać:)))))
                            • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:32
                              kopov napisała:

                              > niiiiiiieeeeeeeeeee lżjesze będę wybierał żeby na gume do zucia je
                              > przyklejać:)))))

                              orbitowanie bez cukru....hmmmm mala rzecz a cieszy:)
                              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:36
                                na balonówę:)
                                • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:41
                                  kopov napisała:

                                  > na balonówę:)

                                  donlad albo turbo. moze kup turbo, bedziesz mial historyjke z samochodem:DD
                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:44
                                    a nie wyrywa włosów?:)))))
                                    • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:46
                                      kopov napisała:

                                      > a nie wyrywa włosów?:)))))
                                      a czy te laski nie moga golic d...y?;))))))
                                      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:48
                                        a jak bym brał za intymną depilację?:))))))) folia się zwróci szybciej:)
                                        • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:52
                                          kopov napisała:

                                          > a jak bym brał za intymną depilację?:))))))) folia się zwróci szybciej:)


                                          nie badz sknera, folia to taniocha, ale bedzie ta kanapa wlochata i cala w
                                          gumach:D
                                          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:02
                                            i dzięki folii łatwo się gume z kłakami odklei:)
                                            • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:03
                                              kopov napisała:

                                              > i dzięki folii łatwo się gume z kłakami odklei:)

                                              zostaw, foli zimna jest a wlochata kanapa miluska i ciepla;))))) bedzie
                                              przytulnie:)
                                              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:12
                                                a po co przecież to i tak nie ja będę pod spodem:)?
                                                • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:17
                                                  kopov napisała:

                                                  > a po co przecież to i tak nie ja będę pod spodem:)?

                                                  no chyba nie powiesz, ze nie lubisz urozmaicen i nieoczekiwanych zwrotow
                                                  akcji?:)
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:20
                                                    lubię ale horyzontalnie, wertykalnie to na pralce lubię:) na kanapie nie
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:22
                                                    kopov napisała:

                                                    > lubię ale horyzontalnie, wertykalnie to na pralce lubię:) na kanapie nie
                                                    na prlace podczas prania wstepnego czy podczas wirowania?:))))))
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:29
                                                    przed włożeniem
                                                    prania:)
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:47
                                                    kopov napisała:

                                                    > przed włożeniem
                                                    > prania:)
                                                    myslalam, ze jestes z gatunku leniwcow i czekasz na wirowanie , zeby sie nie
                                                    napracowac:DDDDDD
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:53
                                                    a dlaczego tak myslałaś? masz jakies przesłanki?:)
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:57
                                                    kopov napisała:

                                                    > a dlaczego tak myslałaś? masz jakies przesłanki?:)
                                                    no tak, po Twoim ostatnim mejlu do mnie:DDDDDDDDD
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:03
                                                    chyba nic tam nie było na temat lenistwa?:)
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:17
                                                    kopov napisała:

                                                    > chyba nic tam nie było na temat lenistwa?:)
                                                    bezposrednio nie.... ale miedzy wierszami....;))))
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:22
                                                    no nie, chyba tylko Ty umiesz złamać szyfr enigmy:)
                                                    nie było takich intencji:PPPPPPPPPPPPPPPPP
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:45
                                                    kopov napisała:

                                                    > no nie, chyba tylko Ty umiesz złamać szyfr enigmy:)
                                                    > nie było takich intencji:PPPPPPPPPPPPPPPPP

                                                    o przepraszam bardzo! najpierw zapytales jak bylo, a wlasciwie czy
                                                    bolalo!:))))) a potem czy potrafie.... no wiesz co;)zatem najpierw tego "wiesz
                                                    co" nie sprawdziles:DDDDDDDDDDDDD
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:53
                                                    a to nie lenistwo tylko niedoświadczenie:PPPPPPP
                                                    ale jesteś wyuzdana, zeby takie sprawy na forum
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 13:57
                                                    kopov napisała:

                                                    > a to nie lenistwo tylko niedoświadczenie:PPPPPPP
                                                    > ale jesteś wyuzdana, zeby takie sprawy na forum
                                                    hohoho! moralista sie odezwal! a kto na kanapie chce rozdziewiczac laski??:)))
                                                    kyto musi kanape owinac w folie, bo ja zachlapie "majonezem"? ja? nieeeee.....
                                                    to Ty kopov:)))
                                                    a poza tym nie napisales mi w mejlu co miales na mysli, zatem kto tu jest
                                                    zboczony?:)))
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:03
                                                    móilismy o lenistwie do którego sie nie poczuwam:P
                                                    no ten kto ma zboczone mysli:)))))))))))))))jest zboczony
                                                  • maretina Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:06
                                                    kopov napisała:

                                                    > móilismy o lenistwie do którego sie nie poczuwam:P
                                                    > no ten kto ma zboczone mysli:)))))))))))))))jest zboczony
                                                    jestes srogi dla siebie, ale szczerosc to podstawa:DD
                                                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:27
                                                    moje mysli skupiaja sie ciagle na pierwszej komunii:PPPPPPPP
    • wweronicca Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 10:32

      • kopov Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 10:33
        no jak? to nie bedę mógł usiąść?
        • wweronicca Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 10:34
          no ale sie napatrzysz, mucha nie siądzie, cos trzeba wybrac...
          • kopov Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 10:37
            napatrzeć sie mogłem w sklepie nie musiałem kupować:)
            • Gość: megan Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 21.09.04, 11:16
              to może nie siadaj na tej kanapie, tylko patrz na nią, a much nie wpuszczaj do
              domu:)
              • kopov Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 11:19
                no jak to nie siadać, chyba zartujesz?:)
                a muchy same lecą, musiałbym zaprzestac seksu analnego:(
                • Gość: megan Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl 21.09.04, 11:22
                  no to wybór już należy do Ciebie albo ładna kanapa....albo seks analny
                  • kopov Re: Po co folia?, za szybe wstaw ;-) 21.09.04, 11:27
                    mylisz priorytety:) albo seks analny albo brak much:)
    • lena_zienkiewicz Re: kopov 21.09.04, 10:42
      mam nadzieję, że ten wątek jest tylko żartem, bo nie wyobrażam sobie kanapy
      folią zakrytej.
      • maretina Re: kopov 21.09.04, 10:44
        lena_zienkiewicz napisała:

        > mam nadzieję, że ten wątek jest tylko żartem, bo nie wyobrażam sobie kanapy
        > folią zakrytej.
        leno to chyba prawda! kopv wyzej napisal, ze boi sie pochlapac motyle
        majonezem, ale moim skromnym zdaniem to nie majonez:D. co ten kopov bedzie
        robil na tej nieszczesnej i pieknej kanapie?:o ;)
      • kopov Re: kopov 21.09.04, 10:48
        jaki zart???????????? wszyscy cywilizowani ludzie (nawet w ameryce) uzywają
        takich folii, i roztocza oraz pchły sie nie zalęgną
        • lena_zienkiewicz Re: kopov 21.09.04, 10:49
          roztocza i tak się zalegną nie ma szans.A co do pcheł-to są preparaty, które
          wysypuje się po kątach i problem pcheł z głowy.Co ty jakiś straszny pedant
          jesteś czy cuś?
          • kopov Re: kopov 21.09.04, 10:51
            a po co niszczyć srodowisko preparatmi na pchły jak wystarczy zafoliowac
            kanapę?:)
            • lena_zienkiewicz Re: kopov 21.09.04, 10:55
              myślisz, że kanapa jest jedynym miejscem, w którym mogą zalęgnąć się pchły?
              • kopov Re: kopov 21.09.04, 11:06
                mysle, że nie, jeszcze w papudze mogą:)
            • niedzwiedzica_sousie Re: kopov 21.09.04, 11:00
              możesz też sobie założyć obróżkę przeciwpchelną
              • kopov Re: kopov 21.09.04, 11:06
                nie ma takich rozmiarów:))))))
                • niedzwiedzica_sousie Re: kopov 21.09.04, 11:33
                  to co ty kark jesteś?
                  można połączyć dwie razem
                  • kopov Re: kopov 21.09.04, 11:38
                    aaaaa Ty myslałas zeby to na szyję zakładać?
                    • niedzwiedzica_sousie Re: kopov 21.09.04, 11:48
                      no a na co się obróżkę zakłada, hę?
                      • kopov Re: kopov 21.09.04, 12:03
                        jak sama nazwa wsakzuje obróżkę na 3cią nóżkę:)
    • niedzwiedzica_sousie Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:45
      proponuję zalaminować, także pilota do telewizora i komórkę

      a serio: zawołasz karchera raz na 2 miesiące i będzie git.
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:50
        pilot i komórka juz zafoliowane:)
        a karcher wciągnie pyłek ze skrzydeł motyli
        • niedzwiedzica_sousie Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 10:56
          zawołasz wizażystkę to przypudruje motylki i będą lepsze niż nowe!
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:07
            wizażystki drogo biorą, a folia starczy na lata:)
            • niedzwiedzica_sousie Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:36
              skąpiradło
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:39
                zbieram na emeryturę:)))))
    • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 10:56
      Wiesz co Kopov, kanape foliowac?!!! A ja bym Ci takie piekne serwetki
      wydziergala w róze, zebys sobie polozyl na podglowku...
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:08
        a łupieżu na nich nie będzie znać? to moze na folie ne serwetki?
        • Gość: el__ Re: folia na kanapę pilne IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.09.04, 11:12
          Dywan też zafoliujesz???
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:14
            nie, na dywanie kładę gazety z korytarza na blkon:) i zdejmuje kapcie jak
            wchodzę:)
            • Gość: el__ Re: folia na kanapę pilne IP: *.lubin.dialog.net.pl 21.09.04, 11:17
              to jeszcze scieżka z gazet do kanapy teraz do zrobienia:)
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:23
                jak wracam z balkonu to biorę te kawałki gazety które juz przeszedłem i kłade
                przed sobą, po co zaśmiecać pokój?
    • reniatoja Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:21
      :))) Kopov, dobry jestes, normalnie brzuch czlowieka moze rozbolec jak sie
      czyta Twoje rozterki :DDDD

      Nie wiem czy moja rada Cie uratuje, ale. Swego czasu kupowalam takie foliowe
      ozdobki na jajka wielkanocne - wkladalo sie jajko do tekiej foliowej opaski z
      jakims rysunkiem i zanurzało we wrzątku. Folia sie odpowiednio obkurczała
      przylegając idealnie do jajka. Taka folia jest na wiekszosci buelek z napojami,
      np "lucozade" czu "powerate". I mysle, ze gdybys zalatwil sobie odpowiednio
      duzy kawal takiej folii, ale jeszcze zanim ja ozdobia rysunkami, i ona bylaby
      przezroczysta, to moglbyc owinac nia kanape i wrzucic do wrzątku, to Ci sie
      idealnie obkurczy i przylgnie do motyli chroniac je przed majonezem, a
      rownowczesnie eksponujac ich piękno, czyli dokladni tak jak Ci się marzy. Nie
      wiem tylko gdzie taka folie kupic, moze zadzwoń do Coca Coli, to Ci powiedza,
      kto im dostarcza butelki, no wiesz, po nitce do producenta folii. Powodzenia i
      pisz jak Ci idzie foliowanie kanapy w motyle.
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:26
        pomysł jest dobry zamiast wrzątku mozna uzyć suszarki albo opalarki,ale skąd
        wziąc taki kawał folii?
        a te jajka to na pewno wielkanocne były?:)))
        • reniatoja Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:40
          Na pewno. Wielki kawal folii - juz Ci mowilam, musisz dotrzeć do producenta
          butelek, ew. ozdóóbek na pisanki :)
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:43
            wiesz renia ta folia to będzie za cienka:(,

            ale poważnie to wczoraj pomyslałem, że jak bym cos takiego zaczął robić to jest
            to jakis pomysł i jestem pewien, że miałbym nie małą klientelę:)
    • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 11:41
      to jak, moga byc w róze? róze i motyle to sie bedzie komponowac:)
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:46
        no ale to róże będą na motylach?:( a łupieżu nie będzie widac? masz biały
        kordonek?
        • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 11:52
          co prawda motyl na rózy jest bardziej seksowny, ale róza na motylu to troche
          perwersja, a Ty lubisz perwersje, co?
          ( mam kordonek bialy i szydelko 1,25mm - moze byc? a na lupiez najlepszy jest
          Nizoral)
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:06
            pewnie specjalizuję się w perwersjach:)
            moze być a po co nizoral? jak biały kondonek to nie będzie widać?
            a może byś mi jeszcze stringi zrobiła tez w motyle?:)))))
            • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 14:18
              Z motywem pazia królowej z przodu? Z figlarnymi czulkami:)?
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:30
                albo z biedronka (dla jaj):))))))))
                • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 14:46
                  jak dla jaj to chyba dwie biedronki:))))
                  • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 15:11
                    albo jeden biedronek?
                    • Gość: marta uparta Re: folia na kanapę pilne IP: 217.153.168.* 21.09.04, 15:17
                      biedronek? to Ty Go nazywasz biedronkiem?
                      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 15:25
                        :)))) nie, ten na stringach by mógł być samcem żeby do jaj pasował:)
                        co jebiedronka?
    • mayessa Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 11:51
      Ale wiocha kanapa w folii.Jeszcze sobie pilota włóż w worek i na dywanach
      porozkładaj.
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 12:10
        słuchaj, nie wiem jak Ty ale ja na tę kanapę tyrałem parę ładnych lat i nie
        pozwole żeby owoce mojej pracy poszły w niwecz bo jakaś laska przyjdzie nie
        umyta, więc zachowaj swe uszczypliwości na inna okazje
    • Gość: obierzyna folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 13:07
      mialam kolezanke ktorej rodziece, jak sobie kupili nowe dywany to polozyli na
      nie folie zeby sie nie brudzily. a i tak trzeba bylo zaraz przy drzwiaach
      sciagac buty. co ty kopov - z mieszkania muzeum robisz?!
      • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 13:12
        myślałem, ze masz zamiłowanie do porządku a jednak sie zawiodłem:)
        zeby stary wróbel na końskie g....:))))))
        • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 13:22
          kopov, sie zdziwisz, ale lubie porzadek i czystosc. ale bez wariacji. u mnie na
          kanapie w duzym pokoju lezy zlozony koc dla psa, co by nie wycieral sie wlasnie
          w tapicerke. pies jest kąpany zreszta co miesiac. denerwuje mnie to, ze ten koc
          lezy, bo burzy to moje poczucie ładu, ale jest to i tak mniejsze zlo, bo maz
          najchetniej widzialby psa bezposrednio na tapicerce. jesli nie stac cie na
          czeste wymienianie mebli to kupuj takie, ktore sie nie pobrudza szybko:))
          tez mi sie marzy wypoczynek w kolerze ecru, ale przy psie i dwoch facetach jest
          to tylko marzenie!!!
          • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 13:24
            a dopisek przeczytałaś?:))))))))))
            • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 13:31
              przeczytalas i nie wiem o co chodzi, tzn. ze stara to rozumiem, ale o co chodzi
              z tym gownem?
              • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 13:41
                znasz powiedzenie że ktos nabiera starego wróbla na końskie gówno?
                jak Ci tu wykład zrobię to cały watek psu w dupę, domysl się:)
                a jak nie to moge Ci na priva napisać
                • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 13:52
                  nie znam tego powiedzenia. o ile mi wiadomo, konskie łajno jest ptasim
                  przysmakiem. ale widocznie w tym kontekscie jest inaczej.
                  • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 13:56
                    myslałem, ze Ty jako doswiadczona forumowiczka nie dasz sie nabrać:PPPPPPPP
                    ale żeby qrfa nawet pomyslec ,ze mógłbym cos takiego zrobić to juz trza
                    mieć ......echh zmienię chyba poglad na Twój temat:)
                    • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:00
                      czy ci pisalam kiedys, ze jestem naiwna? przeciez, WY MEZCZYZNI, lubicie naiwne
                      kobiety. o co ci chodzi wreszcie?
                      • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:06
                        ja wole cwane suki, bo wtedy wiem że moge powalczyć, (takze w seksie)
                        • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:15
                          nie jestem cwana suka. nie powiem, ze mi przykro, bo nie jest mi przykro.
                          ciesze sie.
                          • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:26
                            ty cos ty taka powżna dzisiaj? stało sie co?
                            • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:34
                              kopov, nie rozczulaj mnie. potrafisz wyczuwac moje nastroje:))) boli mnie
                              glowa, a rzadko mnie boli, bo podobno dolega najslabsza czesc organizmu, a ta
                              akurat jest w porzadku.moze, cholerka, faktycznie to trzesienie bylo na Pomorzu?
                              kurdeeee!!! trzesie sie budynek, na 3 piętrze jestesmy!!!!!!serio!!!!!! no noe,
                              ja w takie rzeczy nie wierze, ale wieczorem musze sluchac we wiadomosciach czy
                              to prawde, przeprosze wowczas Miawalles.(no i ze starym wojna).
                              • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:49
                                pogoda jest taka to boli :) ja kocham jak pada bo wiem ze idzie jesień:)
                                to koreańczyki robią próby z atomem i dlatego tak trzęsie:)
                                a ze starym to itak będzie pokój, zdejm tylko ten jebany kocyk i połóż folię na
                                kanapę:))))))))))))))))))
                                • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 16:14
                                  łatwo sie odparzam, a czasami siedze na kanapie golym tylkiem.
                                  tak wiec folia odpada. to ja juz moze sobie pojde, bo trzesienie tuz, tuz, a
                                  mimo wszytsko chce jeszcze pozyc. do czwartku:))))
                                  • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 16:18
                                    mozna sypnąć pudrem, łatwo się zetrze:) i bez odparzeń będzie:) a jutro sroda
                                    co jest we czwartek?
                                    • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.04, 10:53
                                      ano we czwartek jestem ja!
      • Gość: majjka Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 14:09
        ja tez znam ludzi, ktorzy maja pilota od tv zapakowanego w folie, telewizory
        oblozone folia, ale coz, ich wola, nic zlego nie robia, a ty obierzyna
        myslalam, ze taka sterylna jestes.
        • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 14:42
          cześć majjka, tez masz folię?:)
        • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:04
          sterylna w jakim sensie? lubie czystosc i porzadek ale bez przesady. pedanci sa
          trudni w pozyciu. w kazdym razie z kopovem nie moglabym zyc pod jednym dachem.
          nie mowiac juz o wspolnym spaniu na kanapie oblozonej folia.
          • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:08
            :)))))))))) nie znasz mnie:PPPPPPPPP
            • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:16
              no i vice vaersace:))))))ZZZZZZZZZZZZZZZZ
              • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:31
                to sie chyba inaczej pisze:))))) Versace też
                • Gość: obierzyna Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:40
                  literowka:)))
                  • kopov Re: folia na kanapie kopov to wiesniactwo 21.09.04, 15:50
                    jeśli tak to litrówka:)
        • Gość: obierzyna a co myslicie o kanapce w folii? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:06
          czy to jest eleganckie i zdrowe? ja preferuje folie aluminiowa, ale nie wiem
          czy aluminium nie wchodzi z kanapka w reakcje....
          • kopov Re: a co myslicie o kanapce w folii? 21.09.04, 15:09
            nie ekologiczne, aluminium się nie rozkłada
    • losiu4 Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:26
      proponuję wyprawę na wieś, na pewno u kogoś znajdziesz stare worki po nawozach
      sztucznych. Wytrzep je dobrze, rozetnij, zafastryguj albo zgrzej, brzegi
      obciągnij gumką (np. od majtek) i będziesz miał jak znalazł. Za radę piwo mi
      się należy :)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:36
        no wreszcie jakaś fachowa rada:)
        a czy worki dalej są foliowe? czy moze papierowe juz zgodnie z wymogami unii?
        czy taki nawóz to wysypki na dupie nie spowoduje?:)
        ale piwo jak najbardziej:)
        • losiu4 Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 14:51
          jeszcze znajdziesz foliowe, a jak dobrze wytrzepiesz to nie będziesz się musiał
          obawiać wysypek. A jak chcesz sprawdzić czy jesteś na coś uczulony, proponuję
          nastepujący eksperyment: worki po różnych nawozach. Posiedź na każdym po pół
          godziny. Któryś na pewno spasuje :)

          Pozdrawiam

          Losiu
          • Gość: marta uparta Kopov w moich stringach nic Ci nie grozi:))))n/t IP: 217.153.168.* 21.09.04, 15:00
            • kopov Re: Kopov w moich stringach nic Ci nie grozi:)))) 21.09.04, 15:07
              ????? a jakie masz?:)))))
              • Gość: marta uparta antyseptyczne:)n/t IP: 217.153.168.* 21.09.04, 15:08
                • kopov Re: antyseptyczne:)n/t 21.09.04, 15:10
                  jak to robisz i dlaczego miałbym chodzić w twoich stringach, nie jestem
                  fetyszysta:))))
                  • Gość: marta uparta Re: antyseptyczne:)n/t IP: 217.153.168.* 21.09.04, 15:13
                    Kopov, Misiu, czepiasz sie slów:))) naturalnie myslalam o tych stringach, które
                    specjalnie dla Ciebie wydziergam ( paz królowej i dwie biedronki, pamietasz?).
                    Co do ich wlasciwosci antyseptycznych - to tajemnica koronczarek z
                    Koniakowa:))))
                    • kopov Re: antyseptyczne:)n/t 21.09.04, 15:29
                      a ja głupi jestem, no przepraszam zaćmiło mnie
                      a antyseptyczność to moze smarowanie sznurka domestosem? kiszka sztolcowa
                      pierwsz kklasa:)))))))
          • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 15:03
            ja nie o sobie myslałem tylko o laskach które na ogół gołą dupą siadają:)
            • losiu4 Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 15:12
              poświeć się dla dobra lasek. Docenią i nie omieszkają odpowiednio wynagrodzić
              Twojej troski o nie ;)

              Pozdrawiam

              Losiu
              • kopov Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 15:30
                albo mnie oleja bo dupa będzie jak u pawiana albo jeszcze w krostach? nie ma
                głupich:)))))
                • losiu4 Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 20:01
                  odczekaj, aż wydobrzejesz pokaż tylko wyniki badań i podkresl cierpienie. Wtedy
                  kazda jest Twoja :)

                  Pozdrawiam

                  Losiu
    • Gość: zF Re: folia na kanapę pilne IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 21.09.04, 16:19
      to sa rzeczy uzytkowe i niestety powinienes sie liczyc z zabrudzeniem; dla mnie
      kanapa pokryta folia to czysta paranoja;
    • alpepe Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 17:19
      kopov, tak folia, co to widziałeś na filmach na kanapie, to fabryczna, trzeba
      było zażądać w sklepie...
    • uubawiona Re: folia na kanapę pilne 21.09.04, 21:48
      kopov napisała:

      > kupiłem sobie nowa kanapę, jest taka sliczna, że boje sie ja poplamić.
      > Chciałbym załozyć na moja kanapę taka gruba przezroczysta folię, żeby było
      > widać piekne obicie ( w motyle) a jednocześnie, żeby ta folia chroniła kanape
      > przed zabrudzeniem.
      > Czy wiecie gdzie mozna to zrobić? i z ile?

      Ja wiem, ze wszyscy piszacy w tym watku sa stuknieci... I ja sie bardzo z tego
      ciesze :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka