Dodaj do ulubionych

Bardzo mnie ciekawi...

29.10.04, 15:46
za co się przebieracie w halołin?

:)))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:47
      nie muszę się przebierać, tylko się w miotłę uzbroję i już wiadomo......
    • niedzwiedzica_sousie Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:47
      ja po prostu nie zrobię sobie makijażu :))))))))))))))))))))))))))))
      • Gość: kohol Re: Bardzo mnie ciekawi... IP: *.crowley.pl 29.10.04, 15:51
        Uuuu... Hardkor ;D
    • pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:49
      a córce do szkoły zrobiłam piękny kapelusz czarownicy, poświęciłam na to sporo
      czasu, no poprostu cud! I ta mała czarownica ma teraz do mnie pretensje, bo nie
      wygrała konkursu bo na kapeluszu nie było pajęczyny!!!!!!
      • niedzwiedzica_sousie Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:51
        jak mogłaś bez pajęczyny! wstydź się! jesteś złą matką!!!!!!!!!!!!!!
        :)))))
        • pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:55
          ja się boję normalnie do domu dziś wracać.
      • lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:53
        mało to masz w domu pajęczyn? :PPPPPPP
        • pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:54
          mało właśnie, a do ciebie po dużą pajęczynę nie chciało mi się już jechać
          • lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:58
            taaaa, nie chciało!!Myślałby kto.Nie kłam.Mogłaś zebrać tą wielką co ci w dużym
            pokoju wisi koło drzwi :)
            • pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:59
              rok temu mi ją zakosiłaś, mówiłaś że do gara wrzucisz, wkładki do rosołu nie
              miałaś.
              • lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:03
                coś ci siępomyliło moja droga.Do rosołu jako wkład to ja niedaję pajęczyn tylko
                zużytą podpaskę, o!
                • pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:04
                  nie wchodzę w szczegóły do czego ją zużyłaś, ale jak zjadłaś to teraz już nie
                  pamiętasz!
                  • niedzwiedzica_sousie Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:05
                    pajęczyna podobno dobrze chłonie :))))))))))
                    • pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:08
                      może posłużyła lenie do odtłuszczenia rosołu?
    • kopov czy chodzi o dziady? nt 29.10.04, 15:53

      • lena_zienkiewicz Re: kopov 29.10.04, 15:54
        ty dziadu jeden:
        • kopov Re: kopov 29.10.04, 15:58
          ja jestem anty halloween i walentynkom i wszystkiemu ze zgniłego zachodu:)
          • lena_zienkiewicz Re: kopov 29.10.04, 16:04
            nie z zachodu, tylko z ameryki, mój drogi
            • kopov Re: kopov 29.10.04, 16:05
              a do ameryki to sie na pólnoc leci?:)))))))))
            • kopov Re: kopov 29.10.04, 16:06
              zapomniałem dopisać - moja droga:)
              • lena_zienkiewicz Re: o żesz ty 29.10.04, 16:07
                • lena_zienkiewicz Re: za szybko 29.10.04, 16:08
                  za szybko sie wysłało.Ale se dzisiaj słodzimy :)
                  • kopov Re: za szybko 29.10.04, 16:12
                    a dziady pod cmentarzem czekaja:)
    • lena_zienkiewicz Re: fuj dziewuchy 29.10.04, 15:53
      okropne jesteście.Wiedziałam, że na tym forum to same czarownice!
      • niedzwiedzica_sousie Re: fuj dziewuchy 29.10.04, 15:55
        o! wypraszam sobie, ja jestem niedźwiedziem, wersja classic XX

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka