lena_zienkiewicz 29.10.04, 15:46 za co się przebieracie w halołin? :))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:47 nie muszę się przebierać, tylko się w miotłę uzbroję i już wiadomo...... Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:47 ja po prostu nie zrobię sobie makijażu :)))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kohol Re: Bardzo mnie ciekawi... IP: *.crowley.pl 29.10.04, 15:51 Uuuu... Hardkor ;D Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:49 a córce do szkoły zrobiłam piękny kapelusz czarownicy, poświęciłam na to sporo czasu, no poprostu cud! I ta mała czarownica ma teraz do mnie pretensje, bo nie wygrała konkursu bo na kapeluszu nie było pajęczyny!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:51 jak mogłaś bez pajęczyny! wstydź się! jesteś złą matką!!!!!!!!!!!!!! :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: Bardzo mnie ciekawi... 29.10.04, 15:55 ja się boję normalnie do domu dziś wracać. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:53 mało to masz w domu pajęczyn? :PPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:54 mało właśnie, a do ciebie po dużą pajęczynę nie chciało mi się już jechać Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:58 taaaa, nie chciało!!Myślałby kto.Nie kłam.Mogłaś zebrać tą wielką co ci w dużym pokoju wisi koło drzwi :) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 15:59 rok temu mi ją zakosiłaś, mówiłaś że do gara wrzucisz, wkładki do rosołu nie miałaś. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:03 coś ci siępomyliło moja droga.Do rosołu jako wkład to ja niedaję pajęczyn tylko zużytą podpaskę, o! Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:04 nie wchodzę w szczegóły do czego ją zużyłaś, ale jak zjadłaś to teraz już nie pamiętasz! Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:05 pajęczyna podobno dobrze chłonie :)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: ale jesteś monika 29.10.04, 16:08 może posłużyła lenie do odtłuszczenia rosołu? Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: kopov 29.10.04, 15:58 ja jestem anty halloween i walentynkom i wszystkiemu ze zgniłego zachodu:) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: kopov 29.10.04, 16:04 nie z zachodu, tylko z ameryki, mój drogi Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: za szybko 29.10.04, 16:08 za szybko sie wysłało.Ale se dzisiaj słodzimy :) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: fuj dziewuchy 29.10.04, 15:53 okropne jesteście.Wiedziałam, że na tym forum to same czarownice! Odpowiedz Link Zgłoś
niedzwiedzica_sousie Re: fuj dziewuchy 29.10.04, 15:55 o! wypraszam sobie, ja jestem niedźwiedziem, wersja classic XX Odpowiedz Link Zgłoś