23.09.21, 21:35
Mam 27 lat , właśnie dziś po 4 latach związku facet mnie zostawił . Nie wiem jak zapomnieć , nie wiem jak sobie poradzić z tym . Ciężko jest bo nie mam do kogo wyjść z kim pogadać . Czuje się taka opuszczona ,pustka w sercu
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Rozstanie 24.09.21, 10:19
      Czy to znaczy, że ten facet był jedynym Twoim znajomym? Nie masz z kim pogadać, bo się sama odsunęłaś od innych? A może to facet Cię ograniczał? Bo jeżeli tak, to lepiej, że go już nie ma.

Wyjdź do ludzi i nawiązuj znajomości, ale nie na zasadzie szukania następnego partnera, tylko koleżeństwa i przyjaźni. Zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami - chodzi o to, żeby zawsze mieć do kogo gębę otworzyć. Partnerzy czasem odchodzą, czasem umierają, więc trzeba się tak ustawić, żeby mieć przyjaciół gotowych wesprzeć w razie czego.

A jak się znów w kimś zadurzysz, to najpierw przyjrzyj mu się dobrze. Odrzucaj egoistów i manipulantów.
    • eriu Re: Rozstanie 24.09.21, 17:46
      Przykro mi, że cierpisz. Ale Horpyna ma rację. Jak to się stało, że jesteś w takim miejscu, że nie masz nawet o tym z kim porozmawiać? Warto żebyś się nad tym zastanowiła. Zajmij się sobą., sprawiaj sobie drobne przyjemności, spełniaj marzenia, nawiązuj znajomości i przyjaźnie. Koniecznie zastanów się dlaczego jesteś w miejscu, gdzie o takim zdarzeniu życiowym nie masz z kim porozmawiać i wyciągnij wnioski. Zastanów się jak było jak Wasz związek się zaczął, czy były jakieś sytuacje kiedy przyjaciele/ znajomi zaczęli znikać, co było tego powodem, bądź ze sobą w tym szczera do bólu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka