Dodaj do ulubionych

Co robić??

15.08.22, 14:58
Problem jest taki że pewna kobieta której nie chce przyczepiła się do mnie aż do czasu gdy przypadkowo zaszła w ciąże z innym rodzice kazali jej szybko wziąść z nim ślub przed porodem ale nie wyszło teraz rozwiodła się i znów się przyczepiła do mnie jest to siostra mojego najlepszego kolegi z którym jeżdzę weekendami na zabawy i inne różne uroczystości oczywiście ona razem z nim nie mogę nawet spojrzeć przy niej na inną kobietę bo od razu wie o tym i jest w stanie ją zwymyślać z zazdrości i stara się obrzydzić ją nie odstępuje mnie na krok żeby inna nie podeszła do mnie boję się jej o tym twardo odpowiedzieć bo nie wiem na co ją stać powiem delikatnie to uda głupią że nie wie o co chodzi.Czy to jest kobieta toksyczna, czy może jakaś obsesja?
Obserwuj wątek
    • obrotowy moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 15:38
      gfssfg napisał:
      stara się obrzydzić ją nie odstępuje mnie na krok żeby in
      > na nie podeszła do mnie boję się jej o tym twardo odpowiedzieć bo nie wiem na c
      > o ją stać powiem delikatnie to uda głupią że nie wie o co chodzi.Czy to jest ko
      > bieta toksyczna, czy może jakaś obsesja?

Moze Twoja obsesja ?
      przejmowanie sie baba, z ktora nic Ciw w zadnym zakresie nie wiaze (bo siostra kolegi - to nic nie znaczy)

moze najpierw ingnorowanie jej zachowan, a jak nie pomoze to opie*dol ?

kolega zrozumie.
      • gfssfg Re: moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 15:46
        Opier*doliłbym ale jak mi zacznie potem robić jakieś sceny przy znajomych gdzie bym nie pojechał to nie będę mógł się nigdzie pokazać
        • enith Re: moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 16:10
          Chyba żartujesz. Jakaś walnięta babka się do ciebie przyczepiła, a ty się martwisz, jak cię będą postrzegać znajomi, gdy każesz się jej odczepić. Co z tobą, jajec nie masz? Spuść laskę po brzytwie ripostą wujka Staszka, nie będzie ci dyktować, z kim ci wolno rozmawiać, a z kim nie. Nie szkoda ci fajnych znajomości, które teraz ci umykają, bo siostra kolegi coś sobie wyobraża?
          • harcownik Re: moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 17:38
            enith napisała m.in. Spuść laskę po brzytwie ripostą wujka Staszka, LOL nie znam! Jaka to?
            Do autora wątku - Miałeś operację usunięcia jąder, o której nic nie piszesz?
            • gfssfg Re: moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 18:38
              Dobra tak zrobię tylko mam jedną wątpliwość żeby do ch*ja sobie nic nie zrobiła bo nie znacie do całej historii ma naprawdę mocną fazę ostatnio na zabawie byłem 4 godziny i siedziałem przez nią w samochodzie to przez cały ten czas dosłownie co 3 minuty (naprawdę co jakieś 3 minuty!!) pytała czy nie pójdę z nią zatańczyć na sale i 2 gości przyszło po nią specjalnie żeby zaprosić do tańca kupili jej bilet a ona nie tylko do mnie odpowiadałem jej specjalnie z jak największym obrzydzeniem nie a ona nic sobie z tego nie robiła pochwaliłem 2 kobiety to za każdym razem gdy przechodziły zwymyślała je i obrzydzała dla mnie na koniec chciała żebym poszedł z nią niby siku ale nie tu tylko gdzieś dalej w krzaki gdzie ludzi nie ma w końcu spierdoliłem z innym kolegą do domu
              • enith Re: moze tio Twoja obsesja ? 15.08.22, 19:50
                Fazy tej pani i co sobie potencjalnie zrobi, nie są twoim problemem. Laska trzyma twoje klejnoty w garści aż miło, nawet na imprezy nie możesz chodzić i w spokoju się pobawić przez jej odpały.
                Przestań z nią rozmawiać, przestań ją zauważać, zacznij żyć, jakby tej pani w ogóle nie było, a nie cackasz się, jak ze zgniłym jajem.
                • gfssfg Re: moze tio Twoja obsesja ? 16.08.22, 00:42
                  Najgorsze dla mnie jest w tym wszystkim to że po tym zaczną się jakieś docinki w towarzystwie, intrygi i opowiadanie innym np. Ja na niego lecę dobre? To ku*rwy kawał nie znacie jej. A zresztą ch*j nie będę z kimś bo jej się tak podoba bo skończy się to samobójstwem mam gdzieś kolegę jak tego nie zrozumie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka