Dodaj do ulubionych

Żygac sie chce na widok tych młodych w miniówach

26.11.04, 12:29
I w kabaretkach, jade dziś sobie autobusem , zimno na dworze jak nie wiem co
a tu młode siksy w miniowkach do tego dwie miały kabaretki na nogach, wiecie
te rajstopy.
Jak matka może córce pozwolić na robienie z siebie k.... na ulicy? Jak można
tak wychowac córke przeciez to wstyd dla całej rodziny. Do tego dekoldy takie
aby wszystko było jaknajbardziej widoczne.
Jak by się dało to by pewnie ci... na wierzchy chętnie nosiły.
Wstydzcie sie młodociane dziewczeta bo takie coś nie przystoji kobiecie, nikt
takich żon nie bedzie chciał.
Obserwuj wątek
    • Gość: mm Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:33
      obierzyna to ty...kiedys sie nie logowałaś..czys sie mylę?
      znowu zaczynasz wojnę;-)
      • Gość: obierzyna Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:38
        Ja tylko loguje sie aby mnie nie podrabiano.
    • maretina Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów 26.11.04, 12:33
      nosze czasem kabaretki, ale to na specjalne okazje....
      mi na widok takich panien jest po pierwsze zimno, po drugie mcieze sie, ze mamy
      spory wybor ciuchow w sklepach i nie musze tak jak one gola dupa swiecic, a po
      trzecie: fakt.... rodzice daja dupy.... swoboda ubierania sie ich dzieci musi
      byc, ale bez przegiec.
      w klasie corki mojej kolezanki ( 5 kl podstawowki) sa panny majace juz na
      glowie balejaz i wytuszoane rzesy:/
      • Gość: obierzyna Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:40
        No włąsnie ja uważam tak samo, one chyba szukają macnych wrażeń czyli jakiegoś
        gwałtu.
        W piątej kalsie balejaz? co za durni rodzice, przecież to sie opieka społeczna
        powinna tym zająć. To kuszenie chyba aby jakis zboczeńiec zrobił krzywde tym
        dzieciakom.
    • edzia-fredzia Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów 26.11.04, 12:38
      No wlasnie, ja podziwiam, ze im nie zimno - mi na starosc sie cialo wyziebilo
      chiba, bo w czapce chodze i gaciach :PPP...
    • Gość: ona Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.238.81.152.adsl.inetia.pl 26.11.04, 12:42
      no co ty kabretki sa teraz modne
      • Gość: obierzyna Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:44
        Kabaretki to nosza panie tancerki w Paryżu a nie kobiety na ulicy! Dziwki tez
        gustują w tym odzieniu a głupie mamuśki uczą swoje córki od małego i potem nie
        dziwne że dziecko konczy jako prostytutka lub modelka porno.
        • maretina prosze mario2 jak kultura 26.11.04, 12:50
          a dwa dni temu zbesztales mnie ze wypowiedzialam sie w watku, ktory sie Tobie
          nie podobal:/a teraz sam pokazujesz, ze do meskiego szowinisty ( chodzi o ten
          nick) wcale Ci nie tak daleko.... Twoj dzisiejszy watek o metrowej kobiecie tez
          jest ponizej pasa....
          moze obierzyna mowi dosadnie, ale to nie zmienia faktu, ze sie po prostu jej
          czepiasz, bo w calej dyskusji najbardziej przykleiles sie do literk "rz"
          czy "ż".
          mnie to ali, nie kzdy musi byc mistrzem ortografii zeby byc inteligentny,
          madry...
          a tylko mali ludzie czepiaja sie szczegolow zapominajac o tym co naprawde wazne.
    • mario2 Durna Pindo 26.11.04, 12:43
      Rzygac pisze sie przez "rz" !
      • Gość: obierzyna Zjeżdzaj męska cioto bo z tym sie kojarzysz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:45
        • mario2 kaleko umyslowa 26.11.04, 12:46
          w doope mnie pocaluj, tylko se zeby wymyj! O!
          • Gość: obierzyna Re: kaleko umyslowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:48
            Posiwiały prostak.
            • mario2 Re: kaleko umyslowa 26.11.04, 12:52
              podstarzala impertynentka!
              • Gość: obierzyna Re: kaleko umyslowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:54
                Impotent.
                • mario2 Re: kaleko umyslowa 26.11.04, 12:55
                  przy tobie na pewno!
    • Gość: mika po 1. jeżeli już to RZygać, IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 12:44
      a po 2. to skąd to święte oburzenie? młode siksy w mini, kabaretach, ale gały
      wlepiać to się wlepiało, no chyba że gapienie wynikało z troski o zdrowie owych
      panien, że niby zimno i może by je tak okryć należało. i po co zaraz nazywać
      młodzież ku..mi? zapomniał wół jak cielęciem był? nie robiło się głupstw będąc
      młodym? wątpię. młodość ma swoje prawa i zdaje się, że ci trochę starsi
      zapominają o tym. stąd posty takie jak ten, pełne oburzenia i niechęci do
      innych.
      • mario2 jak ktos przechodzi klimakterium 26.11.04, 12:47
        to takie doornoty wypisuje!
      • Gość: obierzyna Ja popełniałam błedy i wiem jakim należy być IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:47
        Te dziewczyny sa młode i nie widzą że postepują zle ja już to mam za soba i
        wiem lepiej co jest dobre a co nie.
        Matki tych dziewcząt też powinny to wiedziec i zabronic córka takiego
        wygłupiania sie.
        • Gość: mika Re: Ja popełniałam błedy i wiem jakim należy być IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 12:48
          co jest złego w noszeniu kabaretek? z klasztoru piszesz czy jak?
          • Gość: obierzyna kabaretki to od zawsze dziwkarskie rajstopy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:50
            Od wieków nosiły to dziwki i teraz też raczej tylko dziwki to nosza.
            • Gość: mika Re: kabaretki to od zawsze dziwkarskie rajstopy IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 12:52
              w takim razie te sklepy gdzie sprzedają kabaretki to przybytki zła i należy je
              spalić by gorszenia nie przysparzały, czy tak?
              • Gość: obierzyna Re: kabaretki to od zawsze dziwkarskie rajstopy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:54
                Sklepy sprzedawac sobie moga bo przecież prostytutki tez musza się mieć gdzie
                ubrać.
                • Gość: mika obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 12:58
                  • Gość: obierzyna Re: obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:59
                    Takiego pedała jak mario2 trzeba odrazu uspokoic.
                    • Gość: mika Re: obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 13:06
                      nie zrozumiałaś mnie, pisząc że jesteś zabawna nie chciałam pisać dosadniej -
                      żeś śmieszna z tym swoim oburzeniem i moralnością dulskiej. sorki.
                      • Gość: obierzyna Re: obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:07
                        Moralnośc jest wyznacznikiem kobiety, dziwki nie maja moralności.
                        • Gość: mika Re: obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 13:12
                          aleś uparta! :)
                          • Gość: obierzyna Re: obierzyno - jesteś zabawna. /bt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:18
                            Ja tylko pisze prawde.
    • Gość: ona Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.238.81.152.adsl.inetia.pl 26.11.04, 12:48
      a patrz tu gala.onet.pl/0,340461,4,moda.html
      • Gość: obierzyna Ona sie tylko rozbierała w filmach btnx./ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:51
    • Gość: Bajka Przy dzisiejszej modzie... IP: *.pl / 193.24.200.* 26.11.04, 12:50
      bardzo dobrze być lekarzem
      - ginekologiem (strngi + sztuczne hormony + opiete ciuchy nielaze z oalstiku
      - ortopedą (szpiliki dadzą fekty niczym po wiązaniu stóp, by nie rosły)
      • Gość: obierzyna Re: Przy dzisiejszej modzie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:52
        Te sisky bedą bezpłodne.
    • kobieta_idealna Re: przestań wreszcie 26.11.04, 12:50
      podrabiać, boski!
      • Gość: obierzyna Re: przestań wreszcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:53
        Nie kobieto idealna boski to nie ja.
      • kobieta_na_pasach w sprawie podróbki Obierzyny 26.11.04, 13:02
        to ja, zalogowana Obierzyna.
        na pewno większość z was ma to głęboko w tyłku, ale nielicznych pragne
        poinformowac, ze ktos, a konkretnie debil boski.zawodowiec, zrobil sobie
        dzisiaj ze mnie zabawe. mało tego, zalogowal sie rowniez jako Obierzyna. mial
        taką możliwość, bo nigdy nie logowalam sie jako Obierzyna. Od dzisiaj nie ma
        już Obierzyny. wszystkie posty sygnowane tym nickiem od dnia dzisiejszego nie
        są pisane moją ręką. nie mialam dzisiaj w ogole ochoty pisac, ale zostałam
        zmuszona. wspolczuje tym, ktorzy tak łatwo uwierzyli, ze to ja, mimo licznych
        błędow stylistycznych i ortograficznych, ktore mnie sie nie zdarzają.
        • Gość: obierzyna kochana nie podawaj sie za mnie jak cie prosze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:05
          wyloguj sie i coś napisz.
        • kobieta_idealna Re: bardzo ię cieszę :) 26.11.04, 13:07
          że się wyjaśniło, naprawdę.Zajrzyj proszę do skrzynki :)
        • pierozek_monika Re: w sprawie podróbki Obierzyny 26.11.04, 13:09
          ufff wiedziałam
    • Gość: kalina81 Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.top.net.pl 26.11.04, 12:51
      rzygać
      dekolty
      przystoi
      nie ma za co
      --------------
      kącik porad dla analfabetów wtórnych, dyslektyków oraz innych inwalidów
      umysłowych
      • Gość: obierzyna Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:53
        Sie znalazła pani profesor, błedy nie swiadcza o człowieku tak zle jak
        kabaretki.
    • blanchet Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów 26.11.04, 12:54
      a ja tam pod tweedową spudnicą mam cienkie pończochy na pasie i tylko ten
      gorset pod marynarką (również tweedową)- a co mi tam-zimno czy nie zimno- ja
      się muszę podładowac na wieczór i atmosferę wytworzyć :)))

      • Gość: obierzyna i ty tez roisz z siebie taką ladacznice? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:56
        A jak ktos obcy to zobaczy to co posmyśli?
        • blanchet Re: i ty tez roisz z siebie taką ladacznice? 26.11.04, 12:57
          że mój facet to szczęściarz?
          • Gość: obierzyna Re: i ty tez roisz z siebie taką ladacznice? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 12:58
            Wstydz sie, gdybym była twoją matka to bym cie porzadnie opierniczyła.
      • blanchet spódnicą oczywiście /nt. 26.11.04, 12:56
      • Gość: mika blanchet - zmień na kabaretki! :) /bt IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 12:57
        • blanchet Re: blanchet - zmień na kabaretki! :) /bt 26.11.04, 12:59
          jakoś nie mam do nich przekonania-chyba za tanio wyglądają a ja nie chcę
          wyglądać jak tania ladacznica, chyba to rozumiesz?
          • Gość: obierzyna a co robisz z siebie nosząc te pasy - ladacznice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:02
            i to jeszcze chyba gorszą bo taka co szuka.
            • blanchet Re: a co robisz z siebie nosząc te pasy - ladaczn 26.11.04, 13:11
              masz rację, sama nie wiem jak to powiem księdzu na spowiedzi.
              • Gość: obierzyna Ks. Jankowskiego przez takie jak wy oczerniano IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:13
                przez media przepełnione takimi ladacznicami.
                • blanchet Re: Ks. Jankowskiego przez takie jak wy oczernian 26.11.04, 13:16
                  chyba nie rozumiem bo nie widzę tu związku! to że jankowski na takie jak ja się
                  napatrzył i nasłuchał i potem powodowany emocjami ............tak?
                  • Gość: obierzyna Re: Ks. Jankowskiego przez takie jak wy oczernian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:18
                    Tak włąsnie ale i media ktore promuja ten dziwkarski tryb zycia sa winne temu i
                    włąsnie te owłądniete media szkalowały ksiedza prałata.
          • Gość: mika Re: blanchet - zmień na kabaretki! :) /bt IP: *.ump.pl / *.ump.pl 26.11.04, 13:03
            ale za to jaką ciekawość byś wywołała.
      • niedzwiedzica_sousie Re: Żygac sie chce na widok tych młodych w miniów 26.11.04, 13:26
        jak mi jest zimno, to to mi tak psuje humor, że o żadnych figlach mowy być nie
        może. poza tym zmarzniętemu czlowiekowi robi się czerwony nos i sine usta. to
        już nie jest sexi :)
    • Gość: ona obierzynko IP: *.238.81.152.adsl.inetia.pl 26.11.04, 13:01
      a nie zazdrosna ty jestes kochana
      • Gość: obierzyna Re: obierzynko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.04, 13:03
        o co ? o robienie z siebie kur...? Ja tam nie chce być zgwałcona i przemarznieta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka