Dodaj do ulubionych

teoria spisku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 23:12
czasami mam wrazenie, ze swiatem jednak ktos kieruje (nie mam na mysli sił
nadprzyrodzonych etc)i wszyscy maja na celu dowalenie mi.. wiem, ze to chore,
ale jak sie pieprzy to wszystko na raz :/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka