Gość: takaja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.12.04, 23:12
czasami mam wrazenie, ze swiatem jednak ktos kieruje (nie mam na mysli sił
nadprzyrodzonych etc)i wszyscy maja na celu dowalenie mi.. wiem, ze to chore,
ale jak sie pieprzy to wszystko na raz :/