Dodaj do ulubionych

Świat bielizny

03.09.05, 15:03
www.swiatbielizny.pl/
Obserwuj wątek
                  • nowy_login73 Re: Świat bielizny 22.09.05, 18:15
                    hmm, raczej nie tak jak damska.
                    ponoć ma być wygodna przede wszystkim.
                    ale swoją droga co ciekawego może być w slipkach, bokserkach lub kalesonach?
                    nie biorę pod uwagę sytuacji ekstremalnej i panów lubiących się pzrebierać w
                    koronki.
                    ale sloggi oświeć mnie, proszę jaka to jest ciekawa bielizna meska?
                    a tak przy okazji, twój nick kojarzy mi się z bielizną (wybacz, nie chciałam
                    cie urazic), może jest taka marka bielizny....nie wiem, takie pierwsze
                    skojarzenie. nie gniewaj się. wink
                    • sloggi Re: Świat bielizny 22.09.05, 20:06
                      nowy_login73 napisała:

> ale swoją droga co ciekawego może być w slipkach, bokserkach lub kalesonach?

A co w damskiej? (to samo)

> ale sloggi oświeć mnie, proszę jaka to jest ciekawa bielizna meska?

np. sloggi smile
                      Ale też Hendersson.

> a tak przy okazji, twój nick kojarzy mi się z bielizną (wybacz, nie chciałam
                      > cie urazic), może jest taka marka bielizny....nie wiem, takie pierwsze
                      > skojarzenie. nie gniewaj się. wink

Mój nick wziął się od slipek marki Sloggi - to były pierwsze slipy z rozporkiem
                      poziomym - jedyne w swoim rodzaju. Dziś wiele podróbek też ma takie rozporki -
                      ale to nie to samo.
                      Czemu miałbym się gniewać?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka