Gość: e
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.12.04, 13:37
Sorry, zainspirował mnie wątek o facetach Pannach.
Tak się składa, że lgną do mnie prawie wyłącznie mężczyźni spod znaku Raka
(jestem Strzelcem). Nie bardzo wierzę w astrologię, ale ta prawidłowość
zastanowiła mnie, tym bardziej, że dostrzegłam pewne intrygujące cechy
wspólne wszystkich moich znajomych Raczków. Co Wy na to?