Dodaj do ulubionych

Poznam Pana na stale ;)

17.06.02, 03:19
Obecny sie nie sprawdzil a nowego nie mam czasu inaczej szukac.

Wymagan nie mam duzo, no nie duzo wiecej niz inne panie ;)

Pan musi byc szczuplym ciemnookim brunetem bez zobowiazan, lubiacym dzieci (mam
jedno wlasne) ale nie chcacym miec wlasnych. Wiek 25-35 lat. Najchetniej Lew
lub Skorpion - absolutnie nie Waga.

Koniecznie znajacym jezyk angielski i z jakims uniwersalnym zawodem. Rowniez z
normalna rodzina (tzn rodzice, bracia, siostry itd) ktora nie mialaby problemu
ze mna i takim nawiazaniem znajomosci.

Nie musi miec mieszkania, pieniedzy itd. Mieszkanie mam, pieniadze razem
zarobimy.

Glupich postow nie potrzebuje - szukam kogos z kim sie dogadam :)

Pozdrawiam wszystkich szukajacych
Obserwuj wątek
    • tuli_pan Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 07:54
      poszukiwaczka napisał(a):

      > Obecny sie nie sprawdzil a nowego nie mam czasu inaczej szukac.

      >
      > Wymagan nie mam duzo, no nie duzo wiecej niz inne panie ;)

      spytaj jego o wymagania
      >
      > Pan musi byc szczuplym ciemnookim brunetem bez zobowiazan, lubiacym dzieci (mam
      >
      > jedno wlasne) ale nie chcacym miec wlasnych.
      egoistka
      Wiek 25-35 lat. Najchetniej Lew
      > lub Skorpion - absolutnie nie Waga.

      ???????????
      > Koniecznie znajacym jezyk angielski
      a francuski?
      i z jakims uniwersalnym zawodem.
      uniwersalnym? sa teraz takie zawody?
      Rowniez z
      > normalna rodzina (tzn rodzice, bracia, siostry itd) ktora nie mialaby problemu
      > ze mna i takim nawiazaniem znajomosci.

      :) wydaje mi sie, ze ty mialas juz takie problemy
      > Nie musi miec mieszkania, pieniedzy itd. Mieszkanie mam, pieniadze razem
      > zarobimy.
      > masz mieszkanie? wlasnie szukam czegos, chcialbym wynajac
      > Glupich postow nie potrzebuje - szukam kogos z kim sie dogadam :)


      > Pozdrawiam wszystkich szukajacych

      glupich postow nie potrzebujesz? przeciez twoj jest jak najbardziej durny

      a w ogole to jest forum "towarzyskie", papa
    • Gość: d Re: Poznam Pana na stale ;) IP: 134.65.105.* 17.06.02, 10:11
      tu (Forum Kobieta) mozesz opisac dlaczego sie nie sprawdzil i jakie mialas oczekiwania ...
      szukaj na stale w towarzyskich albo daj ogloszenie do gazety w dziale matrimonio ...
      Dziwne ze m,usi znac angielski ... bez tego sie nie dogadasz?
      ja szukam partnerki na stale, co mowi po wlosku albo po rosyjsku a w ostatecznosci po polsku
      • bella_ragazza Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 17:53
        czesc, ja mówie po polsku, włosku i angielsku,
        co Ty na to ;-)
        • Gość: d do Bella Ragazza IP: 134.65.105.* 17.06.02, 18:48
          w takim razie spelnie Twoje marzenia
          quanto vuoi ...
          TVB
          d
          • bella_ragazza Re: do Bella Ragazza 17.06.02, 18:58
            allora, prima mi piacerrebbe andare a spasso...
            • Gość: d Re: do Bella Ragazza IP: 134.65.105.* 17.06.02, 19:20
              Bella we'll walk next week. Is this OK for you?
              ... or you're fast and probably prefer tonight? ... things can happen
              Am I right?
              where are you?
              warm regards
              d
              • bella_ragazza Re: do Bella Ragazza 17.06.02, 19:34

                tonight non posso, ma prossima settimana why not?
                I am di Varsavia, tu?

                ;-)))
                baci

                • Gość: d Re: do Bella Ragazza IP: 134.65.105.* 17.06.02, 20:01
                  czy na imie masz Ania?
                  ... bella bionda? mi piace tutte le stelle
                  perhaps ...

                  I'm in Italy for the next couple years. Warsaw ... its far, but what about July? I'll be there for a
                  week.
                  We can have a walk there ... please
                  d
    • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 16:13
      No tak - jak zwykle dowcipnisie sie znalezli :)

      Pozdrawiam i tak :)
      • Gość: Jarek Re: Poznam Pana na stale ;) IP: *.chemo.tuniv.szczecin.pl 17.06.02, 16:22
        zareklamuj sie troche
        no i gdzie mieszkasz?
        masz racje ze tu szukasz, tu wiecej rozsadnych ludzi niz na towarzyskim

        pozdrawiam
        • Gość: frisky2 Re: Poznam Pana na stale ;) IP: 62.233.139.* 17.06.02, 16:26
          Ja spelniam warunki. pytanie, czy ty spelniasz moje.
          • Gość: d Re: Poznam Pana na stale ;) IP: 134.65.105.* 17.06.02, 17:46
            warunki ? .... nie wiem czy spelniam?
            ... spelniam tylko marzenia.
    • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 19:44
      Nie mam marzen - mam plany :)

      Jarek ma racje - na towarzyskim moze nie jest odpowiednie miejsce,ale tez
      probowalam. No ale na "kobieta".. coz... widze tu mezczyzn ktorzy INTERESUJA
      sie babskim watkami wiec dlatego mysle ze tu ciekawiej. Jest szansa...


      Bella - niestety wloski to nie moja mocna strona.. no i Ty to chyba nie
      mezczyzna? hehehehe Szkoda, bo wloski/hiszpanski o wiele lepiej brzmia w wielu
      sytuacjach niz polski/angielski.. No coz ;)



      Pozdrawiam z UK (stad angielski konieczny)
      • bella_ragazza Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 19:55
        niestety jestem kobietą i właśnie zaczęłam mały włosko-angielski flirt z d.

        ;-)
        • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 17.06.02, 20:02
          Bella - no widze, widze ;)

          Powodzenia
          • Gość: Aska Bella Ragazza IP: 195.145.215.* 17.06.02, 22:11
            A ciaze, o ktorej pisala, juz usunela, ze w nowy romans sie pcha?
            • bella_ragazza Re: Bella Ragazza 17.06.02, 23:38
              Dla twojej informacji. Usunełam juz piec ciaz a kolejna w drodze.
        • Gość: do Belli martedi IP: 134.65.105.* 18.06.02, 09:53
          Ciao Bella,
          come stai oggi? in tutta Italia oggi e molto caldo.
          o sole mio ....
          TVB
          d
          • bella_ragazza Re: martedi 18.06.02, 11:08
            Ciao d, oggi sto cosi cosi. Speriamo domani staro’ meglio. Tu?
            Purtroppo non sono una bionda (mi dispiace),
            di dove sei?
            • Gość: d Re: martedi do Raga IP: 134.65.105.* 18.06.02, 11:22
              ciao Raga
              calkiem blisko ;-) na przedgorzu Alp.
              tu, che lavoro fa?
              baci
              d
              • bella_ragazza Re: martedi do Raga 18.06.02, 21:06
                ciao, cosa fai in Italia? Non so imaginare come felicissimo devi essere vivendo
                qua.
                bacione ;-)
    • Gość: a psik Re: Poznam Pana na stale ;) IP: *.zrpa.com / 192.168.1.* 17.06.02, 22:49
      horoskopowa rasistka :-((
      z wyrazami szacunku
      zodiakalna waga
      • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 18.06.02, 00:26
        oh te Wagi.. takie kochane a pol zycia mi zmarnowaly.. najpierw matka,
        pozniej "on"

        snif snif

        pozdrowionka :)
        • Gość: <<>> Re: Poznam Pana na stale ;) IP: *.sympatico.ca 18.06.02, 00:28
          poszukiwaczka napisał(a):

          > oh te Wagi.. takie kochane a pol zycia mi zmarnowaly.. najpierw matka,
          > pozniej "on"
          >
          > snif snif
          >
          > pozdrowionka :)

          Czy ty przypadkiem nie emigrantka? A palenie rzucilas?
    • lalka74 Re: Poznam Pana na stale ;) 18.06.02, 10:01
      nie tak łatwo jest poznać pana na stałe. Ale życzę owocnych poszukiwań.
      • matrek Re: Poznam Pana na stale ;) 18.06.02, 10:59
        lalka74 napisał(a):

        > nie tak łatwo jest poznać pana na stałe. Ale życzę owocnych poszukiwań.

        Na dodatek, skorpiony są bardzo wybredne :))
        • lalka74 Re: Poznam Pana na stale ;) 18.06.02, 11:09
          ale za to Wagi bardzo ładne ;)
          • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 18.06.02, 19:14
            Lwy tez sa wybredne.. dlatego szukaja innych Lwow lub Skorpionow ;)

            Pozdrowionka
            • Gość: d Re: Poznam Pana na stale ;) IP: 134.65.105.* 19.06.02, 16:50
              gdzie sie podziala Bella Ragazza?
              d
              • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 22.06.02, 03:58
                zacznij nowy watek:

                "Gdzie sie..."

                Powodzenia hehehe
    • Gość: musia... Re: Poznam Pana na stale ;) IP: 213.216.82.* 22.06.02, 13:56
      Facet na stałe to na pewno musi być Rak.Rodzinny,domowy.Nawet jak daje w dupę
      to i tak dla dobra rodziny.
      Szukaj w Bankach.Zobacz jacy są fajni w tych garniturkach i białych
      koszulach.Poza tym w ten upał szukaj banków klimatyzowanych.Połączysz przyjemne
      z pozytecznym.
      • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 22.06.02, 17:16
        Musia - Raka nie chce a bankow/bankierow tez nie lubie :)
        Pozdrowionka
        • Gość: Szybki Re: Poznam Pana na stale ;) IP: *.proxy.aol.com 22.06.02, 21:17
          Powodzenia w poszukiwaniu,mam nadzieje ze Znajdziesz. Pozd. z Kaliforni.
          • poszukiwaczka Re: Poznam Pana na stale ;) 22.06.02, 22:12
            szybki? "quickly" sie przechrzcil? heheheh

            pozdrowionka z UK
            • Gość: Szybki Re: Poznam Pana na stale ;) IP: *.proxy.aol.com 24.06.02, 06:56
              Szybkim to zawsze bylem i w dalszym ciagu jestem, lecz ja zone
              znalazlem.Powodzenia dla Ciebie. Pozd. z Kaliforni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka