Dodaj do ulubionych

Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają?

IP: *.nsawr.pl / 192.9.200.* 03.07.02, 13:28
Mam wrażenie że jest tutaj kółko wzajemnej adoracji, ciągle narzekania jacy to
jesteśmy źli, że nie staramy się w związkach, że mało romantyczni itp itd,.Czy
są jakieś kobiety zadowolone tutaj ze swych partnerów?
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: M. Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? IP: *.imp.gda.pl 03.07.02, 13:30
      ja, no powiedzmy, ze jestem, ale cóz nikt nie jest ideałam, i nie zamieniłabym
      go na żadnego innego. Zdecydowanie!!!
    • tuli_pan Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:30
      zaraz ci odpisza ze kochaja swoich partnerow, ale w innych watkach psiocza na
      nich jak tylko moga
      • Gość: wilkor Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? IP: *.nsawr.pl / 192.9.200.* 03.07.02, 13:34
        też tak myśle, będą mówić o tym że są fajni, a w innym miejscu jak im źle , bo
        Marian nie dał wczoraj kwiatków a przecie wczoraj była rocznica, ile to? aha 7
        lat 5 miesiecy 23 godziny i 34 minuty
        • sagan2 Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:36
          ejze, ja nie narzekam. i napisze, ze jestem bardzo
          zadowolona. nigdzie nie napisalam, ze mi cos w nim
          przeszkadza. nie twierdze, ze nic nie przeszkadza, ale
          uwazam, ze forum to nie miejsce na takie zale, jak
          rowniez na chwalenie sie swoim zwiazkiem nieustannie.
          jak inni chca - prosze bardzo. ja jestem troche
          prywatna w prywatnych sprawach :)

        • agniecha27 Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 16:13
          Gość portalu: wilkor napisał(a):

          > też tak myśle, będą mówić o tym że są fajni, a w innym miejscu jak im źle , bo
          > Marian nie dał wczoraj kwiatków a przecie wczoraj była rocznica, ile to? aha 7
          > lat 5 miesiecy 23 godziny i 34 minuty

          Kto, gdzie i kiedy psioczy, narzeka etc.?
      • balkan Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:34
        Ja nigdy nie psioczyłam i jestem w pełni zadowolona z mojego partnera :))
        • tuli_pan Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:38
          balkan napisał(a):

          > Ja nigdy nie psioczyłam i jestem w pełni zadowolona z mojego partnera :))

          jestes pewna? poswiece 1 dzien na szukanie cy(c)tatow i bedzie jak z wierna
          • balkan Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:44
            Ja się za bardzo nie udzielam, więc zbyt dużo czasu nie będziesz musiał
            poświęcać, a jestem pewna, bo nie mam powodów do narzekania, z partnera
            oczywiście, bo parę innych by się znalazło :))
    • lastka Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.07.02, 13:32
      • Gość: Liver Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 157.25.84.* 03.07.02, 13:39
        Nie co ?
        • lastka Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.07.02, 13:40
          Gość portalu: Liver napisał(a):

          > Nie co ?


          nienawidzę go!!!
          • Gość: frisky2 Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.233.139.* 03.07.02, 13:41
            lastka napisał(a):

            > Gość portalu: Liver napisał(a):
            >
            > > Nie co ?
            >
            >
            > nienawidzę go!!!

            Od nienawisci do milosci droga niedaleka.

            • lastka Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.07.02, 14:04
              Gość portalu: frisky2 napisał(a):

              > lastka napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: Liver napisał(a):
              > >
              > > > Nie co ?
              > >
              > >
              > > nienawidzę go!!!
              >
              > Od nienawisci do milosci droga niedaleka.
              >
              chyba tylko u Ciebie frisky

              • Gość: frisky2 Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 62.233.139.* 03.07.02, 14:06
                lastka napisał(a):

                > Gość portalu: frisky2 napisał(a):
                >
                > > lastka napisał(a):
                > >
                > > > Gość portalu: Liver napisał(a):
                > > >
                > > > > Nie co ?
                > > >
                > > >
                > > > nienawidzę go!!!
                > >
                > > Od nienawisci do milosci droga niedaleka.
                > >
                > chyba tylko u Ciebie frisky
                >
                U mnie nie, bo u mnie nie ma nienawisci

                • lastka Re: NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.07.02, 14:16
                  Gość portalu: frisky2 napisał(a):

                  > lastka napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: frisky2 napisał(a):
                  > >
                  > > > lastka napisał(a):
                  > > >
                  > > > > Gość portalu: Liver napisał(a):
                  > > > >
                  > > > > > Nie co ?
                  > > > >
                  > > > >
                  > > > > nienawidzę go!!!
                  > > >
                  > > > Od nienawisci do milosci droga niedaleka.
                  > > >
                  > > chyba tylko u Ciebie frisky
                  > >
                  > U mnie nie, bo u mnie nie ma nienawisci
                  >
                  To się ciesz.

      • sagan2 Re:Lastka?... 03.07.02, 14:18
        ... to tak na powaznie zle, czy jakis chwilowy kryzys?
        wiem, ze to moze glupio zabrzmi, ale bede mysles o
        Tobie cieplo. moze sie jakos ulozy.

        3maj sie
        • lastka Re:Lastka?... 03.07.02, 14:20
          sagan2 napisał(a):

          > ... to tak na powaznie zle, czy jakis chwilowy kryzys?
          > wiem, ze to moze glupio zabrzmi, ale bede mysles o
          > Tobie cieplo. moze sie jakos ulozy.
          >
          > 3maj sie

          Dzięki

    • wacek32 Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:38
      Gość portalu: Wilkor napisał(a):

      > Mam wrażenie że jest tutaj kółko wzajemnej adoracji, ciągle narzekania jacy to
      > jesteśmy źli, że nie staramy się w związkach, że mało romantyczni itp itd,.Czy
      > są jakieś kobiety zadowolone tutaj ze swych partnerów?
      > Pozdrawiam.

      Baby chyba już takie są, że muszą sobie ponarzekać.
      • goonya Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 13:57
        To fizjologiczne narzekanie , tak sobie ponarzekamy i napiecie spada .A tak
        naprawde to wcale tak nie myslimy .
        Gdzie tu logika?
        Ha , no i zrozum kobiete....:)
      • flora1 Eee tam, faceci robią to samo..... 03.07.02, 14:06
        wacek32 napisał(a):

        > Gość portalu: Wilkor napisał(a):
        >
        > > Mam wrażenie że jest tutaj kółko wzajemnej adoracji, ciągle narzekania jac
        > y to
        > > jesteśmy źli, że nie staramy się w związkach, że mało romantyczni itp itd,
        > .Czy
        > > są jakieś kobiety zadowolone tutaj ze swych partnerów?
        > > Pozdrawiam.
        >
        > Baby chyba już takie są, że muszą sobie ponarzekać.



        Ha, ha, ha tak jakby faceci nie narzekali na sowje kobiety!!!!!
        • tuli_pan Re: Eee tam, faceci robią to samo..... 03.07.02, 14:21
          my na was nie narzekamy, my sie z was smiejemy :)
          • flora1 Re: Eee tam, faceci robią to samo..... 03.07.02, 14:41
            tuli_pan napisał(a):

            > my na was nie narzekamy, my sie z was smiejemy :)

            Taaaaak, my mamy zabawniejsze tematy do obśmiewania :-)))

            • Gość: wilkor Re: Eee tam, faceci robią to samo..... IP: *.nsawr.pl / 192.9.200.* 03.07.02, 14:44
              No tak temat kobiet nie do śmiechu, tylko to znaczy że nie dość poważne
              jesteście do obśmiewania a więc lekko was traktować?:)
              • flora1 Re: Eee tam, faceci robią to samo..... 03.07.02, 14:54
                Gość portalu: wilkor napisał(a):

                > No tak temat kobiet nie do śmiechu, tylko to znaczy że nie dość poważne
                > jesteście do obśmiewania a więc lekko was traktować?:)

                Uff, co za pokrętna logika! ;-)))

                • Gość: wilkor Re: Eee tam, faceci robią to samo..... IP: *.nsawr.pl / 192.9.200.* 03.07.02, 14:57
                  eee , logoco? a o co pani chodzi? nierozumiemy? zabolało?
                  • flora1 Re: Eee tam, faceci robią to samo..... 03.07.02, 15:02
                    Gość portalu: wilkor napisał(a):

                    > eee , logoco? a o co pani chodzi? nierozumiemy? zabolało?

                    Zabolało? ubawiło hi, hi, hi......

    • lalka74 Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? 03.07.02, 15:42
      nasi mężczyźni też na nas ciągle narzekają i nie raz nie dwa słyszałam, że ten
      szczęśliwy, który nie ma żony.
    • Gość: ada Re: Czemu kobiety tak ciągle na nas nararzekają? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.02, 02:17
      asd
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka