Gość: Wilkor
IP: *.nsawr.pl / 192.9.200.*
03.07.02, 13:28
Mam wrażenie że jest tutaj kółko wzajemnej adoracji, ciągle narzekania jacy to
jesteśmy źli, że nie staramy się w związkach, że mało romantyczni itp itd,.Czy
są jakieś kobiety zadowolone tutaj ze swych partnerów?
Pozdrawiam.