marusiakos
09.10.02, 10:46
Pajdeczko, tesknię za Tobą. Jeśli dobrze Cię wyczułam, że melinek to Ty, to
odpisz mi wreszcie na ten ostatni email. No i napisz mi też koniecznie swój
nowy nick, bo nie wiem gdzie Cie w przyszłym miesiacu szukać.
(Ty wiesz kto ja jestem)
Pa!