Dodaj do ulubionych

pajdeczka!

09.10.02, 10:46
Pajdeczko, tesknię za Tobą. Jeśli dobrze Cię wyczułam, że melinek to Ty, to
odpisz mi wreszcie na ten ostatni email. No i napisz mi też koniecznie swój
nowy nick, bo nie wiem gdzie Cie w przyszłym miesiacu szukać.
(Ty wiesz kto ja jestem)
Pa!
Obserwuj wątek
    • Gość: renia Re: pajdeczka! IP: *.spark.net.gr / *.ath.spark.net.gr 09.10.02, 11:01
      Szczerze mowiac ja tez tesknie za Pajdeczka, ale jesli Melinek = Pajdeczka, to
      cudowna metamorfoza nastapila chyba. Na jakiej podstawie mozna wydedukowac, ze
      te neutralne/sympatyczne wpisy sa autorstwa niedoscignionej, bezkonkurencyjnej
      (wiadomo w jakiej dyscyplinie) Pajdeczki?

      • pizdencja Re: pajdeczka! 09.10.02, 11:07
        Reniu, bardzo mnie Twoj post zaciekawil. Skoro wpisy Pajdeczki w wiekszosci
        przypadkow byly niesympatyczne, to dlaczego za nimi tesknisz?
        Ja nie tesknie, tak dzisiaj milo i sympatycznie na forum.
        To nie jest pytanie zaczepno-zlosliwe, ja naprawde nie rozmumiem.
        Pozdrawiam.
        • Gość: renia Re: pajdeczka! IP: *.spark.net.gr / *.ath.spark.net.gr 09.10.02, 11:12
          Sama tego nie rozumiem. Co nie znacze ze sie martwie absencja Pajdeczki.
          Niemniej jest to osoba wzbudzajaca emocje, a jak sa emocje to czloweik wie, ze
          zyje. Chyba dlatego. Chociaz nie narzekam, watek o biurkach mnie powala na
          kolana :))))))))


          Od wczoraj przeczytalam go z 7 razy, powaznie :)


          • pizdencja Re: pajdeczka! 09.10.02, 11:45
            Ja, wbrew pozorom, lubie spokoj i troche smiechu :)))
            Ide poczytac watek o biurkach...
          • anula73 Re: pajdeczka! 09.10.02, 12:05
            a co to za watek o biurkach?
            nie kojarze.
            • murzynka hm... 16.10.02, 18:33
    • tse-tse marusiakos=pajdeczka 16.10.02, 18:39
      buhahhhhah

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka