mario_sx
05.12.05, 13:33
Ciekawi mnie wasz punkt widzenia, na pewien stereotyp. Chodzi o facetów i ich
skłonność do nadrabiania braków przy pomocy zabawki zwanej samochodem. W
związku z tym rodzą się następujęce pytania. Jaka marka jest najlepsza dla
faceta, a jaka najgorsza? Co z facetami jeźdźącymi na rowerach, motocyklach,
autobusami, czy koleją?