patrycja033 30.12.05, 11:00 co o tym sądzicie: symbole: 1. czekoladki w kształcie muchomorów 2. woda toaletowa CURRARA 3. czekoladki w kształcie monet 4. sól 5. 30 PLN Co forumowicze o tym sądzą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:04 ale cie ktos musi wyjatkowo lubic Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:08 Pewnie tak jest, ale zastanawiam się, po co ludzie coś takiego robią, czemu to ma służyć, nie chodzi mi o złośliwe docinki. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:09 to chyba raczej nie ja bylem zlosliwy:) ja tylko powiedzialem jak to widze:) Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:12 Masz rację, ja się tylko zastanawiam, po co ludzie chcą coś w ten sposób komuś udowodnić, bo moim zdaniem jest to bardzo niskie. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:15 po co sie spotykasz z takimi ludzmi? Odpowiedz Link Zgłoś
patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:17 Wszystkim wszystko wydaje się takie proste i oczywiste, a nie zawsze takie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:19 jak ktos nie potrai racjonalizowac to sa pozniej takie efekty, ze jest placz jak ktos mogl. A no mogl, bo ma taka nature Odpowiedz Link Zgłoś