Dodaj do ulubionych

Symbolika świąt

30.12.05, 11:00
co o tym sądzicie: symbole:
1. czekoladki w kształcie muchomorów
2. woda toaletowa CURRARA
3. czekoladki w kształcie monet
4. sól
5. 30 PLN

Co forumowicze o tym sądzą?
Obserwuj wątek
    • wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:04
      ale cie ktos musi wyjatkowo lubic
      • patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:08
        Pewnie tak jest, ale zastanawiam się, po co ludzie coś takiego robią, czemu to
        ma służyć, nie chodzi mi o złośliwe docinki.
        • wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:09
          to chyba raczej nie ja bylem zlosliwy:)
          ja tylko powiedzialem jak to widze:)
          • patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:12
            Masz rację, ja się tylko zastanawiam, po co ludzie chcą coś w ten sposób komuś
            udowodnić, bo moim zdaniem jest to bardzo niskie.
            • wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:15
              po co sie spotykasz z takimi ludzmi?
              • patrycja033 Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:17
                Wszystkim wszystko wydaje się takie proste i oczywiste, a nie zawsze takie jest.
                • wwladyslaww Re: Symbolika świąt 30.12.05, 11:19
                  jak ktos nie potrai racjonalizowac to sa pozniej takie efekty, ze jest placz
                  jak ktos mogl. A no mogl, bo ma taka nature
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka