Dodaj do ulubionych

Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie?

IP: *.chl.asp.gda.pl 02.12.02, 20:58
Obserwuj wątek
    • lempicka Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 02.12.02, 21:12
      Biorac pod uwage, ze miesiac ma srednio 30 dni :D
    • Gość: www Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.chl.asp.gda.pl 02.12.02, 21:21
      bedzie jakies 9 razy na miesiąc to chyba mało
      • Gość: fguyrtuyftghjg Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 02.12.02, 21:33
        Około
        90983258764782316897665375983757658236587326537523473247649766587346586347856873
        64578643853284577777777777302222222228374095749769284769282643862437509174398758
        49362656435636563465046564342123458984576652222176787834753477532465824366534786
        32849684356265364257826435643256563245623865783645327853465165086418698435781545
        32575217454158976536465837467893464367665368432643685653465454643684536578324678
        54365678465896478563849658926372656563245732645346564386493265789367864325378492
        65783264265843785676112345678900000012345678999012345678901234567890123456789003
        424799999123456789999001234567890123456789012345678901234567890 miliardów.
        • muszek0 obawiam się, że nie rozumiesz pytania 03.12.02, 11:17
          chodzi o seks z drugą (realną) osobą
          a nie o samozaspokojenie
          • Gość: DO MUSZKA MUSZEK-lubisz się walić zboczeńcu? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 05.12.02, 19:42
            No, no muszek-puszek-ty pedalska cioto ale się erudycją popisałeś waligrucho
            zasrany-ja dobrze zrozumiałem pytanie ale ponoć każdy sądzi wg. siebie, żałosny
            zasrańcu.
    • Gość: krecha Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.hwr.Arizona.EDU 03.12.02, 01:50
      ja nie współżyje srednio

      wszystkie moje współżycia to najwyższa jakość
      • Gość: renia KRECHA NIE WIERZE!! nt IP: *.athens.access.acn.gr 03.12.02, 09:24
      • matrek :) n/t 03.12.02, 09:26
        Gość portalu: krecha napisał(a):

        > ja nie współżyje srednio
        >
        > wszystkie moje współżycia to najwyższa jakość
    • Gość: zet Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.co.uk 03.12.02, 09:50
      Dobre pytanie. my srednio po 5 latach malzenstwa okolo 2-3 razy w tygodniu.
      Glownie w weekend i raz w tygodniu...Kurcze duzo to czy malo?
      • Gość: d Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: proxy / 134.65.105.* 03.12.02, 10:16
        jak mialem zone to z 5 razy w tygodniu czasem wiecej czasem mniej czasem 2 razy dziennie...raz w kuchni raz
        pod prysznicem a potem wieczorem itd - po 20 latach bycia ze soba.
        kiedys przez pierwsze lata malzenstwa zawsze codziennie i czasem zdarzalo sie 2-3 razy dziennie

        nie chce nikogo wpedzac w kompleksy ale to prawda ze jako mlodziak mozna bylo byc z dziewczyna cale
        popoludnie wieczor , cala noc i kochac sie wiele razy. Ale po latach przyszly troski i one oddalaja te
        potzreby. Ochlonelismy. Nasze zblizenia byly nie codzienne i wydaje mi sie iz pelniejsze w sensie bycia,
        dawania i brania.
      • Gość: filut Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:25
        Gość portalu: zet napisał(a):

        > Dobre pytanie. my srednio po 5 latach malzenstwa okolo 2-3 razy w tygodniu.
        > Glownie w weekend i raz w tygodniu...Kurcze duzo to czy malo?

        Jak na 70-ciolatkę, to dobry wynik. Spróbuj go poprawić
      • Gość: Toni Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.as5.nwbl1.wi.voyager.net 08.12.02, 14:08
        Z zona raz na 3 miesiace, z kochanka codziennie.9 lat po slubie
    • pajdeczka Na okrągło 03.12.02, 10:24
      Nie wiem, jak wy, ale ja współżyję z ludźmi codziennie, w pracy, w domu , w
      sklepach. Nawet tutaj.
      Pozdrawiam współwspółżyjących.
      • pomadka Re: Do Pajdy 03.12.02, 14:46
        Ty Pajda to na wszystko masz odpowiedź !!!

        "uderz w stół, a ..... się odezwie"
    • kara13 Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 03.12.02, 11:46
      Chyba mieszczę się w normie bo 2-3 razy w tygodniu. Najczęściej w wolne dni bo
      wtedy człowiek wypoczęty i nie myśli o pracy :)
    • Gość: kura Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.telkab.pl 03.12.02, 14:38
      A Ja raz w mieisiącu..:( To dopiero rekord:) Coz robić, kiedy Moj ma ciagly ból
      głowy...
    • Gość: :) Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.proxy.aol.com 04.12.02, 03:43
      Ja 3-4 razy w tyg. Codziennie jednak mam 1 - 2 orgazmy przy pomocy zony reki.
      Czyli ok. 10-16 orgazmow na tydzien przez ostatnie 13 lat.
      • kara13 Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 04.12.02, 09:21
        Nie dałabym z Tobą rady. Nie za dużo? Aż taką potrzebe czujesz? Moim zdaniem
        lekka przesada. A widać żonie też za bardzo się nie chce bo inaczej nie
        robiłaby tego ręką a byłby normalny seks.
        • Gość: filut Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:27
          kara13 napisała:

          > Nie dałabym z Tobą rady. Nie za dużo? Aż taką potrzebe czujesz? Moim zdaniem
          > lekka przesada. A widać żonie też za bardzo się nie chce bo inaczej nie
          > robiłaby tego ręką a byłby normalny seks.

          Poszli na ilość, a nie na jakość!!!
    • Gość: Kobieta Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 347;rednio wspó&# 322;&# 380;yjecie? IP: *.proxy.aol.com 04.12.02, 05:05
      Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie.
      • Gość: kobieta2 Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 347; IP: *.chl.asp.gda.pl 04.12.02, 11:28
        Gość portalu: Kobieta napisał(a):

        > Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie.

        ja mam dokladnie ten sam problem.moglabym czesciej ale on nie jest w stanie i
        co zrobic?
        • Gość: filut Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 34 IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:30
          Gość portalu: kobieta2 napisał(a):

          > Gość portalu: Kobieta napisał(a):
          >
          > > Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie.
          >
          > ja mam dokladnie ten sam problem.moglabym czesciej ale on nie jest w stanie
          i
          > co zrobic?

          Stosujcie kąpiel w krochmalu lub viagrę - wg analizy ekonomicznej
        • Gość: zet Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 34 IP: *.co.uk 04.12.02, 14:41
          Che che che...tak to juz jest moja zona tez mowi ze moglaby wiecej i wiecej ale
          ja nie daje rady. Tak to juz jest.
    • kochanek_do_bani Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 06.12.02, 21:51
      Moja najmilsza, po ostatnim spotkaniu, a wykonalem 7 pelnych wytryskow ( w
      ciagu 1 dnia) powiedziala mi .."Ty jestes kochanek_do_bani" czy to moze byc
      prawda ???? jantrondheim@yahoo.no lub GG 2403035
      • Gość: ................ Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 08.12.02, 21:43
        Za swoich dobrych czasow bywalo wiecej niz 7 razy na dzien
        (oczywiscie nie kazdy dzien po 7 razy). Dzisiaj juz nie jestem tej
        mlodosci, ale ciagne rowno. Po 14 latach malzenstwa zadnym
        problemem nie jest (a wrecz odwrotnie - wielka przyjemnoscia), ani
        mnie,ani tez zonie by miec seks 2-3 razy na dzien (rzadko raz).
        Tak wiec na miesiac byloby gdzies okolo 60, pomijajac te
        przerwe okresowa. My poprostu to lubimy. W kraju w ktorym mieszkam
        srednio maja okolo 8 razy na miesiac (byli pytani ludzie w wieku 18-
        35 lat). Mnie taka statystyka dziwi, ale widocznie nie wszystkim
        seks jest tak wazny w zyciu. Pozdrawiam
      • kochanek_do_bani Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 15.05.03, 19:51
        kochanek_do_bani napisał:

        > Moja najmilsza, po ostatnim spotkaniu, a wykonalem 7 pelnych wytryskow ( w
        > ciagu 1 dnia) powiedziala mi .."Ty jestes kochanek_do_bani" czy to moze byc
        > prawda ???? jantrondheim@yahoo.no lub GG 2403035
    • koaa Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 15.05.03, 20:42
      podnoszenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka