Gość: Ania IP: *.chl.asp.gda.pl 02.12.02, 20:58 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lempicka Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 02.12.02, 21:12 Biorac pod uwage, ze miesiac ma srednio 30 dni :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.chl.asp.gda.pl 02.12.02, 21:21 bedzie jakies 9 razy na miesiąc to chyba mało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fguyrtuyftghjg Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 02.12.02, 21:33 Około 90983258764782316897665375983757658236587326537523473247649766587346586347856873 64578643853284577777777777302222222228374095749769284769282643862437509174398758 49362656435636563465046564342123458984576652222176787834753477532465824366534786 32849684356265364257826435643256563245623865783645327853465165086418698435781545 32575217454158976536465837467893464367665368432643685653465454643684536578324678 54365678465896478563849658926372656563245732645346564386493265789367864325378492 65783264265843785676112345678900000012345678999012345678901234567890123456789003 424799999123456789999001234567890123456789012345678901234567890 miliardów. Odpowiedz Link Zgłoś
muszek0 obawiam się, że nie rozumiesz pytania 03.12.02, 11:17 chodzi o seks z drugą (realną) osobą a nie o samozaspokojenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO MUSZKA MUSZEK-lubisz się walić zboczeńcu? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 05.12.02, 19:42 No, no muszek-puszek-ty pedalska cioto ale się erudycją popisałeś waligrucho zasrany-ja dobrze zrozumiałem pytanie ale ponoć każdy sądzi wg. siebie, żałosny zasrańcu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krecha Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.hwr.Arizona.EDU 03.12.02, 01:50 ja nie współżyje srednio wszystkie moje współżycia to najwyższa jakość Odpowiedz Link Zgłoś
matrek :) n/t 03.12.02, 09:26 Gość portalu: krecha napisał(a): > ja nie współżyje srednio > > wszystkie moje współżycia to najwyższa jakość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.co.uk 03.12.02, 09:50 Dobre pytanie. my srednio po 5 latach malzenstwa okolo 2-3 razy w tygodniu. Glownie w weekend i raz w tygodniu...Kurcze duzo to czy malo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: proxy / 134.65.105.* 03.12.02, 10:16 jak mialem zone to z 5 razy w tygodniu czasem wiecej czasem mniej czasem 2 razy dziennie...raz w kuchni raz pod prysznicem a potem wieczorem itd - po 20 latach bycia ze soba. kiedys przez pierwsze lata malzenstwa zawsze codziennie i czasem zdarzalo sie 2-3 razy dziennie nie chce nikogo wpedzac w kompleksy ale to prawda ze jako mlodziak mozna bylo byc z dziewczyna cale popoludnie wieczor , cala noc i kochac sie wiele razy. Ale po latach przyszly troski i one oddalaja te potzreby. Ochlonelismy. Nasze zblizenia byly nie codzienne i wydaje mi sie iz pelniejsze w sensie bycia, dawania i brania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filut Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:25 Gość portalu: zet napisał(a): > Dobre pytanie. my srednio po 5 latach malzenstwa okolo 2-3 razy w tygodniu. > Glownie w weekend i raz w tygodniu...Kurcze duzo to czy malo? Jak na 70-ciolatkę, to dobry wynik. Spróbuj go poprawić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toni Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.as5.nwbl1.wi.voyager.net 08.12.02, 14:08 Z zona raz na 3 miesiace, z kochanka codziennie.9 lat po slubie Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Na okrągło 03.12.02, 10:24 Nie wiem, jak wy, ale ja współżyję z ludźmi codziennie, w pracy, w domu , w sklepach. Nawet tutaj. Pozdrawiam współwspółżyjących. Odpowiedz Link Zgłoś
pomadka Re: Do Pajdy 03.12.02, 14:46 Ty Pajda to na wszystko masz odpowiedź !!! "uderz w stół, a ..... się odezwie" Odpowiedz Link Zgłoś
kara13 Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 03.12.02, 11:46 Chyba mieszczę się w normie bo 2-3 razy w tygodniu. Najczęściej w wolne dni bo wtedy człowiek wypoczęty i nie myśli o pracy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kura Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.telkab.pl 03.12.02, 14:38 A Ja raz w mieisiącu..:( To dopiero rekord:) Coz robić, kiedy Moj ma ciagly ból głowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.proxy.aol.com 04.12.02, 03:43 Ja 3-4 razy w tyg. Codziennie jednak mam 1 - 2 orgazmy przy pomocy zony reki. Czyli ok. 10-16 orgazmow na tydzien przez ostatnie 13 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
kara13 Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 04.12.02, 09:21 Nie dałabym z Tobą rady. Nie za dużo? Aż taką potrzebe czujesz? Moim zdaniem lekka przesada. A widać żonie też za bardzo się nie chce bo inaczej nie robiłaby tego ręką a byłby normalny seks. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filut Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:27 kara13 napisała: > Nie dałabym z Tobą rady. Nie za dużo? Aż taką potrzebe czujesz? Moim zdaniem > lekka przesada. A widać żonie też za bardzo się nie chce bo inaczej nie > robiłaby tego ręką a byłby normalny seks. Poszli na ilość, a nie na jakość!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kobieta Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 347;rednio wspó&# 322;&# 380;yjecie? IP: *.proxy.aol.com 04.12.02, 05:05 Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta2 Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 347; IP: *.chl.asp.gda.pl 04.12.02, 11:28 Gość portalu: Kobieta napisał(a): > Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie. ja mam dokladnie ten sam problem.moglabym czesciej ale on nie jest w stanie i co zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filut Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 34 IP: *.elmont.com.pl / 10.40.36.* 04.12.02, 14:30 Gość portalu: kobieta2 napisał(a): > Gość portalu: Kobieta napisał(a): > > > Ladnie!A ja od meza dostaje raz na 2tyg,mimo ze moglabym codziennie. > > ja mam dokladnie ten sam problem.moglabym czesciej ale on nie jest w stanie i > co zrobic? Stosujcie kąpiel w krochmalu lub viagrę - wg analizy ekonomicznej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Ile razy w miesi&# 261;cu &# 34 IP: *.co.uk 04.12.02, 14:41 Che che che...tak to juz jest moja zona tez mowi ze moglaby wiecej i wiecej ale ja nie daje rady. Tak to juz jest. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanek_do_bani Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 06.12.02, 21:51 Moja najmilsza, po ostatnim spotkaniu, a wykonalem 7 pelnych wytryskow ( w ciagu 1 dnia) powiedziala mi .."Ty jestes kochanek_do_bani" czy to moze byc prawda ???? jantrondheim@yahoo.no lub GG 2403035 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ................ Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 08.12.02, 21:43 Za swoich dobrych czasow bywalo wiecej niz 7 razy na dzien (oczywiscie nie kazdy dzien po 7 razy). Dzisiaj juz nie jestem tej mlodosci, ale ciagne rowno. Po 14 latach malzenstwa zadnym problemem nie jest (a wrecz odwrotnie - wielka przyjemnoscia), ani mnie,ani tez zonie by miec seks 2-3 razy na dzien (rzadko raz). Tak wiec na miesiac byloby gdzies okolo 60, pomijajac te przerwe okresowa. My poprostu to lubimy. W kraju w ktorym mieszkam srednio maja okolo 8 razy na miesiac (byli pytani ludzie w wieku 18- 35 lat). Mnie taka statystyka dziwi, ale widocznie nie wszystkim seks jest tak wazny w zyciu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kochanek_do_bani Re: Ile razy w miesiącu średnio współżyjecie? 15.05.03, 19:51 kochanek_do_bani napisał: > Moja najmilsza, po ostatnim spotkaniu, a wykonalem 7 pelnych wytryskow ( w > ciagu 1 dnia) powiedziala mi .."Ty jestes kochanek_do_bani" czy to moze byc > prawda ???? jantrondheim@yahoo.no lub GG 2403035 Odpowiedz Link Zgłoś