eloizka
19.04.06, 10:26
Witam serdecznie i bardzo cieszę się że znalazłam Was.
Będę tu częstym gościem. Mam 180cm wzrostu,
buty - 43 i straszne problemy z ich kupieniem, ale mam nadzieję że Wasze
linki mi pomogą.
Mam jeszcze taki problem - w czerwcu mój brat żeni się. Będzie spora impreza
i w co ja mam się ubrać? Marzy mi się jakaś elegancka sukienka,
niezbyt długa ale i nie krótka, może na ramiączkach...
Szukałam w necie inspiracji, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko.
Może macie jakieś pomysły, gotowe kiecki do skopiowania, jakieś linki ...
Dodam, że mam krawcową która uszyje wszystko.
Z góry dziękuję za pomoc - Eliza