Dodaj do ulubionych

czy depilacja laserowa boli?

28.11.06, 10:34
Obserwuj wątek
    • mahadeva Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 11:22
      ja depilowalam okolice intymne
      troche czuc, ale proponuja zel znieczulajacy...
      najwazniejsze jednak, ze papralo sie przez 2 tygodnie i bylo zupelnie
      nieskuteczne
      • olamka1 Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:23
        Dlaczego było nieskuteczne??? Włoski szybko odrosły? A co się paprało?
        • mahadeva Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:32
          miejsce po kazdym wlosku to byla ranka mala, ogolne podraznienie
          podobno trzeba powtorzyc kilka razy, ja mialam tylko raz
          a to dlatego, ze jednak mnie troche bolalo i chyba wole uzywac na to miejsce
          krem, dlatego, ze on dociera wszedzie, a depilacja laserowa najczulszych miejsc
          jest niemozliwa
          ja sie depiluje na zero
          • karmapa5 Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:35
            mahadeva napisała:

            > ja sie depiluje na zero

            Fajnie ;-)) Gładkie ciałko...
            • zuzia.listopad Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 12:05
              ja wybieram sie w piatek na depilacje laserowa. chce usunac wszytko. we
              wroclawiu w centrum laserowym ROYAL LASER mozna usunac wszystko (na zero).
              obawiam sie tylko tego bolu i tez myslalam o znieczuleniu tylko nie wiedzialam
              czym mozna znieczulic. dzieki mahadeva :) zel znieczulajacy :) a musze go sobie
              sama kupic w aptece zy moge kupic juz u nich w salonie? chyba zadzwonie i sie
              dowiem ;)
    • spacecoyote Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 12:55
      Boli strasznie. Ja depilowalam lydki, wiec niby nieszczegolnie wrazliwe
      miejsce, ale doslownie mnie z bolu rzucalo po stole jak rybe wyjeta z wody.
      Podobno jestem odporna na bol (dentystka mnie zawsze chwali :), ale to mnie
      naprawde straszliwie bolalo, jakby mnie ktos ogniem przypalal. Nie przypominam
      sobie, zeby mi zaproponowano cos znieczulajacego.

      A co do skutecznosci to sie nie moge wypowiadac, bo tez mialam tylko jeden
      zabieg (zamierzam miec kolejne, mimo wszystko, tylko mi nigdy nie po drodze).
      Mowili mi uczciwie, ze po jednym nie bedzie widac roznicy, tymczasem roznice na
      lepsze widac - ale oczywiscie nie do tego stopnia, zebym mogla przestac golic
      nogi. Bezposrednio po zabiegu chyba ze 2 miesiace mi nic nie roslo, ale to sie
      niestety skonczylo.
      • zuzia.listopad Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 13:16
        o kurcze ;)to juz sie boje... nie lubie bolu tym bardziej ze 4 tygodnie temu
        rodzilam naturalnie bez znieczulenia ;)cos za cos... ale pewnie taki bol w
        porownaniu do porodu to pestka he he he;)
        • spacecoyote Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 14:10
          Aaa, to nie wiem, nie rodzilam :)
        • mahadeva Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 21:05
          nie depiluj nie ma sensu
          chyba ze chcesz sprobowac :)
          raz i Ci wystarczy :)
      • lewania a cena? 28.11.06, 13:26
        A podajcie prosze przyblizone ceny za nogi, pachy, wasik...

        Bardzo drogo wychodzi???
        • zuzia.listopad Re: a cena? 28.11.06, 13:34
          wasik 180zl, pachy 300zl, uda 450zl, łydki 400zl no a bikini 400zl.tyle tylko
          ze zabig trzeba powtorzyc przynajniej 4 razy
          • roxy361 Re: a cena? 28.11.06, 13:40
            jesli boli to znaczy, że macie robiony zabieg starym laserem stad i te ranki,
            ja oraz moja 13 letnia córka robimy sobie pachy, uda, łydki do bikini jeszcze
            nie doszłysmy i dosłownie zasypiamy, żadnego bólu,wręcz masaz więc radze
            sprawdzić jakość sprzetu z jakiego korzystacie bo jesli sa ranki to może byc i
            stan zapalny.
            • zuzia.listopad Re: a cena? 28.11.06, 13:44
              ja sie jeszcze nie moge wypowiedziec bo nie mialam nic robionego laserem. ale
              jak rozmawialam z wlascicielka mowila ze stosuja masc znieczulajaca a bol jest
              zalezny od stopnia wrazliwosci skory u danej osoby. jedna moze bardzo bolec a
              inna wcale...
            • spacecoyote Re: a cena? 28.11.06, 14:11
              Ja ranek nie mialam, ale bol okropny. A gdzie sie z corka depilujecie, w jakim
              miescie?
              • mahadeva Re: a cena? 28.11.06, 21:09
                ja wybralam wtedy najnowoczesniejszy zaklad w wawie, przy placu konstytucji,
                ale to bylo ponad 2 lata temu...
                pomysl do du.y
              • mahadeva Re: a cena? 28.11.06, 21:09
                ja wybralam wtedy najnowoczesniejszy zaklad w wawie, przy placu konstytucji,
                ale to bylo ponad 2 lata temu...
                pomysl do du.y
              • roxy361 Re: a cena? 29.11.06, 13:58
                depilujemy się w Warszawie, jak chcesz to podam Ci numer do p. doktora ma
                najnowocześniejszy laser i do depilacji i do zamykania naczynek
                • zuzia.listopad Re: a cena? 29.11.06, 17:06
                  a gdzie we wroclawiu jest najlepiej??? ktos wie?
                  • mahadeva Re: a cena? 29.11.06, 21:50
                    to zabieg do du.y ....
          • izabellaz1 Re: a cena? 28.11.06, 14:13
            hehe to na te wszystkie "razy" i miejsca musiałabym wziąć pożyczkę:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka