mahadeva Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 11:22 ja depilowalam okolice intymne troche czuc, ale proponuja zel znieczulajacy... najwazniejsze jednak, ze papralo sie przez 2 tygodnie i bylo zupelnie nieskuteczne Odpowiedz Link Zgłoś
olamka1 Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:23 Dlaczego było nieskuteczne??? Włoski szybko odrosły? A co się paprało? Odpowiedz Link Zgłoś
mahadeva Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:32 miejsce po kazdym wlosku to byla ranka mala, ogolne podraznienie podobno trzeba powtorzyc kilka razy, ja mialam tylko raz a to dlatego, ze jednak mnie troche bolalo i chyba wole uzywac na to miejsce krem, dlatego, ze on dociera wszedzie, a depilacja laserowa najczulszych miejsc jest niemozliwa ja sie depiluje na zero Odpowiedz Link Zgłoś
karmapa5 Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 11:35 mahadeva napisała: > ja sie depiluje na zero Fajnie ;-)) Gładkie ciałko... Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia.listopad Re: Napisz coś więcej!!! 28.11.06, 12:05 ja wybieram sie w piatek na depilacje laserowa. chce usunac wszytko. we wroclawiu w centrum laserowym ROYAL LASER mozna usunac wszystko (na zero). obawiam sie tylko tego bolu i tez myslalam o znieczuleniu tylko nie wiedzialam czym mozna znieczulic. dzieki mahadeva :) zel znieczulajacy :) a musze go sobie sama kupic w aptece zy moge kupic juz u nich w salonie? chyba zadzwonie i sie dowiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
spacecoyote Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 12:55 Boli strasznie. Ja depilowalam lydki, wiec niby nieszczegolnie wrazliwe miejsce, ale doslownie mnie z bolu rzucalo po stole jak rybe wyjeta z wody. Podobno jestem odporna na bol (dentystka mnie zawsze chwali :), ale to mnie naprawde straszliwie bolalo, jakby mnie ktos ogniem przypalal. Nie przypominam sobie, zeby mi zaproponowano cos znieczulajacego. A co do skutecznosci to sie nie moge wypowiadac, bo tez mialam tylko jeden zabieg (zamierzam miec kolejne, mimo wszystko, tylko mi nigdy nie po drodze). Mowili mi uczciwie, ze po jednym nie bedzie widac roznicy, tymczasem roznice na lepsze widac - ale oczywiscie nie do tego stopnia, zebym mogla przestac golic nogi. Bezposrednio po zabiegu chyba ze 2 miesiace mi nic nie roslo, ale to sie niestety skonczylo. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia.listopad Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 13:16 o kurcze ;)to juz sie boje... nie lubie bolu tym bardziej ze 4 tygodnie temu rodzilam naturalnie bez znieczulenia ;)cos za cos... ale pewnie taki bol w porownaniu do porodu to pestka he he he;) Odpowiedz Link Zgłoś
spacecoyote Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 14:10 Aaa, to nie wiem, nie rodzilam :) Odpowiedz Link Zgłoś
mahadeva Re: czy depilacja laserowa boli? 28.11.06, 21:05 nie depiluj nie ma sensu chyba ze chcesz sprobowac :) raz i Ci wystarczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
lewania a cena? 28.11.06, 13:26 A podajcie prosze przyblizone ceny za nogi, pachy, wasik... Bardzo drogo wychodzi??? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia.listopad Re: a cena? 28.11.06, 13:34 wasik 180zl, pachy 300zl, uda 450zl, łydki 400zl no a bikini 400zl.tyle tylko ze zabig trzeba powtorzyc przynajniej 4 razy Odpowiedz Link Zgłoś
roxy361 Re: a cena? 28.11.06, 13:40 jesli boli to znaczy, że macie robiony zabieg starym laserem stad i te ranki, ja oraz moja 13 letnia córka robimy sobie pachy, uda, łydki do bikini jeszcze nie doszłysmy i dosłownie zasypiamy, żadnego bólu,wręcz masaz więc radze sprawdzić jakość sprzetu z jakiego korzystacie bo jesli sa ranki to może byc i stan zapalny. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia.listopad Re: a cena? 28.11.06, 13:44 ja sie jeszcze nie moge wypowiedziec bo nie mialam nic robionego laserem. ale jak rozmawialam z wlascicielka mowila ze stosuja masc znieczulajaca a bol jest zalezny od stopnia wrazliwosci skory u danej osoby. jedna moze bardzo bolec a inna wcale... Odpowiedz Link Zgłoś
spacecoyote Re: a cena? 28.11.06, 14:11 Ja ranek nie mialam, ale bol okropny. A gdzie sie z corka depilujecie, w jakim miescie? Odpowiedz Link Zgłoś
mahadeva Re: a cena? 28.11.06, 21:09 ja wybralam wtedy najnowoczesniejszy zaklad w wawie, przy placu konstytucji, ale to bylo ponad 2 lata temu... pomysl do du.y Odpowiedz Link Zgłoś
mahadeva Re: a cena? 28.11.06, 21:09 ja wybralam wtedy najnowoczesniejszy zaklad w wawie, przy placu konstytucji, ale to bylo ponad 2 lata temu... pomysl do du.y Odpowiedz Link Zgłoś
roxy361 Re: a cena? 29.11.06, 13:58 depilujemy się w Warszawie, jak chcesz to podam Ci numer do p. doktora ma najnowocześniejszy laser i do depilacji i do zamykania naczynek Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia.listopad Re: a cena? 29.11.06, 17:06 a gdzie we wroclawiu jest najlepiej??? ktos wie? Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: a cena? 28.11.06, 14:13 hehe to na te wszystkie "razy" i miejsca musiałabym wziąć pożyczkę:))) Odpowiedz Link Zgłoś