Dodaj do ulubionych

jak wam mija dzień??

13.02.07, 11:54
Ja beztrosko od rana nic nie robię,tylko kawę i herbatę, bo zaschło w
pyszczku :) Szukam jakiejś gry na relax, może simsy czy coś :) GTA SA mi nie
zapisało sejwów, więc od nowa nie zaczynam ... Wczoraj skończyłam sesję,i
czuje się tak bosko, mimo że mam jeden przedmiot do tyłu, to 20 wpisów i tak
wyszarpałam ;)
Pozdrawiam wszystkich, i życzę choć jednego tak beztroskiego dniajak mój
dzisiaj :)
Obserwuj wątek
    • his_girl Leżę w łóżku :-((( 13.02.07, 11:59
      Leżę w łóżku, jestem chora, mam gorączkę :-(((
      Mąż wyjechał na cały tydzień. :-(((
      • lumpeksiara81 Re: Leżę w łóżku :-((( 13.02.07, 12:00
        Przestań się użalać nad sobą, rusz d..., idź na siłownię, basen, spacer!!!
        • iwusia.fraubau Re: Leżę w łóżku :-((( 13.02.07, 12:02
          ej jak jest chora to jej na siłownię nie wysyłaj !!:)
        • his_girl Re: Leżę w łóżku :-((( 13.02.07, 12:08
          Chętnie, ale mam anginę i 38.5 C, więc raczej nie dzisiaj.
    • serena233 Ja też tak chcę...... :) 13.02.07, 12:40
      Odpoczywać sobie, popijać kawkę, herbatkę i zastanawiać się co robić .....?
      Cholera, a jak zwykle w pracy.
      • iwusia.fraubau Re: Ja też tak chcę...... :) 13.02.07, 12:51
        a widzisz, już wymyśliłam co robić :)
        Po wspaniałej kąpieli wybieram się do fryzjera, potem na solarium (pierwszy raz
        w życiu) :) a na koniec ugotuję sobie pyszny rosołek :D
        • lumpeksiara81 Re: Ja też tak chcę...... :) 13.02.07, 12:51
          Solarium ma podobnie zdrowotny wpływ na skórę jak papierosy.
          • iwusia.fraubau Re: Ja też tak chcę...... :) 13.02.07, 12:53
            a widzisz,a ileż więcej daje przyjemności niż papierosy :)
            poza tym jak sobie pójdę raz na ruski rok to nic mi sie nie stanie
            niedobra jesteś lumpeksiara, niedobra
        • his_girl Rosołek... 13.02.07, 12:52
          Ja też chcę rosołku! :(

          PS. Może najpierw solarium, a później fryzjer?
          • iwusia.fraubau Re: Rosołek... 13.02.07, 12:53
            a może, dobre rady zawsze w cenie ;)
    • iwusia.fraubau Re: jak wam mija dzień?? 13.02.07, 14:45
      na solarium 5 minut, z fryzjera nic nie wyszło, ale kurczę kupione i pędzę
      pichcić rosołek :D
    • serena233 To ja poproszę .... odrobinkę :) 13.02.07, 15:18
      Mniam, tak sobie czytam i robię się głodna. Jeszcze tylko godzinka :) i do
      domciu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka