iwusia.fraubau
13.02.07, 11:54
Ja beztrosko od rana nic nie robię,tylko kawę i herbatę, bo zaschło w
pyszczku :) Szukam jakiejś gry na relax, może simsy czy coś :) GTA SA mi nie
zapisało sejwów, więc od nowa nie zaczynam ... Wczoraj skończyłam sesję,i
czuje się tak bosko, mimo że mam jeden przedmiot do tyłu, to 20 wpisów i tak
wyszarpałam ;)
Pozdrawiam wszystkich, i życzę choć jednego tak beztroskiego dniajak mój
dzisiaj :)