Dodaj do ulubionych

Chcę zjeść lody czekoladowe...

17.02.07, 18:43
...ale nie mam kasy a w sklepiku na osiedlu nie mają czytnika kart;((

3 złote mi brakuje:((

I qna z lenistwa muszę czekać do jutra bo mi się dziś nie chciało do
banku....fakt,że czas miałam dopiero koło 18:((

A ta miła Pani w sklepiku stwierdziła,że są pyszne bo je jadła;(( Jak
mogła...teraz mnie skręca:((
Obserwuj wątek
    • olianka Re: Chcę zjeść lody czekoladowe... 18.02.07, 13:59
      A ja chcę, żebyś sie ze mną podzieliła, jak już kupisz! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka