nerri
17.02.07, 18:43
...ale nie mam kasy a w sklepiku na osiedlu nie mają czytnika kart;((
3 złote mi brakuje:((
I qna z lenistwa muszę czekać do jutra bo mi się dziś nie chciało do
banku....fakt,że czas miałam dopiero koło 18:((
A ta miła Pani w sklepiku stwierdziła,że są pyszne bo je jadła;(( Jak
mogła...teraz mnie skręca:((