Dodaj do ulubionych

Vichy a ROC a Avene

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 18:10
Drogie panie, czy uzywalyscie kosmetykow tych firm i
czy sa podobnej klasy? I czy sa one dobre? Ja uzywalam
tylko Vichy i tylko dezodorant, i byl swietny. A inne
produkty?
Obserwuj wątek
    • Gość: Heidi Sn Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.pl 06.06.01, 10:46
      Vichy jest super, szczególnie polecam kremay theral s, avene ma świetną wodę
      termalną, używam jej codziennie jako toniku po zmyciu twarzy, ROC jest nadal
      dla mnie tajemnicą, ale powiem Ci jeszcze, że nowy produkt vichy D * STOCK anty
      cellulit jest rewelacyjny- naprawdę zmniejsza się obwód uda!!! pozdrawiam-
      Heidi Sonnenbraun
      • Gość: anka Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 06.06.01, 19:09
        Daria, zajrzyj na www.sekretykobiet.pl na forum: uroda i poprzeglądaj stare
        tematy- znajdziesz tam wiele informacji na temat tych kosmetyków tych firm -
        Avene są bardzo lubiane, to samo z Vichy - ale nie wszystkie produkty, o ROC
        słyszałam tylko o tym preparacie antycelulit.
        • Gość: daria Re: Vichy a ROC a Avene IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.06.01, 21:47
          Dzieki wam obu za odpowiedzi. Juz myslalam, ze nigdy
          nikt mi nie odpisze... Wszyscy tu o strasznie powaznych
          tematach rozmawiaja, a na takie "przyziemne" (ale za to
          przyjemne) nie chca. A na sekretykobiet zajrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka