Gość: zosia.q
IP: 212.244.27.*
14.05.03, 13:41
Koleżanka bardzo często stosuje postinor, robi to bez konsultacji z
lekarzem. Czy to może wpłynąć na jej zdrowie?? Wiem, że postinor powinno się
stosować tylko w awaryjnych wypadkach, ale nie wiem jaki wpływ na zdrowie
może mieć niezachowanie tej zasady.
Może coś wiecie na ten temat??