04.07.03, 11:42
Jak łatwo można poznać czyjś charakter rozmawiając przez internet. Jest to
chyba prostsze niż w realu, bo w realu ludzie przybierają pozy, a tutaj,
nawet jak próbują udawać kogoś innego, to i tak po pewnym czasie wylezie ta
parszywa strona charakteru.
Zainspirował mnie jeden facet z FK. Jako dyskretna osoba nie ujawnię danych
osobowych, chłe, chłe.
Obserwuj wątek
    • crunchips Re: Charakter 04.07.03, 11:46
      pajdeczka napisała:

      > Jak łatwo można poznać czyjś charakter rozmawiając
      przez internet. Jest to
      > chyba prostsze niż w realu, bo w realu ludzie
      przybierają pozy, a tutaj,
      > nawet jak próbują udawać kogoś innego, to i tak po
      pewnym czasie wylezie ta
      > parszywa strona charakteru.
      > Zainspirował mnie jeden facet z FK. Jako dyskretna
      osoba nie ujawnię danych
      > osobowych, chłe, chłe.


      ciebie się to też tyczy. może nawet najbardziej, jesli
      chodzi o tą parszywą stronę charakteru.

      p.s. a jakiż to facet z FK cię zainspirował?
      • remo29 Re: Charakter 04.07.03, 11:49

        > ciebie się to też tyczy. może nawet najbardziej, jesli
        > chodzi o tą parszywą stronę charakteru.

        ROTFL :)
      • pajdeczka Re: Charakter 04.07.03, 11:52
        crunchips napisał:

        >
        > ciebie się to też tyczy. może nawet najbardziej, jesli
        > chodzi o tą parszywą stronę charakteru.
        >

        Nie musisz być taki wredny, bo nie o ciebie chodzi ani nie o remo.
        • crunchips Re: Charakter 04.07.03, 12:01
          pajdeczka napisała:


          > Nie musisz być taki wredny, bo nie o ciebie chodzi ani
          nie o remo.

          :-))) to mnie pocieszyłaś. bo taki wredzioch chyba nie
          jestem?
          • pajdeczka Re: Charakter 04.07.03, 12:14
            crunchips napisał:

            > pajdeczka napisała:
            >
            >
            > > Nie musisz być taki wredny, bo nie o ciebie chodzi ani
            > nie o remo.
            >
            > :-))) to mnie pocieszyłaś. bo taki wredzioch chyba nie
            > jestem?

            Nie, ale trochę nerwowy, bo nerwowo reagujesz:))
            • crunchips Re: Charakter 04.07.03, 12:16
              pajdeczka napisała:


              >
              > Nie, ale trochę nerwowy, bo nerwowo reagujesz:))

              taki ten świat współczesny a mnie otaczający dziwny jest,
              że czasem nerwy strzelaja mi jak postronki.
        • remo29 Re: Charakter 04.07.03, 12:27

          > Nie musisz być taki wredny, bo nie o ciebie chodzi ani nie o remo.

          Nie???
          Buuuu....
          ;)
    • mamalgosia Re: Charakter 04.07.03, 11:49
      Tez mi się wydaje, że tak jest łatwiej poznać człowieka. Oczywiście można się
      maskować, więc nie ma co wierzyć w opisy wyglądu, wykształcenia, itp. Ale
      charakter wyłazi jasno jak na dłoni i nie przesłaniaja go żadne sprawy fizyczne
    • soczewica nie mam charakteru pod pewnymi wzgledami 04.07.03, 12:17
      zaczynam dietę po raz kolejny :)
    • atlantis75 Mam inne zdanie :) 04.07.03, 16:36
      pajdeczka napisała:

      > Jak łatwo można poznać czyjś charakter rozmawiając przez internet. Jest to
      > chyba prostsze niż w realu, bo w realu ludzie przybierają pozy, a tutaj,
      > nawet jak próbują udawać kogoś innego, to i tak po pewnym czasie wylezie ta
      > parszywa strona charakteru.

      Nie całkiem się z tobą zgodzę. Tutaj ludzie są
      karykaturami samych siebie: albo tacy dobrzy, mądrzy,
      ugodowi i wiecznie uśmiechnięci (bez żadnych wad), że
      wszyscy ich lubią - albo tacy źli, parszywi, wiecznie
      krytykujący (same wady), że ich nienawidzą. Gra w necie
      jest bardziej perfida niż w relalu. Sprzedajemy innym taki
      wizerunek - jaki mamy ochotę sprzedać. W realu jest to o
      wiele trudniejsze. Tutaj, każdy ma pole do popisu...
      • lyche1 Re: Mam inne zdanie :) 04.07.03, 18:21
        atlantis75 napisała:

        > Nie całkiem się z tobą zgodzę. Tutaj ludzie są
        > karykaturami samych siebie: albo tacy dobrzy, mądrzy,
        > ugodowi i wiecznie uśmiechnięci (bez żadnych wad), że
        > wszyscy ich lubią - albo tacy źli, parszywi, wiecznie
        > krytykujący (same wady), że ich nienawidzą.
        Zrobiłaś czarno - biały obraz. A tak nie jest nawet tutaj. Weźmy Pajdeczkę.
        Myślę, że ma tylu samych zwolenników co przeciwników ( nie będę się oczywiście
        spierała o ich %) Weźmy nawet dla przykładu mój stosunek do Pajdeczki - nieraz
        podoba mi się to co pisze a nieraz.... :)))
        Wiele osób wygasiło wątki Negry ale mimo wszystko, ktoś w tych wątkach
        pisze :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka