pajdeczka
04.07.03, 11:42
Jak łatwo można poznać czyjś charakter rozmawiając przez internet. Jest to
chyba prostsze niż w realu, bo w realu ludzie przybierają pozy, a tutaj,
nawet jak próbują udawać kogoś innego, to i tak po pewnym czasie wylezie ta
parszywa strona charakteru.
Zainspirował mnie jeden facet z FK. Jako dyskretna osoba nie ujawnię danych
osobowych, chłe, chłe.