babiczka123
11.12.07, 15:50
kochałam sie dziś ze swoim chłopakiem , jestem w trakcie 5 dni cyklu i
niestety już po wytrysku zorientowaliśmy sie że prezerwatywa pękła . Jutro idę
do lekarza i poprosze o tabletki , gdybym zaczęła je zażywać , to jakie jest
prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy mówić ginekologowi co się dziś stałao?
może nie zgodzić się na przepisanie tabletek? prosze o szybką pomoc