Dodaj do ulubionych

błagam o pomoc

11.12.07, 15:50
kochałam sie dziś ze swoim chłopakiem , jestem w trakcie 5 dni cyklu i
niestety już po wytrysku zorientowaliśmy sie że prezerwatywa pękła . Jutro idę
do lekarza i poprosze o tabletki , gdybym zaczęła je zażywać , to jakie jest
prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy mówić ginekologowi co się dziś stałao?
może nie zgodzić się na przepisanie tabletek? prosze o szybką pomoc
Obserwuj wątek
    • lookbill Re: błagam o pomoc 13.12.07, 15:32
      Przede wszystkim myśleć przed anie po stosunku.
      Po drugie wypada się douczyć w kwestii seksualnej zanim sie
      podejmuje współżycie. Tabletek nie zaczynasz zażywać po raz pierwszy
      natychmiast jak dostajesz receptę tylko w pierwszym dniu miesiączki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka