Dodaj do ulubionych

prezent dla mamy

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.09.13, 14:46
Dużymi krokami zbliżają się 60 urodziny mojej mamy. Niestety zupełnie nie mam pomysłu na prezent. Myślałam raczej nad jakimiś dekoracjami do mieszkania albo dobrym winem, bo je wprost uwielbia . Mama nie lubi biżuterii, kosmetyków używa sporadycznie, kwiatów nie uznaje. Co najlepiej sprawdzi się jako prezent dla niej? Czy ewentualne wino potraktować jako dodatek do prezentu czy jako osobny prezent? Co kupujecie swoim mamom?
    • maciusiowka Re: prezent dla mamy 08.09.13, 16:24
      Moim zdaniem wino to raczej jako dodatek do prezentu, coś zamiast kwiatów. A jako prezent... może e-booka i fajne słuchawki, np. Kruger &Matz - drewniane, stylowe, jak dla nowoczesnej 60latki:) Niech mama sobie odpoczywa w miłych okolicznościach:)
    • Gość: meg Re: prezent dla mamy IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.13, 14:03
      Moja mam ostatnio gustuje we wszystkim co EKO, kupiłam jej herbaty w drewnianej skrzyni, wszystko elegancko zapakowane , myślę że powinno jej się spodobać. www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent/zestaw-witalnych-herbat-w-skrzyni-detail Są inne opcje dostępne na rynku. Wydaje mi się że jest to w miarę oryginalne.
      • Gość: katherine Re: prezent dla mamy IP: *.szczecin.mm.pl 21.05.14, 11:48
        pozostając w eko trendzie warto też się zastanowić może nad prezentem kosmetycznym. Teraz okazji Dnia Matki są fajne rabaty. Widziałam np. na fanpage'u Clochee można dostać 10% zniżki na naturalne kosmetyki do pielęgnacji. mojej Mamie kończy się balsam, a mają taki nawilżający w niebieskiej butelce :)
    • niuska87 Re: prezent dla mamy 25.11.13, 15:18
      A czy twoja mama lubi gotować? Moja uwielbia! Dlatego zawsze kupuję jej książki kucharskie albo jakieś gadżety do kuchni :) No i jeszcze jest fanką programu TV Nigelli, dlatego też ostatnio kupiłam merlin.pl/Nigella-ucztuje_Nigella-Lawson/browse/product/1,1294227.html
      Jest super!!! A mama była zachwycona
    • Gość: Madzia 29 Re: prezent dla mamy IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.14, 21:54
      Ja zastanawiam się nad czymś bardziej oryginalnym niż zwykłe kwiatki, które uschną za kilka dni lub czekoladki, po których nie zostanie śladu... Kupię jedną z dwóch rzeczy: olx.pl/oferta/wazoniki-z-kwiatami-z-koralikow-idealne-na-prezent-CID628-ID4WkBj.html lub olx.pl/oferta/obrazek-kwiatow-wyszywany-na-kanwie-idealny-na-prezent-CID628-ID4Wm3R.html . Co o tym sądzicie?
    • vkmaxx Re: prezent dla mamy 11.06.14, 02:08
      Może coś do kuchni? Fartuszek dla mamy i rękawica kuchenna do zestawu - oba z napisami Tu rządzi mama ;)

Są też kieliszki z liczbami przyczepione z brokatu (do wina, szampana) - zawsze to jakaś pamiątka.
    • kaletka83 Re: prezent dla mamy 24.11.15, 10:11
      Proponuję ciekawe i praktyczne rozwiązanie www.elway.biz/37-posciel-3d-180x200
      Dobra pościel jest mega trafionym prezentem, nowoczesne wzory niczym się mają do starej pościeli w drobne kwiatki. Zobaczysz, że będzie zachwycona.
    • grumpyfemale Re: prezent dla mamy 25.11.15, 22:38
      Ja moją zawsze pytam, co mniej więcej by chciała. Czasem widzę, że dany kosmetyk się jej kończy, więc odkupuje tylko droższy, czyli taki którego sama by sobie nie kupiła, bo byłoby jej żal pieniędzy. Takie prezenty są najlepsze :)
    • taja82 Re: prezent dla mamy 28.11.15, 21:37
      zobacz sobie na ten zestaw porcelanowych filiżanek z Duka dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/filizanki/zestaw-porcelanowych-filizanek-200-ml-4-szt-duka-four-seasons-1212172.html . Moim zdaniem to fajny pomysł na taki prezent dla mamy. Sama swojej zamawiam te filiżanki ale pod choinkę
    • doris098 Re: prezent dla mamy 30.11.15, 12:57
      A ja myślę, że najlepszym prezentem dla każdej kobiety jest talon czy bon do kosmetyczki lub masażysty, tak żeby się mogła zrelaksować. Zawsze na to szkoda pieniędzy, a jak się dostanie to na pewno się skorzysta z przyjemnością. :) Ja dostałam od męża bon do kliniki urody w Poznaniu i byłam zachwycona. :)
    • pomaranczka_lbn Re: prezent dla mamy 10.12.15, 13:38
      dekoracje do domu to super pomysł! a w związku z tym, że takie okrągłe urodziny to pewnie przydałoby się coś naprawdę ekstra. Polecam przejrzeć sklep PieknieMieszkaj. mają tam bardzo ładne rzeczy. Lustra wyglądają jakby były z biżuterii
    • sasi_d Re: prezent dla mamy 09.04.16, 22:44
      A ja polecam spersonalizowany prezent. Nie będzie już trzeba główkować co kupić? kolejne perfumy, kosmetyk, a może znowu kwiaty? Lepiej miło zaskoczyć mamuśkę :)
      www.facebook.com/memorabli/posts/1724792177763538
      Ogólnie mają ciekawe certyfikaty, obrazki:
      www.facebook.com/memorabli/
    • milenalee Re: prezent dla mamy 19.04.16, 16:10
      To ja proponuje cos dobrego do jedzenia, moja mama na przykład uwielbia takie fajne zestawy Eterno - konfiturki, soki, owocki w syropach np. cytrynki z rumem albo pomarańcze. Pyszne rzeczy mają i wszystko według oryginalnych receptur. Więc uważam, że to będzie doskonały prezent.
    • grazkawi Re: prezent dla mamy 21.04.16, 14:57
      To może jakaś fajna metamorfoza lub nowa fryzura. Ja mojej mamie kupiłam na 55 urodziny wizytę u fryzjera, miała matamorfozę fryzury, koloryzację i odżywianie włosów. Była zachwycona. Salon In Harmony.
    • basiula8 Re: prezent dla mamy 28.04.16, 15:32
      A może fajnym prezentem będzie wizyta u dobrego fryzjera albo zestaw jakichs fajnych i zdrowych kosmetyków do pielęgnacji i mycia włosów? Polecam salon Miraflores, ja właśnie tam zaopatruje sie w świetne, ekologiczne kosmetyki (także ekologiczne farby do włosów).
    • basiula8 Re: prezent dla mamy 18.05.16, 13:54
      A może fajny zabieg, na który mama sobie sama nie może pozwolić? Moja mama zawsze oszczędza na takich rzeczach. Ostatnio zafundowałam jej keratynę jabłkową amazon keratin (zabieg na włosy) i była zachwycona. A wiem, że sama nie poszłaby na taki zabieg, bo nie lubi na siebie wydawać pieniędzy.
    • grazkawi Re: prezent dla mamy 18.05.16, 15:56
      To zależy, jakie prezenty lubi Twoja mama. Bo moja na przykład lubi takie bardziej praktyczne. Żeby fajnie wyglądało i jednocześnie było np smaczne. Ostatnio trafiłam na takie fajne zestawy konfiturowe eterno, maja tez pyszne śliwki w czekoladzie. I truskawki w czekoladzie. Więc zrobię mamie taki kosz z przetworami i będzie szczęśliwa. Taki pomysł na prezent.
    • janinka_k Re: prezent dla mamy 19.05.16, 11:34
      Proponuję dla mamy coś, na co sama nie wydaje pieniędzy. Może np jakieś fajne zabiegi w salonie fryzjerskim? Może jakaś nowa fryzura, albo metamorfoza? W In Harmony w Wawie maja fajne pomysły i promocje, można się zainspirować.
    • karolinakarola1 Re: prezent dla mamy 20.05.16, 14:47
      Fajnym pomysłem na prezent może być na przykład pakiet zabiegów Icoone - na twarz. Taki zabieg pozwala na redukcję zmarszczek nawet w delikatnych obszarach i modeluje owal, wygładza i ujędrnia. Moja córka kupiła mi ostatnio takie zabiegi w klinice na Bukowińskiej, niedaleko metra Wilanowska. Polecam, ja byłam bardzo zadowolona z prezentu.
      • wiolkawiola Re: prezent dla mamy 15.06.16, 15:25
        O, też słyszałam o tej klinice na Bukowińskiej. Koleżanka robiła tam usta (zabieg z kwasem hialuronowym). A ja właśnie szukam opinii na temat Icoone lub endermologii, bo sama się przymierzam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka