byhanya 22.08.03, 22:02 chcialam sie was wszystkich zapytac/ poradzic. Czy przesadzanie gosci przy stole podczas mniej oficjalnego przyjecia i kiedy juz zaczeli jesc jet dopuszczalne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aankaa a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:06 że każdy ze swoim nakryciem będzie błąkał się wokół stołu ? Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:10 ja sobie tego tez nie wyobrazam. gospodyni przyjecia mnie poprosila zebym sie przesiadla . zrobilo mi sie glupio i bylam wrecz zaszokowana. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:13 nie pasowałaś jej do "wystroju" stołu ? Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:18 nie wiem. ubranie bylo w porzadku chwalilan jedzenie.... nie bylo wskazanych miejsc tylko kazdy zajmowal dowolnie. zjelizmy miejsce z mezem tak zeby byly dwa miejsca obok nas dla spoznionej pary. przyszla tylko jedna osoba i gospodyni poprosila zebym sie z mezem przesiadla zeby nie bylo "dziur" (grybysmy sie przesiedli bylaby dziura do pary ktora siedziala p naszej drugiej stronie) Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa ale cyrk 22.08.03, 22:20 a wystarczyłoby krzesło usunąć i trochę się "przerzedzić" Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa teraz to "już po ptakach" 22.08.03, 22:24 zapomnieć bo co innego Ci zostaje ? pogniewasz się ;) Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:27 `tak rozwazam zapomniec ale jak ? tak na zawsze (wiem ze prywatna firmaw ktorej pracuje maz i gdzie to owe przyjecie sie odbywalo) firma organizuje takie "rodzinne przyjecia dwa razy do roku, czy tak na teraz jako nieswiadomosc gospodyni Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:33 więc jedno "przyjęcie" masz za sobą na drugim może się nie zdarzy a swoją drogą, czy warto aż tak się tym przejmować ? Odpowiedz Link Zgłoś
byhanya Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:35 hmmmmm masz racje - nie warto dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
w-gregi Re: przy stole 22.08.03, 22:23 to jest niesmacze posuniecie ale jezeli tobie na tym zalezy to da sie odwrocic kota ogonem jezeli to rodzina to problem z glowy byla taka bajka ze koles dzielil kaczke miedzy rodzina (costam.. ze dla dziewczynek dal biale piersi zeby mialy fajne cycki dla chlopcow udka aby mogli szybciej biegac i dalej kopac :)dzieki temu sie nie klucili o miecho) sek w tym ze jak podasz jakis fajny powod z kozyscia dla przesadzanych typu ze bedzie mogl z kim lepiej badz gogos lepiej poznac badz omowic z kim wazna sprawe i ze tobie na tym zalezy ---------- Odpowiedz Link Zgłoś