Dodaj do ulubionych

przy stole

22.08.03, 22:02
chcialam sie was wszystkich zapytac/ poradzic. Czy przesadzanie gosci przy
stole podczas mniej oficjalnego przyjecia i kiedy juz zaczeli jesc jet
dopuszczalne?

Obserwuj wątek
    • aankaa a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:06
      że każdy ze swoim nakryciem będzie błąkał się wokół stołu ?
      • byhanya Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:10
        ja sobie tego tez nie wyobrazam. gospodyni przyjecia mnie poprosila zebym sie
        przesiadla . zrobilo mi sie glupio i bylam wrecz zaszokowana.
        • aankaa Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:13
          nie pasowałaś jej do "wystroju" stołu ?
          • byhanya Re: a jak to sobie wyobrażasz ? 22.08.03, 22:18
            nie wiem. ubranie bylo w porzadku chwalilan jedzenie....
            nie bylo wskazanych miejsc tylko kazdy zajmowal dowolnie. zjelizmy miejsce z
            mezem tak zeby byly dwa miejsca obok nas dla spoznionej pary. przyszla tylko
            jedna osoba i gospodyni poprosila zebym sie z mezem przesiadla zeby nie
            bylo "dziur" (grybysmy sie przesiedli bylaby dziura do pary ktora siedziala p
            naszej drugiej stronie)
            • aankaa ale cyrk 22.08.03, 22:20
              a wystarczyłoby krzesło usunąć i trochę się "przerzedzić"
              • byhanya Re: ale cyrk 22.08.03, 22:21
                ale jak na to zareagowac???
                • aankaa teraz to "już po ptakach" 22.08.03, 22:24
                  zapomnieć
                  bo co innego Ci zostaje ? pogniewasz się ;)
                  • byhanya Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:27
                    `tak rozwazam zapomniec ale jak ? tak na zawsze (wiem ze prywatna firmaw ktorej
                    pracuje maz i gdzie to owe przyjecie sie odbywalo) firma organizuje
                    takie "rodzinne przyjecia dwa razy do roku, czy tak na teraz jako nieswiadomosc
                    gospodyni
                    • aankaa Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:33
                      więc jedno "przyjęcie" masz za sobą
                      na drugim może się nie zdarzy

                      a swoją drogą, czy warto aż tak się tym przejmować ?
                      • byhanya Re: teraz to 'już po ptakach' 22.08.03, 22:35
                        hmmmmm masz racje -
                        nie warto
                        dzieki
    • w-gregi Re: przy stole 22.08.03, 22:23
      to jest niesmacze posuniecie ale jezeli tobie na tym
      zalezy to da sie odwrocic kota ogonem

      jezeli to rodzina to problem z glowy
      byla taka bajka ze koles dzielil kaczke miedzy rodzina
      (costam.. ze dla dziewczynek dal biale piersi zeby mialy
      fajne cycki dla chlopcow udka aby mogli szybciej biegac i
      dalej kopac :)dzieki temu sie nie klucili o miecho)
      sek w tym ze jak podasz jakis fajny powod z kozyscia dla
      przesadzanych typu ze bedzie mogl z kim lepiej badz
      gogos lepiej poznac badz omowic z kim wazna sprawe i ze
      tobie na tym zalezy ----------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka