21.02.08, 16:09
masz tydzien na wyprowadzke z regionow Katowic i Krakowa.
Wyprowadzka dotyczy nie tylko jednego nika, ale wszystkich Twoich
pacynek niezaleznie od roku ich utworzenia i dorobku
pseduoartystycznego.
Masz wystarczajaco duzo innych for, by na nich pisac.
Po tygodniu lub dluzszym okresie (dla Ciebie powinno byc bez
znaczenia) sprawdze, czy wciaz piszesz.

Jesli pozostaniesz w regionie, z ktorym nie masz cokolwiek
wspolnego, wowczas bede zmuszony (we wszystkich dostepnym zrodlach)
rozpoczac kampanie promocyjna Twojej osoby. Zaczne do listu do
redakcji Katowice i Krakowa, by przesledzili glownie te polaczenia,
ktore lamia regulamin i nawoluja do nienawisci etnicznej. Dolacze
rowniez liste nikow (nie tylko z tych dwoch regionow), na ktorych
jestes aktywna, i na ktorych lamiesz regulamin. Pamietaj ,choc
laczysz sie z portalu, na ktorym jestes "ruchoma", to i tak mozna
bedzie Cie znalezc (tylko czesc IP jest zmienna), wzorem policji
znajdujacej innych szkodliwych uczestnikow list dyskusyjnych.
Pierwsze co odkryja to informacje, ze piszesz z regionu Mazowsze a
nie Krakowa czy Katowic. Jestem przekonany, ze znajdzie sie
dziennikarz, ktory chetnie odkryje druga twarz Polki- blogerki
starannie ukrywajacej sie za anonimowoscia. Zdecydowanie
zainteresowanie wzbudzi fakt, iz druga, ciemna strona duszy autorki
systematycznie nawoluje do rasizmu, nienawisci, rzuca inwektywami,
zyczy politykom, oraz innym osobom z zycia publicznego wszystkiego
najgorszego, jak rowniez wymysla afery wokol istniejacych w realu
osob, by moc zabawic sie cudzym kosztem. Zanim napisze do Redakcji
napisze wszystko, co wiem o Tobie w Wikipedii i na innych portalach.
Masz wybor: albo odejdziesz z mojego regionu albo zaplacisz za
jatrzenie oraz lamanie regulaminu i bynajmniej zaplata nie bedzie
ban, ale.. wielka popularnosc w mediach, o ktorej zawsze marzylas.
Powtarzac wiecej nie bede.
m.s.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka