Gość: samiba
IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl
12.09.03, 15:09
Witam...
Pomóżcie - dlaczego mój facet wcale nie myśli o nas? Mamy możliwość
spędzenia ze sobą 3 tygodni non stop (mieszkamy w odległości 200km od
siebie). A właściwie mieliśmy, bo on się zapisał na kurs językowy i zaczyna
od 25 września, a w poniedziałek na zamiar zapisać się na kolejny...
przeciez on wcale już nie będzie miał czasu dla mnie... a nie możemy tych
trzech tygodni przesiedzić u niego, bo przecież ja też mam tu swoje sprawy
do załatwienia, związane ze studiami... nie wiem już - jestem egoityczna?
Jutro mam egzamin. On wprost powiedział mi, że przyjechałby przynieść mi
szczęście, ale nie przyjedzie, bo w poniedziałek ma test kwalifikujący na
kurs językowy, więc musi się trochę do niego pouczyć i sama rozumiem... NIE,
właśnie nie rozumiem!!! Bałwan...