Dodaj do ulubionych

Pracoholik...

IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 15:09
Witam...
Pomóżcie - dlaczego mój facet wcale nie myśli o nas? Mamy możliwość
spędzenia ze sobą 3 tygodni non stop (mieszkamy w odległości 200km od
siebie). A właściwie mieliśmy, bo on się zapisał na kurs językowy i zaczyna
od 25 września, a w poniedziałek na zamiar zapisać się na kolejny...
przeciez on wcale już nie będzie miał czasu dla mnie... a nie możemy tych
trzech tygodni przesiedzić u niego, bo przecież ja też mam tu swoje sprawy
do załatwienia, związane ze studiami... nie wiem już - jestem egoityczna?
Jutro mam egzamin. On wprost powiedział mi, że przyjechałby przynieść mi
szczęście, ale nie przyjedzie, bo w poniedziałek ma test kwalifikujący na
kurs językowy, więc musi się trochę do niego pouczyć i sama rozumiem... NIE,
właśnie nie rozumiem!!! Bałwan...
Obserwuj wątek
    • Gość: czarnabiala Re: Pracoholik... IP: *.who.vectranet.pl / 10.6.2.* 12.09.03, 15:26
      hmmmmmmm.......takie jest chyba podejscie facetow;-[Byc moze mysli
      kategoriami..<przecierz i tak zda,to po co mam jechac ,a pozatym niedlugo sie
      zobaczymy>
      ps.fajnie macie bo macie siebie te 3 tygodnie zawsze,ja swojego faceta mam
      kilka dni w miesiacu;-[
    • Gość: kasia Re: Pracoholik... IP: *.crowley.pl 12.09.03, 15:51
      To chyba znaczy ze dla niego zawsze będziesz na drugim miejscu, zawsze coś się
      znajdzie ważniejszego.
      • Gość: samiba Re: Pracoholik... IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 19:14
        Właśnie tego się obawiam... zawsze będę na drugim miejscu... :-( Albo się z
        tym pogodzić, albo zmienić faceta... albo znaleźć sobie inny numer jeden w
        swoim życiu :-I
        • Gość: samiba Re: Pracoholik... IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 19:35
          No to już wszystko jasne - nie dość, że pracoholik, to jeszcze maminsynek... :-
          (

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka