kredka_kredka_kredka
29.06.08, 23:54
jest jednym z 3 komponentów związku, łącznie z intymnością i zaangażowaniem. Najczęściej spotyka się związki, które zapoczątkowały wielką namiętnością, przy czym ta, po upływie określonego czasu, coraz bardziej słabła. Czy komuś z Was dane było tworzyć związek, gdzie ten komponent nie 'zahaczył'od razu albo inaczej-po prostu Wam go brakowało?
Jak się te historie zakończyły?Bardzo proszę o poradę. Wiem, że to niekoniecznie dobre miejsce do dzielenia się takimi informacjami, jednak często spotykam tu miłe kobietki raczące dobrym słowem, które mogą mieć coś na ten temat do powiedzenia.
Jak nietrudno się domyśleć- pytanie nie bierze się znikąd. Mam problem.Proszę, powiedźcie coś miłego;(